New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 127128129130131 136>
Author
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 16:07
Hvala na savjetu Smile
koliko si dugo ih pekla? s nadjevom? na 200 stupnjeva ili?
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 16:25
Pa da, 180-200.. oko 10 minuta.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 16:47
Wink
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 18:11
I da, da, nemoj natrpati puno gljiva jer one divljacki pustaju vodu, ovako par komada ce biti ok. Isto tako pazi s paradajzom, bolji je mesni dio nego vodenasta sredina..

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 21:41
Šteta za gljive, stavit ću ih ekstra sa strane :)
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 00:21
Kad sam radila verziju s tikvicama natrpala sam gljiva ko da mi je zadnje :D
I morala sam čekati duplo da se to posuši u pećnici, nije ispalo loše, ali zeznula sam.
No, tako je to, djaba ti dobar recept ako ga 5x prije nisi bacio u smeće.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 11:48

Evo taman radim tvoje patlidžane, i još sam uzela i tikvice.. Stavim sliku popodne :) i javim dojmove
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 14:41
 Wink
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 15:58
1. punjeni patlidžani i tikvice, ja sam neke punila s tunom, neke sa šunkom, sve ostalo jednako.. zadovoljna sam kako je ispalo, hvala na receptu
2.zdjelica voća iz vrta, šipak, jabuka, grožđe Smile
3. jučerašnji ručak; blitva s krumpirom, jaja s rajčicama, posni, pečena paprika i patlidžan
4. dvije kriške integralnog kruha s posnim, šunkom i malo kiselog kupusa LOL
 
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 16:36
Aaaa ti si ih izdubila, super ideja! Drugi put bum i ja probala tako! :)
Kiseli kupus na kruhu? Kakvo je to ? Geek
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 22:01
Jesam, izdubila sam da stane više nadjeva haha
Najviše su mi se svidjele tikvice sa šunkom, a ne tunom, nekako mi je bolje pasalo.. I još malo ljutog kečapa, ne može bolje
A kiseli kupus, e sad, ako si luda za kupusom i svim zelenim onda ide :)

Edited by never-give-up - 04 Rujan 2014 at 22:02
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 23:40
Istina, luda sam za kupusom i slatkim i kiselim, zimi mi je to valjda jedino povrce koje jedem (ok, ne bas jedino ali kuzis sta hocu reci). Recimo ribani slatki kupus, lanene sjemenke, maslinovo ulje - meni savrsena salata uz meso.
Samo mi nikad nije palo napamet staviti kiseli na kruh.. Sacuvat cu negdje u svijesti tu ideju.

Edited by bejb - 04 Rujan 2014 at 23:40
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 08:52
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

1. punjeni patlidžani i tikvice, ja sam neke punila s tunom, neke sa šunkom, sve ostalo jednako.. zadovoljna sam kako je ispalo, hvala na receptu
2.zdjelica voća iz vrta, šipak, jabuka, grožđe Smile
3. jučerašnji ručak; blitva s krumpirom, jaja s rajčicama, posni, pečena paprika i patlidžan
4. dvije kriške integralnog kruha s posnim, šunkom i malo kiselog kupusa LOL
 


Uuuuu odlično izgleda Tongue A ovaj sendvič sa kiiselim kupusom i sirom odlično mi zvuči :D!

Ja sam tu došao da pitam kakvog li je okusa šipak.LOL Ima nedaleko od mene po šumama šupka pa sam kontao se zaletjeti sada kada sam vidio hihihi
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 09:41
Znam par dvorišta u Čepinu u kojima rastu mandarine i limun, no nar još nisam vidio, pogotovo ne u šumi. Šipak divlje ruže je nešto posve drugo. No, naberi, pa nek ti baka napravi pekmez od tog.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 10:16
Haha pa ti bolje Čepin znaš neg ja ^^ Pa mislim da sam vidio tamo na ugljarama ne? Ili sam ga možda zamjenio (sad kada je neki otrov ) hehehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 10:22
@bejb ja cijelu zimu jedem kiseli kupus, ali najdraži mi je bez ičega, samo onako za gušt Smile ili u verziji sarme LOL
@mettasttaza;  nikad nisi probao šipak? šteta, šteta... ja ga doma imam tone, sigurno 10-ak stabala, obožavam ga, samo ga je malo dosadno čistiti, a baka nema baš zimi posla pa ona to svaki dan nama očisti Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 127128129130131 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.