New Posts New Posts RSS Feed - debela i sretna  :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

debela i sretna  :D

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2014 at 20:58
104,5 Clap Clap Clap

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
smrt_kilama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smrt_kilama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2014 at 22:30
Sa 100 kg ili bez, meni si genijalna. Toliko sam se smijala tvom prvom postu (a nisam pila pivo ni nikakav alkohol uz monitor, dakle do tebe je Big smile ), pogotovo sam pukla od smijeha na ono: "...što donekle olakšava situaciju" i onda provala očaja u novom redu sa: "zapravo ništa ne olakšava situaciju" hahaha. 

U svakom slučaju, petica za duhovitost i još jedna za motivaciju, keep up the good work! 

Malo kasnim sa pozdravljanjem i dobrodošlicom ali evo, dok ti odgovoriš i vidiš ovo, nadam se da ćeš bit na 102 kg :)
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2014 at 23:30
"nazalost" citam forum svako malo da se motiviram, pa sam vidjela tvoj post upravo sada.. nemam još 102.. al uskoro... Pig

sretno i tebi i meni i svima, divne smo. cmok Big smile Big smile Big smile


svakim danom se osjećam bolje, a to je najbitnije, čak ni guza više ne izgleda toliko loše (kritična moja točka)

žao mi što me koljena bole pa ne mogu radit čučnjeve želim imat kim kardashian guzu Big smile Cry

http://www.igreklik.com/slike/images/29015175472905756137.jpg

malo sam obrisala okolo sebe da mi neko ne prepozna stan, skeptična sam :D haha.. reć će viđ debelu šta se slikala.. :D



It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 07:58
kim kardashian guza zaradjuje se u operacijskoj sali.
bezveze, sigurna sam da je tvoja bolja, pogotoov kad bude utrenirana, sta ce ti njezina Big smile

inace, sretno! ja te kuzim 100%
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 08:08
Originally posted by prasicaa prasicaa wrote:


iskreno.. dosta se kasno budim i nikad vremena za neki pravi doručak :( već par godina imam problema s poremećnim bioritmom (znam da i to utječe na debljanje isto) al pila sam razne tablete i nisam uspjela to dovest u normalu... 

htjela sam ovo komentirati, ja sam paralelno kako sam krenula s rezimom cvrsto odlucila promijeniti navike spavanja i dnevnog ritma, nesto mi je govorilo da bez toga necu daleko dospjeti. kako sam samostalni jahac sto se tice poslaBig smile, recimo da imam prostora za manipulaciju vremenom.. no kako to vec biva.. obicno bi to zavrsavalo radom nocu do 3 ujutro barem, spavanju do 10-11, popodnevnim umorom i cesto takodjer popodnevnim spavanjem, nakon sto mi se isti taj popodnevni umor javljao cak i kada ne bih jela carbse skuzila sam da tu nesto drugo nije u redu.
uglavnom, sada gledam da u 23 vec lezim, naravno da nije uvijek moguce, ali ako ne idem van fino se stepem s knjigom u krevet.. vjezbam cesto navecer jer mi pase i lijepo me izmori tako da zaspim ko beba(nije uvijek navecer ali preferiram to doba najvise), spavam 8 sati, dakle, ili do 7, ili do 8, nekada me sasije pa odspavam i 9, ovisi kako tijelo treba.
i stvarno je puno puno lakse provoditi disciplinu kada imas zdrav bioritam.
znaci imam uglavnom tri obroka, uglavnom u isto/slicno vrijeme, popodne ne spavam uopce vise, nemam potrebu. imam osjecaj da je i lakse osjecaj gladi kontrolirati i svasta nesto.
dakle savjetujem ti da pokusas srediti ritam, meni jako pomaze!
znam doduse i osobe koje su super mrsavile i uz nocno bdijenje, i svasta, ali svatko je individua za sebe, no svakako je ok nac svoj tempo i uskladiti se s njime, rutinski maltene.Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 09:09
Originally posted by prasicaa prasicaa wrote:

"nazalost" citam forum svako malo da se motiviram, pa sam vidjela tvoj post upravo sada.. nemam još 102.. al uskoro... Pig

sretno i tebi i meni i svima, divne smo. cmok Big smile Big smile Big smile


svakim danom se osjećam bolje, a to je najbitnije, čak ni guza više ne izgleda toliko loše (kritična moja točka)

žao mi što me koljena bole pa ne mogu radit čučnjeve želim imat kim kardashian guzu Big smile Cry

http://www.igreklik.com/slike/images/29015175472905756137.jpg

malo sam obrisala okolo sebe da mi neko ne prepozna stan, skeptična sam :D haha.. reć će viđ debelu šta se slikala.. :D




Ček ček ček... na ovoj fotki si ti?
 



Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 10:19
Bilo bi bolje da se ugledaju na labellu reinu, šta ti kažeš mett? :DDD
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 11:56
pokusavala sam sredit bioritam stvarno u vise navrata... uzimala cak tablete za spavanje i nisu pomogle! znala sam onako jedan dan ne otic spavat uopce i onda navecer svejedno ne bi mogla zaspat... nekad stvarno odem oko 11 spavat i probudim se u tipa 7 i navečer sam opet budna do 3 4 ujutro... ne znam evo.. mislim da stvarno ne trebam vise od 5 6 sati sna pa da me to mozda zezne... jel to moguce da neki ne trebaju toliko sna?  :D stvarno sad vjezbam puno za razliku od prije isto navečer oko 8 9 uvijek vjezbam :(


metta, da ja sam.. zaš? Embarrassed


It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 11:58
ma ok.. nisam mislila guzu ko ona stvarno.. :D 
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 12:01
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Bilo bi bolje da se ugledaju na labellu reinu, šta ti kažeš mett? :DDD

može.. s ovim bi se zadovoljila: http://38.media.tumblr.com/a0f83bad70c09fb7ae8bf659b9a88b1a/tumblr_mzhzotSzVJ1rqlia6o1_500.jpg LOL 
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 13:39
;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 14:12
Pa  ne izgelda mi kao 100 kila ni približno nemogu vjerovati da ti imaš 100 kila na toj slici? izgelda kao da 80 imaš... ali ozbiljno... mislim opet kažem kile su kile ...ali ne mogu vjerovati da imaš 100 kila ahhhaha  


Haha White moram ti priznati da nisam znao tko je to pa sam ju morao guglati..ali definitinvo bih mi bio njen izbor nego ta karadašica :P

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 14:19
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pa  ne izgelda mi kao 100 kila ni približno nemogu vjerovati da ti imaš 100 kila na toj slici? izgelda kao da 80 imaš... ali ozbiljno... mislim opet kažem kile su kile ...ali ne mogu vjerovati da imaš 100 kila ahhhaha  


Haha White moram ti priznati da nisam znao tko je to pa sam ju morao guglati..ali definitinvo bih mi bio njen izbor nego ta karadašica :P


visoka sam valjda zato... a i druga je priča da me vidiš u gaćama Cry na takvo slikanje jos nisam spremna Embarrassed uglavnom planiram skinut do 80 Pig budem jedan dan otvorila svoju  transformaciju i stavila vise slika iz raznih kutova Censored
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 14:31
iskreno na ovu kilažu jedino da imaš oko 2 metra haha.. 

Ali opet ne mogu vjerovati :P Hahah ma navikli smo svi ovdje to...samo cenzuriraš lice ako ti je do toga i koga briga ..tko zna da si ti - ti hahha :)  uh velik je to put ...ali i nije ne moguće :) baš naprotiv stegni zube i idi do kraja :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 14:43
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

iskreno na ovu kilažu jedino da imaš oko 2 metra haha.. 

Ali opet ne mogu vjerovati :P Hahah ma navikli smo svi ovdje to...samo cenzuriraš lice ako ti je do toga i koga briga ..tko zna da si ti - ti hahha :)  uh velik je to put ...ali i nije ne moguće :) baš naprotiv stegni zube i idi do kraja :D

možda jednog dana stavim Pig

za sada je bolje ovako jer me svi hvalite da ne izgledam ko da imam 100 :D haha

stegla sam zube i stavila traku na usta :D


It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 15:51
Zna white što valja xDD uopće je nemam onako pod following na instagramu xD
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.