New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 16>
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 13:07
Hvala ti puno na ovim toplim riječima,nemogu ti opisati koliko mi puno znače da guram još jače i da nikad ne odustanem bez obzira koliko teško bilo. Hug

PS.Jutros sam se vagao natašte ujutro a vaga je pokazala 111,5 tako da sam happy mada više gledam promjene u ogledalu nego što se oslanjam na vagu ali eto ciljamo na dvoznamenkasti broj kojeg nisam vidio ja mislim od 7-8 razreda osnovne Big smile
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 13:47
...nikša mojWink...pravi si tvrdoglavi dalmatinacLOL....koji se ne pridaje tako lako.......taman gledam tvoje postove unazad godinu dana i bojim se ja da se ti vrtiš u krugu.......prvo ću ti reći za taj zgib da ćeš ga teško napravit jer ti imaš BF 30%....znači čiste mase bez sala imaš oko 70kg a sa salom 110 kg znači 30kg sala ...i sad zamisli da nekome od 70kg koji ima BF 6-7% natrpaš 30kg opterećenja i koliko bi taj isti napravija zgibovaErmm......druga stvar a to je gojaznost ...znači imaš problem gojaznosti od 7-8 razreda osnovne škole kako i sam pišeše....u pubertetu ti je narušen enzim aromataze a to znači totalni poremećaj hormona....a inače se taj enzim narušaje nakon 35g živote ...svakome....simptomi su ti nesanica,glavobolje zbog sinusa,gubiš osjete okusa mirisa,visok kortizol,štitnjača,vječita glad,vječiti umor,narušena sinteza proteina....ne znam više a inače san ima sve ove simptome a više ne.......prvo moraš dovesti sve hormone u balans da bi išta napravija...drugo zajbt kortizol i kad te dvi stvari središ onda ćeš napravit rezultate.....i još nešto na ovi BF od 30% šta imaš bi triba skidat 1kg tjedno a na 10%BF 30-40grama tjedno.... 7%BF 10-20grama tjedno.....
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 14:35
Hvala ti na odgovoru.
Nažalost ja se ne slažem s tobom s ovim sto si napisao.Nekr osobe sigurno imaju ove simptome ali ja nemam nijedan od ovih simptoma,sto se tice zgiba neki dan sam ga probao raditi i vec se mogu vise podignuti nego prije 2 mjeseca sto sam mogao i vjerujem u sebe i znam da cu ga uspijet napravit.Nego da ja recem tebi u čemu u konkretno sa mnom bio problem prije a to je sto nisam bio jak u glavi.Poceo bih vježbati i paziti na prehranu i brzo odustao jer nisam bio mentalno jak i nisam bio posvećen svom cilju i nisam bio predan svom cilju.Ali iz tih pogrešaka sam dosta stvari naucio i jos uvijek razvijam tu mentalnu snagu koja je potrebna za sve ovo.Kad čovjek nesto počne i domalo odustane i tako stalno se to ponavlja onda se čovjek vrti u krug i ne postiže rezultate.Ali posto sam dosta vremena bio u tom zacaranom krugu sad te greške ne ponavljam i vjerujem u svoj uspjeh i bit cu predan svom cilju.Hvala ti na komentaru :)
PS.Nemoj se naljutit ali evo nadam se da si me kroz moje obrazloženje razumio.
I za kraj sto se tice zgiba vjerujem u to da ako covjek nesto želi i radi na tome i vjeruje u svoj uspjeh onda ce to i uspijeti bez obzira na prepreke ;) :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 15:14
Niksa samo naprijed, nadam se da ovog puta neces odustati!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 16:49
Never give up puno ti hvala na motivacijskim riječima,uz ovakvu ekipu i toliko rijeci motivacije sramota je odustati.Kazu da je svaki početak najteži zato idemo korak po korak,sigurno i pametno.Polako bildamo i mentalnu snagu i snagu volje :)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 21:32
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Hvala ti puno na ovim toplim riječima,nemogu ti opisati koliko mi puno znače da guram još jače i da nikad ne odustanem bez obzira koliko teško bilo. Hug

PS.Jutros sam se vagao natašte ujutro a vaga je pokazala 111,5 tako da sam happy mada više gledam promjene u ogledalu nego što se oslanjam na vagu ali eto ciljamo na dvoznamenkasti broj kojeg nisam vidio ja mislim od 7-8 razreda osnovne Big smile


Samo jako

Slazem se s time da vaga nije rijesenje, ja vec dosta vremena stagniram sta se tice vage, ali snaga se povecava iz tjedna u tjedan, centimetri stoje, ali sam svejedno cvrsci nego prije i jace su vizualno istaknuti misici, a to i je ono sto zelimo ,bar ja
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 21:36
Upravo to.Po mom mišljenju ne treba se previše oslanjati na vagu i onda se gristi iznutra ako nismo smršaviti željenu kilažu.Puno je bolje pratiti napredak u ogledalu and btw slažem se s tobom rambo :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2015 at 20:52
Evo ljudi reko sad da se slikam jednu sliku s leđa jer se nisam odavno slikao s leđa nego sam imao samo jednu sliku i ovo mi je dalo tako veliku motivaciju da nastavim dalje i da ima promjena. :)
Tako sam ponosan na sebe i na svoj trud i dalje idemo samo jako pametno i sigurno :D



Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 07:44
boogovska ramena! :D 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 10:47
Hvala Israela,iskreno nisam opce toliko gledao ramena jer sam htio da imam sliku leđa,a za ramena sam iskreno mislio da su mi slabija skupina i opcenito mala :D Naravno sve ce to bit bolje kad se skinu masne naslage ali nemogu vam opisati koliko sam ponosan na sebe i koliko je teretana promijenila moj nacin života,i ova slika mi je samo jos veća motivacija da nastavim mada nisam nikako ni izgubio motivaciju ali znate o čemu pričam :)
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 12:00
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 12:05
Ty Gabrijela :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 20:32
Ma bravooo:)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 21:05
Bravo !!:)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 22:15
Hvala vam ljudi na toplim riječima i motivaciji koju mi pružate.Poceo sam se jos vise educirati sto se tice puta za koji sam se odlučio i naucio sam jos masu stvari koje nisam znao.Poceo sam računati kalorije i stvarno vam nemogu opisati koliko uživam u svemu tome,nije mi tesko ni brojati kalorije ali posto stojim u domu jos računam kako koja hrana ima kalorija i sto unosim te kako se zove sve sto jedem ali uživam u tome te mi nije tesko izdvajati od džeparca za hranu.Zavolio sam ovaj put jer mi je neopisivo lijep osjećaj da znam da sam svaki dan bolji i bolji da napredujem iz dana u dan.

Ps: Dena snimit cu ti moj prvi zgib ovaj mjesec ja se nadam jer mi jos malo fali pa da razbijemo mit koji si rekao o kilazi i
da je nemoguce s mojom kilazom to napraviti.

Hvala jos jednom svima na toplim riječima i motivaciji i imam jednu poruku za vas a to je:
Nemozete slomiti čovjeka koji sebe lomi svaki dan ;)

Transformation in progress-Stay tuned :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2015 at 14:23
Evo ljudi slikica nakon jos mjesec dana,ponosan na sebe,uporan i idemo ovako naprijed.Slobodno komentirajte :)




Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.