New Posts New Posts RSS Feed - Pitanjce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanjce

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanjce
    Posted: 18 Rujan 2014 at 16:18
Čini mi se da dosta pucaš na perfekcionizam, što ti vjerojatno, tj sigurno neće donijeti ništa dobro ga. 10kg je previše, 2,3 još ajde ali nekak mi se čini kao da ti netko nabija komplekse da si "debela" (lol) I da moraš smršaviti ili pak previše po Internet vidiš fotokopirane cure koje zapravo imaju 20kg s krevetom pa želiš izgledati kao one. Sve je to zapravo u glavi i pokušaj sama sebi dokazati da ne trebaš skidati tolike kile, a k tome to ti i ostali članovi foruma govore.
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 11:39
Prvi korak je shvaćanje Wink

Kažem ti, meni je opuštanje u vezi svega toga donijelo najviše rezultata ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 14:14
Možda sam stvarno malo previše opterećena time...i previše se uspoređujem s drugima.   
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 13:08
Originally posted by Bathory Bathory wrote:

Istina,ali ja se ne osjećam dobro ni ugodno. I mislim da ću se osjećat dobro,tek kada sebi budem izgledala dobro.

Hvala svima na savjetima i podršci,uvijek kad počnem nešto zabrijavat...dođem tu i pročitam što ste mi napisali,pa se vratim na zemlju

 


A-a, obrnuto - prvo poradi na dobrom osjećaju pa će to i izgled popratiti...još jednom, vjeruj mi kad ti to kažem.. very, very important Wink

Lijepo bejb, to je to... ..mett i svi...eto vidiš Bathory koliko nas je na istoj strani, valjda znamo što govorimo Wink Puno ćeš lijepih stvari u životu propustiti ako se ne naučiš voljeti. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 12:16
Draga Bathory, subjektivni osjećaj stvarno nema veze s izgledom, pogotovo ne s onime kako drugi misle da bi trebala izgledati.
Moguće je čak biti i 10-20 kg deblja nego što jesi, evo vjeruj mi, pa se osjećati duplo bolje nego kaj se sada osjećaš :)

Ja bi osobno stvarno htjela da izgledam kao ti (evo na putu sam prema tome LOL), no, moram priznati da sam imala perioda u životu kad sam bila zbilaj blizu tog svog željenog izgleda ali sam se svejedno osjećala loše i dopuštala da me tudja misljenja diraju (ljudi koji su smatrali da sam unatoc manjoj kilazi i dalje predebela i da bi trebala biti tanka ko grana i slicno), dok recimo ove godine sam sebi postala ful super, i lijepa i krasna, i uopce me prestalo biti briga sto svijet misli, bitno da sam lijepa muzu, prijateljima, obitelji i to mi je bilo sasvim dosta. Jos uvijek tako zapravo jest kad je rijec o tom dijelu price, medjutim, pocela sam osjecati neke zdravstvene tegobe, umor, kondicija mi je pala, navike su mi se kvarile, previse sam sjedila za kompom i nije mi se svidjalo u kojem smjeru to sve ide, shvatila sam da zapravo JA zelim biti zdravija i FIT i moci opet trcati, i biti jaka i osjecati se fenomenalno, borbeno i sve to jer sam nekoc stvarno voljela taj sport i uzivala u takvom zivotu, i zapravo sam ovoga puta krenula s namjerom da budem zdravija i sretnija sto je sasvim drugacije od svega prije.

Zasto ovo pisem, pa ne znam ni sama, mozda zato da ti opet dam do znanja da si lijepa cura i da nemas nikakvog razloga biti nezadovoljna izgledom, ali bas nikakvog. sto god netko mislio.
ako zelis raditi na zdravlju, kondiciji i zdravijim navikama - to apsolutno podrzavam i ohrabrijem te u tome jer je to za citav zivot!, ali molim te nemoj ici u smjeru nekakve nepotrebne mrznje prema sebi i svom lijepom mladom tijelu. Eto just that :) Star
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

što ćeš za 20-30 godina.... i dalje se boriti sa napolitankama? Ma daj molim te :):)
upravo to. ovo je takva istina, i btw, zar nije to smijesno? pa ja imam 30 i evo tek se ucim boriti se sa slatkisima, nije li to suludo i balavo skroz? e pa, ne zelim docekati 40. u istom stanju svijesti. ili 50., ili 60. LOL
nikad nije kasno, ali sto ranije to boljeSmile



Edited by bejb - 17 Rujan 2014 at 12:21
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 12:03
Istina,ali ja se ne osjećam dobro ni ugodno. I mislim da ću se osjećat dobro,tek kada sebi budem izgledala dobro.

Hvala svima na savjetima i podršci,uvijek kad počnem nešto zabrijavat...dođem tu i pročitam što ste mi napisali,pa se vratim na zemlju
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 11:36
Da te citiram:
"Meni je bitno kako ja sebi izgledam. Neka vaga pokazuje i 80 što se mene tiče,samo da sebi izgledam bolje. A izgledam si grozno. Debela sam si,i moram smršavit,a to koji broj će bit na vagi me uopće nije briga,samo da otopim salo."

...nije bitno kako izgledas (mislim bitno je), al' ne toliko bitno kako se osjećaš,
daba najbolje prehrane (koja god po tvojoj definiciji bila), ako nis zadovoljna sa sobom.

i pročitaj gornji post od metta, posebno drugi dio.
pozz.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 08:33
Ni nemoj gladovati...nema smisla.... kao što je Gymka ti napisala..gledaj ovo sve kao dugoročno....što ćeš za 20-30 godina.... i dalje se boriti sa napolitankama? Ma daj molim te :) Stvorena si da živiš i uživaš a ne da si to uskračuješ....opusti se...pokreni se i jedi! ... uživaj u svakoj sitnici...brige ostavi sastrane :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 14:09
Da bar ne postoji junk XD
Ipak nije toliko strašno kao što ja to gledam. Napredak vidim,jer su mi sad ovi utezi od 4 kg pre lagani (nadogradit ću ih da budu od 6)...a nekad sam krv s njima pljuvala. Fokusirat ću se na sve što je dobro i ne paničarit toliko oko svega. Ovaj vikend moram ić na vjenčanje...neću valjda tjedan dana nakon njega gladovat
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 14:02

2 napolitanke su niti 100 kcal extra, zar je to toliki problem? ;) 

Ne gledaj dan za dan, gledaj dugoročno. I da jedan dan pojedeš malo više, sve se na kraju uravnoteži. Ako te već to toliko izmuči, odi prošetaj negdje ili odradi neki trening, bolje nego da se izgladnuješ dan poslije - za što, +60 kcal dan prije?. No prije svega, zaboga...opusti se. Nekad nije bilo ovako panično vrijeme i imam jbnu nostalgiju za tim.

Kada naučiš koliko koja namirnica čega ima i koliko tebi treba, bit će ti lakše kombinirati. A jednog dana ćeš i sama doći do toga da je sve puno jednostavnije nego što se čini  i da su te 2 napolitanke nekad i dobrodošle.

Perfekcionizam otpuhni u vjetar i igraj se, sve je ovo predstava Clown






Edited by Gym_girl - 16 Rujan 2014 at 14:03
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 13:56
Mah,skužila sam ja u čemu je kvaka. Dugo mi je trebalo ali jesam. Ja sam prokleti perfekcionist i ako jedan dan pojedem nešto što mi nije u planu (2 napolitanke ili čak i ne mora bit neki junk,ako pojedem malo više posnog za večeru nego što inače pojedem)već mislim kako sam za*ebala i kako sutra moram manje jest da to uravnotežim...a još ako se ta strahota dogodila na dan kad nisam trenirala-odmah isti dan sam dobila 10 kila XD
I tako uvijek krećem ispočetka. Skužila sam u čemu je fora...moram ipak bit fleksibilnija i ne toliko sebe mučit da sve bude savršeno. Samo trebam bit strpljiva,a to mi je najgore od svega
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 13:37
Originally posted by Bathory Bathory wrote:

Pošto sam bila na putu nisam bila u mogućnosti pratit što ste sve napisali...ali eto,ja isto mislim da i to pre malo hrane ili loše sastavljen jelovnik dovodi do toga između ostalog. Ja ću se potrudit da to ispravim,iako nisam neki stručnjak..naučit ću,pokušat ću poboljšati taj jelovnik. Ovo mi je već 2. tjedan bez prejedanja. Ponosna sam na sebe. Inače se svaka 3-4 dana dogodi. I ja se stvarno nadam da je ovaj put to stvarno to.


Ali radile smo na jelovniku, ne? Na istim greškama koje sada radiš. Dobila si informacije, skužila u čemu je moguća kvaka, isto tako rekla da ćeš pokušati.....i opet nastavila raditi isto...taj dio meni nije jasan kad spominješ da nisi stručnjak i da ćeš naučiti.....nisi baš tu od jučer, a ove osnove nisu baš tako teške ;) Kao da je negdje drugdje kvaka ili jednostavno ne skužiš dovoljno da biš kombinirala sama. Ne znam što je ali nikako da pospojim priču...

A što se treninga tiče, već bi bilo vrijeme da ga i promijeniš :)))))
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 09:37
Da ti budem iskrena...uooopće me nije briga za brojku na vagi. Meni je bitno kako ja sebi izgledam. Neka vaga pokazuje i 80 što se mene tiče,samo da sebi izgledam bolje. A izgledam si grozno. Debela sam si,i moram smršavit,a to koji broj će bit na vagi me uopće nije briga,samo da otopim salo.
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 01:37
A kaj fali tim tvojim kilama? Ok možda su krivo raspoređene pa ti se to ne sviđa, al čemu smršaviti 10kg jeez?!
Možeš ostat na toj kilazi, ali si izgradis. Teško da mozes cut da koja cura želi dobit kile :S
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 22:20
Bejb,hvala,drago mi je što tako misliš :)
Sebi vjeruj mi nisam. Grozna sam si..ima tu još puuuno kilica za skinuti i puno za radit. :)
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 21:11
Bathory, vidjela slike, meni si SUPER :)
Al kao što već rekoh drugdje, ako ti želiš promjene, treba naći način da ih ostvariš. Al meni osobno, izgledaš lijepo, opet kažem.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.