New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti težinu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti težinu

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
damar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 22:39
zadnji nalazi prije 3 mjeseca su pokazali blagi porast holesterola i secera. lijecnica kaze da moze biti i stres, ali prije toga je sve bilo okej. srce, krv i ostalo. trenutno sam u fazi kontrola pa cu provjeriti hormone i sl. zdravu hranu jednem oduvijek, kolicine  i (ne)rdovitost su pretpostavljam problem. dakle, preporucas redukciju prehrane (oko 1500 kcal, u 5-6 obroka) plus za pocetak aerobne vjezbe kao npr hodanje, bicikl i sl? hvala puno na odgovoru!
nije da nije a nije ni da nije.
Back to Top
larata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote larata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 08:45
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Originally posted by polina polina wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.

Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala


Ja mogu reci da djeluje kao Lipovon potiskuje osjecaj gladi i povecava metabolizam.


Kako znas da povecava metabolizam? Na osnovu kojih mehanizama? Uz taj Lipovon , dal paziš na prehranu i vježbaš, te ako da zašto nekoj tableti pripisuješ ucinak?

Znam, ali sam ga koristiti!!!!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 15:15
Originally posted by damar damar wrote:

zadnji nalazi prije 3 mjeseca su pokazali blagi porast holesterola i secera. lijecnica kaze da moze biti i stres, ali prije toga je sve bilo okej. srce, krv i ostalo. trenutno sam u fazi kontrola pa cu provjeriti hormone i sl. zdravu hranu jednem oduvijek, kolicine  i (ne)rdovitost su pretpostavljam problem. dakle, preporucas redukciju prehrane (oko 1500 kcal, u 5-6 obroka) plus za pocetak aerobne vjezbe kao npr hodanje, bicikl i sl? hvala puno na odgovoru!

Koliko je secer sada mjeren na taste ?
Svakako provjeri hormone, je ako kazes da jedes zdravu hranu oduvijek otkuda tolike kile?
Nabaci neki klasicni dan kak ti izgleda s hranom.....
Redukcija kalorija svakako i upravo to sto si rekla,brzo hodanje, bicikl i sl. Mozes ti i sa opterecenjem raditi vjezbe , nista preintenzivno za pocetak i izbor vjezbi sad ovisi o tvojem znanju i mogucnostima, no bilo bi dobro da malo pocnes proucavati i uciti vjezbe sa vanjskim otporom jer ce ti korisiti koštanoj masi i misicnom tkivu, no primarno nek ti trenutno bude aerobni tip vjezbanja ,a ovo pocni kao fazu ucenja , tako da postepeno kako budes gubila kg i stjecala iskustvo sa vjezbama snage da ih mozes ozbiljnije koristiti, jer trebat ce ti taj dio treninga kasnije svakako.
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 15:42
Oho, evo, to je i mene mucilo....kako uskladiti, posao, faks, prijatelje, i sport....

Evo ti opis mojeg dana. Možda ti pomogne:

Dizanje u 5:50
U 6:00 sam na trcanju
U 6:45 sam doma, tuširanje do 7
Dorucak 7:00-7:30
Spremanje za posao 7:30 - 7:50
7:55 Sjedam na bicikl, u 8:30 sam na poslu
Radim do cca 17h, sjedam opet na bicikl, doma/na faksu sam oko 17:30
U 18h (ako nemam faks) ili u 21h sam u teretani do 22:15h

Pice s ekipom u dane kada nemam faks ili nemam trening....sve se može organizirati. Auto imam, koristim ga samo vikednom ili kada idem negdje van grada.

Što se tice hrane, jedem u isto vrijeme:

7:00
9:00
12:00
14:00
17:00
PWM
21:00-23:00

U pocetku je bilo malo neugodno ali ljudi se u odjelu naviknu na posni sir, paradajze, tunu ili neko zapakirano meso uvijek na mojem stolu :)

ŽIVIO!

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 16:01
Originally posted by Lepy Lepy wrote:

Oho, evo, to je i mene mucilo....kako uskladiti, posao, faks, prijatelje, i sport....

Evo ti opis mojeg dana. Možda ti pomogne:

Dizanje u 5:50
U 6:00 sam na trcanju
U 6:45 sam doma, tuširanje do 7
Dorucak 7:00-7:30
Spremanje za posao 7:30 - 7:50
7:55 Sjedam na bicikl, u 8:30 sam na poslu
Radim do cca 17h, sjedam opet na bicikl, doma/na faksu sam oko 17:30
U 18h (ako nemam faks) ili u 21h sam u teretani do 22:15h

Pice s ekipom u dane kada nemam faks ili nemam trening....sve se može organizirati. Auto imam, koristim ga samo vikednom ili kada idem negdje van grada.

Što se tice hrane, jedem u isto vrijeme:

7:00
9:00
12:00
14:00
17:00
PWM
21:00-23:00

U pocetku je bilo malo neugodno ali ljudi se u odjelu naviknu na posni sir, paradajze, tunu ili neko zapakirano meso uvijek na mojem stolu :)

ŽIVIO!


Bez dobrog rasporeda nista, posebno kad imas jos vise obaveza.......jedino neizbjezno je da privatni zivot trpi na racun ovoga, pa ce ti s vremnom i ovakav raspored dopizditi :)
Koliko puta tjedno ides u teretanu?
Back to Top
damar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 18:26
Koliko je secer sada mjeren na taste ?
Svakako provjeri hormone, je ako kazes da jedes zdravu hranu oduvijek otkuda tolike kile?
Nabaci neki klasicni dan kak ti izgleda s hranom.....
Redukcija kalorija svakako i upravo to sto si rekla,brzo hodanje, bicikl i sl. Mozes ti i sa opterecenjem raditi vjezbe , nista preintenzivno za pocetak i izbor vjezbi sad ovisi o tvojem znanju i mogucnostima, no bilo bi dobro da malo pocnes proucavati i uciti vjezbe sa vanjskim otporom jer ce ti korisiti koštanoj masi i misicnom tkivu, no primarno nek ti trenutno bude aerobni tip vjezbanja ,a ovo pocni kao fazu ucenja , tako da postepeno kako budes gubila kg i stjecala iskustvo sa vjezbama snage da ih mozes ozbiljnije koristiti, jer trebat ce ti taj dio treninga kasnije svakako.
[/QUOTE]

6,12 prije 3 mjeseca, idem naredni tjedan ponoviti sve nalaze. Kile zbog preskakanja obroka i naknadnog viška kalorija, nekretanja, ponekog junk-a i sl, Poznajem jako dobro vježbe, kako rekoh prvi dio života sam se aktivno bavila sportom, tako da nece biti problem osim što uistinu želim raditi ispravnu stvar. Recimo, fizioterapet mi je rekao da OBAVEZNO i HITNO moram skinuti minimalno 5 kg i ojacati ledjne mišice. Javim rezultate nalaza iduci tjedan, hvala ti puno na savjetima!
nije da nije a nije ni da nije.
Back to Top
damar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 18:28
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Lepy Lepy wrote:

Oho, evo, to je i mene mucilo....kako uskladiti, posao, faks, prijatelje, i sport....

Evo ti opis mojeg dana. Možda ti pomogne:

Dizanje u 5:50
U 6:00 sam na trcanju
U 6:45 sam doma, tuširanje do 7
Dorucak 7:00-7:30
Spremanje za posao 7:30 - 7:50
7:55 Sjedam na bicikl, u 8:30 sam na poslu
Radim do cca 17h, sjedam opet na bicikl, doma/na faksu sam oko 17:30
U 18h (ako nemam faks) ili u 21h sam u teretani do 22:15h

Pice s ekipom u dane kada nemam faks ili nemam trening....sve se može organizirati. Auto imam, koristim ga samo vikednom ili kada idem negdje van grada.

Što se tice hrane, jedem u isto vrijeme:

7:00
9:00
12:00
14:00
17:00
PWM
21:00-23:00

U pocetku je bilo malo neugodno ali ljudi se u odjelu naviknu na posni sir, paradajze, tunu ili neko zapakirano meso uvijek na mojem stolu :)

ŽIVIO!


Bez dobrog rasporeda nista, posebno kad imas jos vise obaveza.......jedino neizbjezno je da privatni zivot trpi na racun ovoga, pa ce ti s vremnom i ovakav raspored dopizditi :)
Koliko puta tjedno ides u teretanu?


bez dobrog rasporeda ništa ne funkcionira, barem kod mene. ali, j***mliga, kad se jedno poremeti teško mi je ostalo držati pod kontrolom. šta jedeš u koje od navedenog vremena? tuna, paradajz, posni sir i sl su mi svakodnevnica. kao što kaže kolegica s kojom dijelim ured, kad vidim da jedeš jabuku znam da je 10.00 sati :)
nije da nije a nije ni da nije.
Back to Top
polina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2014 at 15:40
Originally posted by larata larata wrote:

Originally posted by polina polina wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.

Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala


Ja mogu reci da djeluje kao Lipovon potiskuje osjecaj gladi i povecava metabolizam.
Imate li problema s nuspojavama u budućnosti?
Back to Top
larata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote larata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 09:05
Ja osobno nisam imao nikakvih problema s nuspojavama u budućnosti. Osjećam se jako dobro!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 09:29
larata malo ste muško, malo žensko? :)

I manite se tih preparata....ovo zvuči kao reklama.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
karolin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karolin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 12:57
Originally posted by polina polina wrote:

Pozdrav. Želim riješiti problem pretilosti. Pokušao sam dijete, ali uzalud. Moj prijatelj je cuo za gubitak težine Lipovon proizvodu. Zna li netko nešto o ovom proizvodu?

Što mislite o Lipovon? Namjeravate li ga koristiti?
http://www.fitness.com.hr/forum/forum_images/blank.gif
Back to Top
polina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 08:34
Počela sam koristiti Lipovon prije 2 tjedna. Za mene je to dobar proizvod !!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 21:32
Larata i polina imaju istu IP adresu ,siguran sam poprilicno, a ovdje su (je) samo da propagiraju svoje preparate
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 21:34
Još ćeš reći i da su spamboti.

Ja Lipovon ne koristim već 35 godina i vrlo sam zadovoljan rezultatima. Nastavit ću ga ne koristiti i ubuduće.
Back to Top
qwerty1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2015
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote qwerty1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2015 at 11:04
Pozdrav, imam pitanje u vezi definicije. Prvi put mi je baš da radim po nekom programu, odnosno ishrani+trening (definicija). Visok sam 173cm, imao sam oko 78 kg kad sam krenuo. Sad sam na nekih 75 kg (ne mogu rec tocno, jer je analogna vaga u teretani). Uglavnom sam zadovoljan jer sam izgubio dosta masnog tkiva, a snaga je ostala ista, ako ne i malo veća. Deficit mi je ajmo reć oko 500kcal, ovisno dali radim kardio ili ne. Treniram uglavnom 4 puta tjedno, otrpilike dvije grupe mišića dnevno. Naime, zanima me, dali je pametno jos odrzavat tu dijetu, ili malo dignut unos, da ne padnem previše sa kilažom. Naravno, ostalo je još masnog tkiva, najviše u donjem dijelu trbuha i na bokovima. Kako postupit kad je kilaža dosta niska, a još ima masnog tkiva za koje bi volili da nestane, do koje granice ić ? Kako prilagodit prehranu i trening ?

I stavljam sliku moje dnevne prehrane, primjer jednog dana. (nije točno raspoređeno kako ide po redu, i nema ručka, kojeg jedino ne mogu kontrolirat jer jedem kod roditelja, ali pretežno meso+UH).



Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2015 at 15:24
Ketogena dijeta se preporuca ponekad za masne naslage koje se zele skinuti, posavjetuj se oko toga s nekime tko je bolhe upucen u to..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.