New Posts New Posts RSS Feed - MYPROTEIN
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MYPROTEIN

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
skylore View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skylore Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 18:53
ljudi jel pio netko njihove proteine od jagode...ja sam do sad imao od banane i mogu reć da su mi fini... želio bi sad probat od jagado pa me zanima dali ih je netko od vas pio
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 23:24
Natural strawberry dobar, protein smoothie odličan, sve ostale iteracije jagode... daj bolje čokoladu.
Back to Top
Katerpilar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katerpilar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 13:34
Originally posted by skylore skylore wrote:

ljudi jel pio netko njihove proteine od jagode...ja sam do sad imao od banane i mogu reć da su mi fini... želio bi sad probat od jagado pa me zanima dali ih je netko od vas pio
Uzeo sam ja strawberry cream, prvih par puta mi je bio ok, ali s vremenom postaje odvratan. Onaj umjetni okus, po žvakaćoj gumi. Ok je recimo za neke smoothije s voćem.
Back to Top
lina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2014 at 13:56
preko fitness webshopa sam kupila neki dan myprotein whey okus cookies and cream 1kg, kako sam prije nekoliko dana saznala da sam trudna, htjela bih ga prodati (novo-zapakirani). ako ima koja dobra duša koja bi htjela kupiti neka mi se javi, poštarina gratis! Hvala!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2014 at 14:41
a zasto ga ne bi koristila u vrijeme trudnoce?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2014 at 19:26
Pa možda neće vježbati dok je trudna :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
lina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 09:09
tako je, neću vježbati u trudnoći a rok trajanja je 01/2015 tako da dok ja počnem ponovno vježbati rok će isteći..

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 09:57
pa jedi ti njega za dorucak. zobene, whey i zlica meda, dorucak samo takav ;)
Back to Top
lina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 13:20
pa to sam bila i pitala na drugoj temi (mojoj) ali mi nitko nije odgovorio. zanimalo me da li se whey može konzumirati i bez obzira na vježbanje a s naglaskom da sam trudna? znači ti mi preporučaš?
još uvijek nemam mučnine (iako ih očekujem jer sam u prvoj trudnoći dušu ispustila), i dalje svako jutro jedem posni+zobene+neko voće pa bi rado ubacilia i žlicu wheya ako je to ok. ili whey sa vodom + banana npr
Još nikada nisam ni probala ni koristila whey taman sam ga bila naručila prvi put
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 13:35
ok, osnove - whey je protein kao i svaki drugi. stovise, vjerojatno i nesto zdraviji od nekih drugih izvora P.
ako ne znas, tunu i druge velike ribe nemoj konzumirati.
Back to Top
lina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 13:48
ok, hvala za info o wheyu! a za tunu znam

Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 14:45
Jel netko možda probao vaniliju? :D
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 15:22
Originally posted by joleto joleto wrote:

Jel netko možda probao vaniliju? :D


Meni je odlična vanilija, nisam se razočarala.

Zanima me po čemu je okus cookies & cream?
Nisam nikad probala ni jedan whey tog okusa, pa onako otprilike kakav je okus?
Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 16:34
Ne bih znao, ja sam probao čokoladu i cokoladu ljesnjak i odlični su mi :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 19:12
Žao mi je 200 i nešt kuna više dati na okuse :P zato mi taman cijeli mjesec zaliha zobi :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
amalia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amalia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2014 at 09:19
Jel su dobri ovi proteini u kombinaciji s vodom, sto se topljenja, a i okusa tice? Koji okus bolje uzeti - vaniliju ili cookies&cream? Do sada sam uzimala ironmaxx, ali bih htjela probati s ovima!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.