New Posts New Posts RSS Feed - MYPROTEIN
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MYPROTEIN

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 18:20
nije 100 ljudi sto cudi,promovira se kao visokokvalitetan protein a protrljaj ga prstima i prsti ti ostanu masni,prepuno laktoze,kod mjesanja dolazi do velike pjene od samo jedne mjerice koja napuni cijeli 750 shaker,a u trbuhu da ne pricam,ona laktoza te toliko napuse da nedao bog popijes vode ili nesto poslije,explodirao bi,a da i ne pricam o grudama,protein nece s vodom nikako,sumnjam da tu ima 10g proteina po mjerici a kamoli vise.. je da sam myprotein sad popljuvao ali evo pijem mvp 3g trenutno koji je takodjer jeftiniji ali stvarno osjetis razliku,nema pjene,topi se u vodi tako rec spusta se dole bez mjesanja,ima bcaa,ima glutamin i ostale amino,oke necu vise :p
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 19:17
Ja pijen par miseci impact whey isolate od myproteina i nikad nisan ima problema sa njin ni sta se tice da me napuva, ni grudica, sa vodom mi se miša odlicno, okus pošto je unflavored nema neki al bitno da nije niti gadljiv
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
moreno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moreno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 19:19
Originally posted by adatar adatar wrote:

a da i ne pricam o grudama,protein nece s vodom nikako


Ne kužim se previše u ostalo navedeno ali s ovim se nebi složio, za dorucak sa zobenima i poslije treninga ga pijem s vodom i dosad nikad nisam imo probleme s grudama. Možda jer je ovaj moj s okusom cokolada lješnjak.  :)


Edited by moreno - 07 Sijecanj 2014 at 19:19
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 19:37
Ja sam se navukao na Myprotein prije nekih 2 i po mjeseca, sad moram sam sebe lupat po prstima kad narucujem da ne kupim sve što mi padne napamet.

Impact Whey Deluxe Choc smooth - najukusniji shake koji sam probao, bolji i od McDonaldsa i Dr Oetkera, a jos od proteina

High Pro Choc Orange cokoladice - savršeno

Mp Max Elle Aqua slim - aromatizirana voda s l-carnitinom i vitaminom b i 5kCal, super za pit na treningu, kad je na akciji bude oko 3,80kn, što je jeftinije od bilo koje aromatizirane vode u trgovini

Iznimno sam zadovoljan svime što sam probao od Myproteina.
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 17:05
kupio sam whey impact,okus cookies and cream i vidim na deklaraciji da piše u 30g ima 19g bjelančevina?? kako je to moguče?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 17:36
Impact whey unflavored ti je 19,6g proteina na 25g praha, ili 78,4g proteina na 100g praha
Okusi imaju 3% manje, čokoladni 7% manje... cookies and cream i sve slično je posebna priča.... u pravilu za taj okus bude 10-15g proteina manje i isto toliko više ugljikohidrata, jer je ipak okus od pravih mljevenih keksa. Isto bi ti bilo da si naručio cookies and cream od bilo kojeg drugog branda. Zapravo je jedini problem što nema nikakvog upozorenja na ovaj potencijalno neugodni detalj.... iako to više ovisi koji omjer makronutrijenata želiš unositi. Dok god nisi na low-carb, to nije bitno, jedino ćeš malo brže potrošiti proteine.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2014 at 23:49
ekipa zanimaju me ti myprotein, ocito je da su jeftiniji ali u cemu je caka, jesu li manje kvalitetni od ostalih ili se kod ostalih se placa ime, brand? razmisljam da si uzmem pa da probam ali eto da jos pitam tu?
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 04:21
uzmi bez razmisljanja, nemaju konkurencije trenutno s obzirom na kvalitetu
24/7
Back to Top
Katerpilar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katerpilar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 09:47
Sudeći po ovom istraživanju, MyProtein su pri samom vrhu po actual / claimed postotku proteina.




Edited by Katerpilar - 24 Sijecanj 2014 at 09:49
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 19:53
Vrlo zanimljivi rezultati. 'Najgori' i najjeftiniji whey od Myproteina je na vrhu liste. Baš me zanima koji bi bili rezultati za neke od njihovih malo naprednijih praškova, jer je već Impact Whey i Impact Whey Deluxe nebo i zemlja.

Također, vrlo zanimljivi rezultati za ON, od velikih brandova oni su mi uvijek djelovali nekako najozbiljnije. Šteta što nema Sciteca i Weidera na listi.
Back to Top
skylore View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skylore Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2014 at 18:58
može li mi neko reć razliku između impact whey proteina i impact whey isolate od my proteina
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2014 at 19:20
impact je koncentrat, isolate je izolat, po mom misljenju, za rekreativce je koncentrat sasvim zadovoljavajuc.
Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 07:41
Naručio sam si te proteine izravno iz engleske. Okus ljesnjak čokolada i čokolada...okus je predobar, najbolji koje sam probao., a i cijena im je ful jeftina ako vas više naručuje pa dobijete besplatnu poštarinu! ;)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 09:53
uz ovakve cijene u hrvatskoj, ne vidim potrebe narucivanja iz vana. daj malo i nasim ljudima da zive od necega ;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 10:20
pa dosta je jeftinije kad naručiš direktno od njih... pogotovo na veću količinu, uštediš i do 300kn...
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 12:31
Danas mi kaže rođak da naručuje iz UK pa reko' nek i meni naruči...

I tako 2,25kg Impact Blenda (mješavine Impact Whey Proteina i Impact Whey Isolatea) s okusom banane košta 250kn, a to je meni za cca. 3 mjeseca ili nešto manje.

Što se uštede tiče, ovo je vrh, prvenstveno nama mladima jer još nemamo stalne izvore zarade pa je svaka kuna manje dobro došla
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.