New Posts New Posts RSS Feed - Nikako do misica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nikako do misica

 Post Reply Post Reply
Author
..mesi.. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ..mesi.. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nikako do misica
    Posted: 12 Ožujak 2008 at 22:54
 bog.ja sam evo novi ode i prvi put pisem..zanima me vjezbanje kod kuce..vec evo tri mjeseca radim sklekove i trbusnjake i od toga skoro nikakve koristi..i uz to se nepravilno hranim..treniram nogomet i bitno mi je da uz vjezbanje ne izgubim na brzini..i ne zelim masu..samo da se na gornjem dijelu tijela vide misici i zilavost..i sto bi trebao jesti??ako moze kratak program hrane..unaprijed hvala.. 
mesi
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 17:10
 ja ti nisam neki znalac ali ako izbacis iz prehrane gluposti poput cipseva, smokija, keksa, raznih bureka i ostalih privlacnih sranja iz pekara to ti je vec korak naprjed, jedi vise voca u meduobrocima a u obrocima ubaci povrce(sto vise to bolje) uzmi smedju rizu, umjesto obicne.........i nemoj se previse opterecivat vjezbanjem, sklekovi su dobri, trbusnjaci bas i ne, ima puno boljih vjezbi za trbuh, potrazi malo po netu i to ti je trening imas li dovoljno volje da si napravis nesto bolje, jer kad vec nades vremena da vjezbas nastoj to vrijeme sto bolje iskoristit
samo se treba portudit
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 17:22
Originally posted by ..mesi.. ..mesi.. wrote:

 bog.ja sam evo novi ode i prvi put pisem..zanima me vjezbanje kod kuce..vec evo tri mjeseca radim sklekove i trbusnjake i od toga skoro nikakve koristi..i uz to se nepravilno hranim..treniram nogomet i bitno mi je da uz vjezbanje ne izgubim na brzini..i ne zelim masu..samo da se na gornjem dijelu tijela vide misici i zilavost..i sto bi trebao jesti??ako moze kratak program hrane..unaprijed hvala.. 


pa od sklekova i trbusnjaka ne mozes ocekivat da ces se nabit!To je suludo ako si ocekivo!

Po meni nije toliko vazna prehrana nego vazno je sta jos uzimas uz prehranu i koliko spavas!

Ipak naci ce se u tvojoj prehrani stvari koje mogu biti vrlo korisne!

Sta se tice vjezbe sklekovi i trbusnjaci ti nisu dovoljni nikako!

Sta se tice gornjeg djela tjela pa slobodno mozes ubacit malo teretanu 2 do 3x tjedno,a neces izgubit na brzini ako uredno igras i nogomet i trcis!

Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 17:32
pa ako pocne da nabija masu bice sporiji,jer ocigledno je i tezi,sklekovi su super za izdrzljivost,definiciju,brzinu....ako ides u teretanu radi vise na spravama-sajlama!  radi zgibove,propadanje i sklekove i mozes se pristojno izdefinisati,kako kaze moja keva vidis kako manekeni izgledaju-nikad nebi voleo tako da izgledam-kao devojcica
 

Edited by Nikola
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 18:42
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

kako kaze moja keva vidis kako manekeni izgledaju-nikad nebi voleo tako da izgledam-kao devojcica
 


ma kost i koza i pimpac jozac

A kako se kaze ne mozes ovce i novce!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 18:46
jeste kost i koza ali zato se ribe lepe vise na takve nego na one nagruvane kakve bi smo mi voleli da bvudemo 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 23:01
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

jeste kost i koza ali zato se ribe lepe vise na takve nego na one nagruvane kakve bi smo mi voleli da bvudemo 



haha nek se sma one love na takve!Sto se vsie lepe to ja imam vise volje da ih lemam!

Obozavam sminkice jer oni se vole k***** pun k... a moj film brzo puca pa takvi cesto lizu podove

Nemam mi nis draze od toga!


Edit:maknute neprimjerene rijeci


Edited by Zoki
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 23:03
ako ako     SAMO LEMAJ!
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 23:18
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

ako ako     SAMO LEMAJ!


dobio sma i ja batina i to dobrih,ali niakd š na š,neg ono dojde mi njih 8 i mozes se slikat!

ali uvjek sam ja imo naplatu!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 09:24
JBG SAD JE TAKO... dva losa ubise milosa! 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 12:30
 udri mcstro,,,,nema uzmicanja..............
Back to Top
marrtin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marrtin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2008 at 17:33
 

Originally posted by Nikola Nikola wrote:

pa ako pocne da nabija masu bice sporiji,jer ocigledno je i tezi,sklekovi su super za izdrzljivost,definiciju,brzinu....ako ides u teretanu radi vise na spravama-sajlama!  radi zgibove,propadanje i sklekove i mozes se pristojno izdefinisati,kako kaze moja keva vidis kako manekeni izgledaju-nikad nebi voleo tako da izgledam-kao devojcica
 
 

Nece biti sporiji ako i dalje trenira, vjezba brzinu i eksplozivnost i obavezno se svaki dan isteze. Najbolji primjer su ti atleticari na š00 m, najtezi su i najnabildaniji od svih ostalih atleticara, a najbrzi su...jer treniraju misice za brzinu.

 

Jedi sve zdravo, izbaci neke gluposti koje su tu vec neki naveli...i nemoj puno slatkisa, oni omlohavljuju...;)

Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 22:30

 Bojis se da ce te masa usporiti????

Boga mi, ne ce te usporiti!

Pogledaj sprintere! Izgledaju kao bodybuilderi a bas i nisu nest spori.

Sam ti pumpaj bez straha od gubitka brzine.

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2008 at 00:05

 Neznam zasto se uvijek kad je rijec o prehrani i vjezbi mora javit netko sa ..onom-m,oras uzeti dodatak prehrani

ne mora..samo profesionalni sportasi mozda al jedan mlad decko ne..zdravije je sigurno

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.