New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc pri mrsavljenju i vjezbanju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc pri mrsavljenju i vjezbanju

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc pri mrsavljenju i vjezbanju
    Posted: 01 Travanj 2014 at 16:36
Dobre ideje, ali ipak sad koristim i dalje maslinovo ulje, ali u granicama

Jutros sam se vagao, imam 104 kg i zadovoljan sam kako napredujem. Treninzi mi vise nisu pusti aerobni, nego radim i anaerobne, svaki put drugu skupinu, a kad zavrsim s anaerobnim dijelom treninga, obicno se prebacim jos 40min voznje bicikle ili slicno.

Sve u svemu ja sam zadovoljan, mada ubuduce cu rezultate vise pisati u temi koju sam otvorio u "Transformiraj se"
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 14:52
Ahahahahahhahaha morat cu i ja probat LOL
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 10:48
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Hm, nesto kontam da koristim previse maslinovog ulja, zato mi se nije poklapalo dok sam brojao kalorije...

Svaki dan sam sigurno 0,5 dl koristio, sto je oko 450 kalorija koje ja uopce nisam ubrajao...

Kad pecem piletinu, pecem je na ulju, sipam ulje u salatu ili koristim kad jedem ribu za veceru...

Ima tko ideju kako da pecem meso, tj. kako da smanjim upotrebu ulja



Lako je pretjerati s tim, mislim da mnogi rade tu grešku - kao zdravo je Big smile, a kcal se lako zamaskiraju u hrani. 

Jednostavno - ne znam kakvu tavu imaš ali ja ti na svoju stavim max 5g ulja :) To ti je žličica. Nekad i pola od toga jer mi zapravo ni ne treba više, ne ljepi se. U salatu ili povrće stavljam do žlice, što je 15g, sve ovisi o ostalom sastavu obroka :) Vodi se tim žličicama i žlicama i sigurno ćeš smanjiti unos kcal za bar pola. Ako nemaš iz čega drugog smanjiti ili ako ne želiš malo povećati potrošnju te energije, sve su to alternative ;)

A ribicu....ribicu si možeš u pećnici ispeći na papiru za pečenje, pa ti ulje nije ni potrebno . No ja svejedno ne bih eliminirala ulje jer nema potrebe za tim, jednostavno ga preliješ preko ribe, ali u mjeri Wink


Kako stojiš sa kilažom sada, 1.4. je? Smile

Inače, svaka čast za skoro 12 kg, to je odlično Clap







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 04:49
Ne hvala, nije meni cilj mrsaviti u tako malo vremena, nego postepeno i pravilno
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:40
I ja pastu za zube koja mi je skinila 2,5 kg po danu...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
alija.r_a View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Location: BIH
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alija.r_a Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:31
Ja sam smrsao za 10 dana 6 kg koristio sam caj i vise sam se kretao
Caj koji sam koristio u ovi 10 dana je >>>>>SLIM FIT<<<<< koji sam pronasao u apoteci...
Problemi sa viskom kilograma su poceli u 6-tom zazredu O.Š..
A sad  sam vec zavrsio i srednju skolu ima 2 godine tj. 7 godina borbe sa kilogrmamima 

  Probajte caj je extra  >SLIM FIT<
....
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 05:06


Pa negdje iza Nove Godine sam poceo trenirati u teretani i paziti na prehranu, mada prvih mjesec dana ti treninzi, a ni prehrana nisu bili toliko usavrseni kao sad
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2014 at 21:53
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

I da...11,5 kg manjeeeee

Odlinčnoooooooooooooooo vremenski? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2014 at 21:43
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

I da...11,5 kg manjeeeee


svaka čast
cookies are for pussies
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2014 at 21:10
I da...11,5 kg manjeeeee
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2014 at 22:09
Meni je matematika uvijek bila odlican (2) hahah

Ma svacije tijelo je drugacije i ne ponasa se svima tijelo isto, to je tako kod mrsavljenja, sta se moze...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2014 at 21:53
matematika je jednostavna, ako si očekivao 4 kile a dobio 3 to znači višak od cca 7500 kcal u mjesecu i kad podijeliš s 30 dobiješ da je to 250 kcal dnevno, naravno to je samo okvirno ali ako ostaviš kako je bit će opet 3 kile i možda malo manje pa malo smanjiš za taj inos i poklopit će se sve :D
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2014 at 20:59
Hm, nesto kontam da koristim previse maslinovog ulja, zato mi se nije poklapalo dok sam brojao kalorije...

Svaki dan sam sigurno 0,5 dl koristio, sto je oko 450 kalorija koje ja uopce nisam ubrajao...

Kad pecem piletinu, pecem je na ulju, sipam ulje u salatu ili koristim kad jedem ribu za veceru...

Ima tko ideju kako da pecem meso, tj. kako da smanjim upotrebu ulja
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2014 at 21:35
Znam da to nije tako lose

Sada cekam 1.4. i tu ocekujem isto 3-4 kg manje

Inace, kako da otprilike znam koliko kalorija sam potrosio ako recimo napravim 5x10 dizanja po 40kg na kosom bencu, jer na aerobnim spravama mi pise pa okvirno znam. I znam da malo dizem, ali za pocetak je to OK po meni xD

I bas sam sretan jer se ovdje vesele i drugi svakoj mojoj kili dolje, hvala svima

Edited by r4mb0 - 02 Ožujak 2014 at 21:36
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2014 at 21:31
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

1.2.2014. - 113 kg
1.3.2014. - 110 kg

Mjesec dana, tri kile dolje, nadao sam se bar četiri, ali hajde, bolje išta nego ništa, idemo dalje




ma bravooo:))
ne bi trebao biti nezadovoljan, samo nastavi dalje po planu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2014 at 21:00
Ma odlično! :) 3 kile taman! :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.