New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti težinu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti težinu

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
larata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote larata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 10:06
Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.
Back to Top
polina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:13
Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.

Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:23
Originally posted by polina polina wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.


Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala


kako misliš radi? to su nekakve tablete za mršavljenje navodno koje narucuješ i kupiš
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:26
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by polina polina wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.


Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala


kako misliš radi? to su nekakve tablete za mršavljenje navodno koje narucuješ i kupiš


Kao LOL

Jedino sto utjece na mrsavljenje od tableta je clenbuterol.. efedrin ti daje kick za bolji trening, winstrol ti cuva misicnu masu dok si na kalorijskom deficitu.. ali to su sve ilegalni dodaci tako da nikome ne preporucujem Wink
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:27
bitno da su ilegalni a ti znaš za njih
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:37
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

bitno da su ilegalni a ti znaš za njih


LOL

Kao sto rekoh, probao sam mnogo toga.. i na kraju se sve svede na to da ako zelis smrsavit, neces bit sit :)

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:39
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

bitno da su ilegalni a ti znaš za njih


LOL

Kao sto rekoh, probao sam mnogo toga.. i na kraju se sve svede na to da ako zelis smrsavit, neces bit sit :)



hahahahhaahahahah, ne širi dezinformacije ja sam prvih 10kg izgubila bez gladovanja, stovise toliko zdrave hrane i toliko cesto mi je bilo previse. E sad, zadnjih 3,4 kg do plocica to je vec druga prica
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:41
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

bitno da su ilegalni a ti znaš za njih


LOL

Kao sto rekoh, probao sam mnogo toga.. i na kraju se sve svede na to da ako zelis smrsavit, neces bit sit :)



hahahahhaahahahah, ne širi dezinformacije ja sam prvih 10kg izgubila bez gladovanja, stovise toliko zdrave hrane i toliko cesto mi je bilo previse. E sad, zadnjih 3,4 kg do plocica to je vec druga prica


ma ja da pojedem kilu mesa, ja sam gladan.. gladan ugljikohidrata :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:47
koji endomorf, šecera, šecera amo jer utjehe nema u vodi
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:49
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

koji endomorf, šecera, šecera amo jer utjehe nema u vodi


al ima u rakiji :DDD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 09:52
a rakija je kao protein ha kamo srece, kamo srece
cookies are for pussies
Back to Top
damar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2013 at 21:28
pozdrav,

jel mi moze netko pomoci sa savjetima za pocetak?

imam 30 god, 165 cm i 90 kg. stomak 117, grudi 113 i sl (ne)mjere. nekadasnja aktivna sportiskinja (prvakinja u karateu, bicikl, basket) ado faksa. nakon faksa, stresan posao i lijenost (da se ne lazemo), emotivni lomovi i sve sve manje ljubavi i postovanja prema sebi. zadnjih mjeseci imam problema sa ledjima, kriza i bol ispod desne lopatice. srecom, stanje je bolje zadnjih dana pa se zelim pokrenuti ali trebam vasu podrsku i savjete. sto se hrane tice kuham i kupujem zdravu hranu (voce, povrce, meso, jaja), i imam mogucnosti dobar dio vremena jesti redovito (osim terena ali i to se da iskombinirati sa dobrom pripremom). voljela bih cuti vase preporuke sto jesti, kada, te kako krenuti sa vjezbanjem. doma imam ergometar, bucice. poceti s tim ili sa fitnessom ili kombinirati?

unaprijed hvala svima koji odvojite malo vremena!
nije da nije a nije ni da nije.
Back to Top
larata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote larata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 08:52
Originally posted by polina polina wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.

Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala


Ja mogu reci da djeluje kao Lipovon potiskuje osjecaj gladi i povecava metabolizam.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 20:44
Originally posted by larata larata wrote:

Originally posted by polina polina wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.

Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala


Ja mogu reci da djeluje kao Lipovon potiskuje osjecaj gladi i povecava metabolizam.


Kako znas da povecava metabolizam? Na osnovu kojih mehanizama? Uz taj Lipovon , dal paziš na prehranu i vježbaš, te ako da zašto nekoj tableti pripisuješ ucinak?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 21:10
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Originally posted by polina polina wrote:

Originally posted by larata larata wrote:

Ja mogu reci da Lipovon je vrlo dobar proizvod. Koristi Lipovon prije 3 mjeseca. Uspjela sam izgubiti 6 kg. Ovo je vrlo dobar rezultat za mene.


Pozdrav. Možete li podijeliti kako se to radi Lipovon. Želim znati više. hvala



Ja mogu reci da djeluje kao Lipovon potiskuje osjecaj gladi i povecava metabolizam.


Kako znas da povecava metabolizam? Na osnovu kojih mehanizama? Uz taj Lipovon , dal paziš na prehranu i vježbaš, te ako da zašto nekoj tableti pripisuješ ucinak?


Bas to!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2013 at 21:43
Originally posted by damar damar wrote:

pozdrav,

jel mi moze netko pomoci sa savjetima za pocetak?

imam 30 god, 165 cm i 90 kg. stomak 117, grudi 113 i sl (ne)mjere. nekadasnja aktivna sportiskinja (prvakinja u karateu, bicikl, basket) ado faksa. nakon faksa, stresan posao i lijenost (da se ne lazemo), emotivni lomovi i sve sve manje ljubavi i postovanja prema sebi. zadnjih mjeseci imam problema sa ledjima, kriza i bol ispod desne lopatice. srecom, stanje je bolje zadnjih dana pa se zelim pokrenuti ali trebam vasu podrsku i savjete. sto se hrane tice kuham i kupujem zdravu hranu (voce, povrce, meso, jaja), i imam mogucnosti dobar dio vremena jesti redovito (osim terena ali i to se da iskombinirati sa dobrom pripremom). voljela bih cuti vase preporuke sto jesti, kada, te kako krenuti sa vjezbanjem. doma imam ergometar, bucice. poceti s tim ili sa fitnessom ili kombinirati?

unaprijed hvala svima koji odvojite malo vremena!


Pozz,
Vidim da si napisala da kupujes zdravu hranu, dal se tako i hranis vec neko vrijeme (koliko dugo ?)
Jel imam kakvih drugih zdratsvenih tegoba za koje znas osim nabrojanih? Tlak, secer, krva slika, srce, jer prekomjerna tjel tezina cesto sa sobom nosi jedno za drugim s vremenom.......
S obzirom da se radi o vecem broju kg, za pocetak ce ti korekcija prehrane i aerobni treninzi lakseg intenziteta biti dovoljni da stvari krenu dolje , pa je najbolje ne pretjerivati u ovoj situaciji sa intenzivnijim stvarima
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.