New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti težinu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti težinu

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako izgubiti težinu
    Posted: 10 Srpanj 2015 at 10:21
"U 5 dana sam smiršavila 20 kila i nikada nisam izgledala bolje i imala sam formu zivota i nisam se nicega morala odreći. Uživala sam u sladoledu uz čarobne pilule" ;))))

Be healthy, be happy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2015 at 10:11
Polina, molim te prekini jer počinjem brisat, ako netko prije mene to ne sredi.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2015 at 09:22
u 5 tjedana 8 kilograma??
pitam se kakav je to rezultat za tvoje zdravlje...

i ajde pliz prestani spamati
Be healthy, be happy.
Back to Top
polina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2015 at 08:54
Zaključak je da je pet tjedana sam izgubila 8 kg.Dobar rezultat za mene!
Back to Top
toniia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote toniia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2015 at 07:38
Originally posted by polina polina wrote:

Počela sam koristiti Lipovon prije 2 tjedna. Za mene je to dobar proizvod !!

Što je krajnji rezultat. Koliko kilograma gubitaka?
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2015 at 02:13
Evo ti primjer mog jelovnika.

1. Zobene + whey + voda ili na 0 UH danu 2 cijela jaja + 3 bjelanjka

2. Piletina/puretina/teletina (ali najcesce piletina) + salata + riza/integralna tjestenina

3. Whey nakon treninga

4. Meso iz tocke 2 + salata

5. Saka badema/oraha/ljesnjaka

6. Tuna/jaja/pureca/pileca delux (ili ako je ostalo mesa) + posni/zrnati


PS - mislim da bi prikladniji naziv teme bio "Kako izgubiti masne naslage" ili tako nesto.
Back to Top
emily22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2015
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emily22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2015 at 12:47
svi prijedlozi za jelovnik su dobrodosli :)
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2015 at 12:11
Po meni je ovo prilično proteinski slab jelovnik. Jedini izvor proteina je taj mliječni napaz za doručak (gotovo beznačajna količina), pa jogurt nešto sitno i tek navečer piletina. jaaaako premalo proteina koji ti sad posebno trebaju uz treninge.
Be healthy, be happy.
Back to Top
emily22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2015
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emily22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2015 at 11:44
evo već sam 5.dan uz pravilnu prehranu i vježbanje i košarku,jest da imam upalu svih mišića ali ide :) 
mogu reć da se već bolje počinjem osjećati, i falio mi je osjećaj te izmorenosti od lopte i vježbe
zanima me jel ok onaj jelovnik od zdrave krave http://www.zdravakrava.hr/media/knjizice/Mrsavimo_zajedno_all-m.pdf
jel to ok ? Smile


Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2015 at 16:03
najbolje vrijeme za vježbanje je kad tebi najbolje odgovara :D probaj ubaciti svaki dan neki oblik rekreacije.
što se tiče prehrane, ako si čitala po forumu kao što kažeš, otprilike već znaš osnove, pa ti više možemo pomoći ako postaviš malo konkretnije pitanje, najvažnije je da kreneš, bez sokova, alkohola, junka... :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
emily22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2015
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emily22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2015 at 15:09
pozz :) 

imam 22 godine ,172 cm i  80 kila..
u godinu dana sam sa 68 kila skočila na 80 zbog nemara,lijenosti,fast fooda a najviše slatkog
jednostavno više ne mogu gledati da mi je sva odjeća sve tijesnija i da nemogu obući užu majicu zbog škembe na trbuhu.
čitala sam dosta toga po ovom forumu i informirala se malo bolje u vezi nekih stvari koje prije nisam znala.
danas sam odlučila da ću opet krenut sa svojim omiljenim sportom iz teen godina,košarkom,reakreativno. jer zaista ne mogu više bit ovako kako da kažem troma i malo beživotna.
ono što mene točno zanima je kako da počnem sa prehranom,vježbanjem.kada je najbolje vrijeme za vježbu? 

treba mi savjet,pomoć samo da počnem :)
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2015 at 09:22
hahahaha.

ovo je teški spam.
Be healthy, be happy.
Back to Top
polina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2015 at 07:59
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Larata i polina imaju istu IP adresu ,siguran sam poprilicno, a ovdje su (je) samo da propagiraju svoje preparate
Ne! Svi korisnici koji koriste mršavljenja proizvodi imaju istu IP adresu!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2015 at 15:24
Ketogena dijeta se preporuca ponekad za masne naslage koje se zele skinuti, posavjetuj se oko toga s nekime tko je bolhe upucen u to..
Back to Top
qwerty1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2015
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote qwerty1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2015 at 11:04
Pozdrav, imam pitanje u vezi definicije. Prvi put mi je baš da radim po nekom programu, odnosno ishrani+trening (definicija). Visok sam 173cm, imao sam oko 78 kg kad sam krenuo. Sad sam na nekih 75 kg (ne mogu rec tocno, jer je analogna vaga u teretani). Uglavnom sam zadovoljan jer sam izgubio dosta masnog tkiva, a snaga je ostala ista, ako ne i malo veća. Deficit mi je ajmo reć oko 500kcal, ovisno dali radim kardio ili ne. Treniram uglavnom 4 puta tjedno, otrpilike dvije grupe mišića dnevno. Naime, zanima me, dali je pametno jos odrzavat tu dijetu, ili malo dignut unos, da ne padnem previše sa kilažom. Naravno, ostalo je još masnog tkiva, najviše u donjem dijelu trbuha i na bokovima. Kako postupit kad je kilaža dosta niska, a još ima masnog tkiva za koje bi volili da nestane, do koje granice ić ? Kako prilagodit prehranu i trening ?

I stavljam sliku moje dnevne prehrane, primjer jednog dana. (nije točno raspoređeno kako ide po redu, i nema ručka, kojeg jedino ne mogu kontrolirat jer jedem kod roditelja, ali pretežno meso+UH).



Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 21:34
Još ćeš reći i da su spamboti.

Ja Lipovon ne koristim već 35 godina i vrlo sam zadovoljan rezultatima. Nastavit ću ga ne koristiti i ubuduće.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.