New Posts New Posts RSS Feed - Imam problem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Imam problem

 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 14:25
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

energy high Star

fmogule, koliko posnog je bilo?

Ako cemo pimplat, a tu smo da pimplamo - bademi ti nisu bili potrebni u ovoj kombinaciji ;)

Znam da nije vrijeme za komplikacije ali samo da ti na pocetku ukažemo na što bolje  Wink

250 g
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 14:27
Samo tako nastavi... ali da se naucis, kad unosis secere kao nutela, onda nemoj unosit masnoce kao sto su bademi..  :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 14:35
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Samo tako nastavi... ali da se naucis, kad unosis secere kao nutela, onda nemoj unosit masnoce kao sto su bademi..  :)

Bio je to odlican dorucak,sad nutellu necemo konzumirat neko vrijeme,zato sutra dorucak posni sir uz neko voce
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 14:36
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Samo tako nastavi... ali da se naucis, kad unosis secere i masti kao nutela, onda nemoj unosit masnoce kao sto su bademi..  :)

Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 19:20
Mett kaže da je to od voca al dosta dana mi je trbuh napuhnut 
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 20:36
mora ti biti napuhnut kad ti se želudac smanjio. ja kad sam pao na 57 kila sve što god bih pojeo trbuh bi mi se strašno naduo, a kamoli tebi koji imaš 45 kg.  ali sad kad se želudac malo raširio i kad puno više jedem nema tih problema. moraš pocet unosit više hrane i nemoj da te zabrinjava što ti trbuh na kraju dana izgleda napuhano i naduto, jer ce vec ujutro sve biti normalno.
Never give up
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 21:02
Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

mora ti biti napuhnut kad ti se želudac smanjio. ja kad sam pao na 57 kila sve što god bih pojeo trbuh bi mi se strašno naduo, a kamoli tebi koji imaš 45 kg.  ali sad kad se želudac malo raširio i kad puno više jedem nema tih problema. moraš pocet unosit više hrane i nemoj da te zabrinjava što ti trbuh na kraju dana izgleda napuhano i naduto, jer ce vec ujutro sve biti normalno.

Dobro je znati
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 21:12
Rezime današnjeg dana : Dorucak:2 fete intergralnog kruha s nutellom,posni sir bademi
Rucak:Posni sir s bananom
Vecera:Riža,grašak



Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 21:17
Malo je to hrane za odraslu osobu, a da ne pricam da proteine imaš samo iz sira u tom jednom obroku


Edited by zeusko87 - 13 Rujan 2013 at 21:17
Never give up
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 23:31
dobro ti kaže zeusko, potrudi se unosit barem malo više hrane u sebe da bi poceo dobivat kile polagano
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 23:35
Mett ti nije rekao da je to od voca...

Postoji mogucnost...ali ne da je to odgovor...pred postaljam da misliš na nadutost...što može biti i od mlijeka..ako ti  organizam ne podnosi baš laktozu....Škrob ne vjerujem da jedeš...itd itd....

A i sama promjena prehrane...ce ti utjecati na probavu..pogotovo kada tijelo pocneš privikavati na vlaknastu hranu...od kojeg ceš imati vjetrove... 

Samo me molim te nemoj pitati jel su zdravi vjetrovi
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 23:41
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Mett ti nije rekao da je to od voca...

Postoji mogucnost...ali ne da je to odgovor...pred postaljam da misliš na nadutost...što može biti i od mlijeka..ako ti  organizam ne podnosi baš laktozu....Škrob ne vjerujem da jedeš...itd itd....

A i sama promjena prehrane...ce ti utjecati na probavu..pogotovo kada tijelo pocneš privikavati na vlaknastu hranu...od kojeg ceš imati vjetrove... 

Samo me molim te nemoj pitati jel su zdravi vjetrovi

Hah necu ne ,ne brini Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 23:52
Stari moj sada cu ti dati par namirnica  da si složiš 2000 plus kalorija...Tj ar primjera kaloricne hrane što bih mogao konzumirati a zdrave su i zbroji si npr

100g zobi ti ima 400 kcal vec....vlaksnasta hrana..bogata Uh-om 

litra mlijeka ti ima oko 500 kcal....imaš i proteina i masnoce ...ako ne možeš litru pola možeš sigurno tu vec imaš 250kcal.....

Jaje 5 jaja imaš 400-500 kcal masnoca i proteina

Kruh 100g imaš 250 kcal

Ovo je od prilike iz glave što znam što je bogato kalorijama energijom....Posni sir nije toliko kalorican ali bi bilo super da ga jedeš kao kazein...koji je spor protein...ne nutelu...nego sir posni...da se probavlja tokom noci...

Sada citaj dobro što ti pišem zbroji si to ne radi gluposti..ne jedi cokoladicu..ako tražiš slatko barem jedi fruktoze...voce

Jedi nešto konkretnije za pocetak....Tijelo moraš dignuti ponovno da funkcionira kako treba...a to je hrana...ne 2 šnite kruha i nutela....ne 1 cokoladica 2 jabuke i kraj dana...nego ga trebaš nahraniti....opet ponavljam kao budala..ali zaista zadnji put...

Procitaj dobro...




Edited by mettasttaza - 13 Rujan 2013 at 23:55
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 00:01
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Stari moj sada cu ti dati par namirnica  da si složiš 2000 plus kalorija...Tj ar primjera kaloricne hrane što bih mogao konzumirati a zdrave su i zbroji si npr

100g zobi ti ima 400 kcal vec....vlaksnasta hrana..bogata Uh-om 

litra mlijeka ti ima oko 500 kcal....imaš i proteina i masnoce ...ako ne možeš litru pola možeš sigurno tu vec imaš 250kcal.....

Jaje 5 jaja imaš 400-500 kcal masnoca i proteina

Kruh 100g imaš 250 kcal

Ovo je od prilike iz glave što znam što je bogato kalorijama energijom....Posni sir nije toliko kalorican ali bi bilo super da ga jedeš kao kazein...koji je spor protein...ne nutelu...nego sir posni...da se probavlja tokom noci...

Sada citaj dobro što ti pišem zbroji si to ne radi gluposti..ne jedi cokoladicu..ako tražiš slatko barem jedi fruktoze...voce

Jedi nešto konkretnije za pocetak....Tijelo moraš dignuti ponovno da funkcionira kako treba...a to je hrana...ne 2 šnite kruha i nutela....ne 1 cokoladica 2 jabuke i kraj dana...nego ga trebaš nahraniti....opet ponavljam kao budala..ali zaista zadnji put...

Procitaj dobro...



Ok ,procitao sam al što se tice nutelle i cokoladice to bude tu i tamo i nece biti još dugo ,nastojat cu konzumirat ono što ste mi preporucili 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 00:05
Nece...Normalno dopusti si...stvar je u tome da ti to ne bude osnova hranjenja...Nego nešto što ce tijelo bolje iskoristiti od te nutele...ako tijelu to dopustiš...nutela ponekad nece sigurno škoditi 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 09:47
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:



Samo me molim te nemoj pitati jel su zdravi vjetrovi


LOL
Never give up
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.