New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti?

 Post Reply Post Reply
Author
heatthrob View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote heatthrob Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti?
    Posted: 22 Travanj 2014 at 15:55
@gym_girl Zato jer mi je odličan iz više razloga; super vid transporta, uživam na njemu i čini mi dobro. ;)
Kombiniram namirnice sasvim solidno haha.

Inače, u međuvremenu sam počela raditi Insanity i trenutno sam na danu sedmom, bez odustajanja.

@trip-to-fit Naravno da ne možeš, možda sam se malo krivo izrazila. :D
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 16:37
Originally posted by heatthrob heatthrob wrote:

Trebaju mi neki savjeti kako smršaviti, pogotovo u području struka/trbuha.


nažalost, nije moguće ciljano mršaviti, samo u globalu, ali naravno, to će utjecati i na kritična mjesta :D
ako voziš iz gušta/potrebe bicikl vani, to je super način gibanja pa se igraj intenzitetom vožnje
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 16:20

Zašto si svaki dan na bajku? :) To je onak vožnja iz gušta, po prirodi ili tako nešto ili drmanje po sobnom jer misliš da ti je potrebno? Big smile Big difference :) Treniraš li još što?


Inače, dobrodošla Wink


Nadam se da dobro kombiniraš namirnice, s obzirom na vegetarijanstvo Wink. A da to ne ostane na samo da, ne ili ponekad daj ti nama primjer 3-4 dana jelovnika da vidimo što se tu dešava i što se da sredit ;)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
heatthrob View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote heatthrob Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 15:08
Trebaju mi neki savjeti kako smršaviti, pogotovo u području struka/trbuha. Imam 21 godinu, visoka sam 167cm, težim  71kg. Svaki dan sam na bajku, minimalno 6km. Zanima me koje bi mi vježbe odgovarale i kakva prehrana?

P.S. Vegetarijanka sam.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.