New Posts New Posts RSS Feed - naziv (ime) za fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

naziv (ime) za fitness

 Post Reply Post Reply
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: naziv (ime) za fitness
    Posted: 30 Kolovoz 2014 at 16:03
fit2play :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
MAN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 13:20
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ako hoćeš mogu te kontaktirati sa ljudima koji bih ti napravili po tvojoj želji grb i naziv dali ideju i kreirali svoj vlastiti fitness grb znak kako god...profesionalno se bave stime i od toga žive :) I nisu skupi :)

Grb koji sam ja skinuo će se još kreirati, ne treba mi nešto veliko i preveliko jer planiram da pravim i majice za uposlenike i članove. Treba mi samo neki dobar naziv. Mislio sam staviti MM jer su to incijali i moji i od mog partnera ali to mi zvuči kao neki restoran haha
Ajde daj mi te svoje pa ću da vidim, da razmislim ako može :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 11:23
fitness studio beach lool :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 11:06
Ako hoćeš mogu te kontaktirati sa ljudima koji bih ti napravili po tvojoj želji grb i naziv dali ideju i kreirali svoj vlastiti fitness grb znak kako god...profesionalno se bave stime i od toga žive :) I nisu skupi :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
MAN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 10:54
Preuzimam sa jednim prijateljem jedan fitness u gradu. Po meni najbolji :D
Jedino što nam fali je ime. Imate li kakav prijedlog kako bi naš fitness nosio ime?
Fitness je više onako fitness studio jer kraj tog što ima teretanu, ima i solarium, saunu, malu salu za male sportove i slično. Zbog tog se ne zove teretana i slično nego fitness studio. Ja ne znam samo koje ime da nosi. Grb sam odabrao ali ne znam koliko je kul haha Evo ga tu: http://prntscr.com/4hwwcc

Ako imate kakvu ideju za naziv a i za novi grb slobodno mi predložite :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.