New Posts New Posts RSS Feed - pozdraaaav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdraaaav svima!

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 15:39
mogla si odmah, radi full body treninge sa intenzivnim kardio finisherima a u dane između moeš kardio (ako ćeš moći :P)

uvijk gledaj da imaš po jednu vježbu za mišiće guranja, vučenja i mogu i ako negdje fali možeš neku izolaciju

guranje (bench press, military press, propadanja)
vučenje (zgibovi, mrtvo dizanje, veslanje tijelom)
noge (čučanj (zapravo bilo koji), iskoraci, sprintevi)

finisheri (nekakvi intervalni kratki trening za prženje masti na kraju treninga ako ima potrebe)

cardio u dane između (trčanje, bicikl, orbitrek, znaš i sama)

inače po meni ni ne treba nekakav kardio ali nekima je bitno da posebno pogađaju kardiovaskularni sustav (a pogađaš ga itekako težkim kompleksnim pokretima ;))
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 15:37
pozdrav.... ako si čitala teme na forumu sigurno si primjetila da se i za mršavljenje preporučuju utezi, čak i više nego aerobne vježbe, ali u tome će te sigurno više savjetovati stručne osobe ovdje - ne brini..... dobrodošla
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
maya33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maya33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 14:51

Dragi svi!

 
Evo, i mene među fittovcima, iako sam još dalekooo od toga Cry
 
uglavnom- imam 29 godina, 170 cm i 74 kg :-( od 10og mjeseca idem redovno u teretanu (4-5 puta tjedno) i od tada sam skinula 9 kg. sada kombiniram 4x tjedno teretanu i 2x tjedno pilates (čisto da malo istegnem mišiće, pošto manje-više provedem dan sjedeći, pa mi paše za leđa).
Prehranu sam uravnotežila i ne predstavlja mi problem- nemam više potrebe za slatkim, rijetko kad prekršim nečim nezdravim (žena sam, ipak me ulovi sa vremena na vrijeme PMS Dead) i pijem punoooo vode.
 
i ovdje sam čisto radi dodatne motivacije i da naučim nešto novo!
 
Molim vas samo odgovor na pitanje: 80% dosadašnjeg treninga u teretani mi je bio kombinacija orbitreka, trake i bicikla, a ostalih 20% utezi. Sada, pošto sam skinula 9 kg (i želim još bar 4),  dali mogu uvesti više treninga na spravama i čučnjeva, iskoraka itd.. Različita mišljenja su o tome, pa sam zbunjena- jedni mi kažu da ne bih smjela raditi sa utezima dok ne izgubim sav višak (jer ću inače imati kontra-efekt), a drugi kažu da slobodno mogu raditi sa utezima..
 
kakvo je vaše mišljenje o tome?
 
hvala svima,
 
pozdrav!
 
Tesko se budim, a jos teze prestajem da sanjam....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.