New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 125126127128129 136>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 15:49
sir je sa tržnice domaći da, već je počeo lagano kiselit se i smrdit pa sam stavio graha da ne bacam sir :D
grah čisto na padelu, zdinstat puno kapule, fažol je prije prokuhan, ocijeđen, pa ubačen u zdinstanu kapulu, ubaciš u taj fažol sitno narezane pancete i kobasice (ja uzmem paprene) dodaš vode i čekaš da ta voda prokuha i zgusne se sve još jednom, ostaviš 20tak minuta da se okusi stope i to ti onda dođe gusta smjesa kao čokolino hehe za jedno 4-6 obroka po 100-200g. jer radim naravno na veliko da mi duže traje :D

nadam se da nisi vidio samo tu sliku, jer tamo ima još toga, svaki dan po 3kruta obroka lijepim xD


Edited by White_Insane - 28 Kolovoz 2014 at 15:51
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 16:03
Heart
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 12:51
Evo mojih prvih slika hrane Pig
1. ručak - jaja s rajčicama, zelje, malo posnog
2.večera - isto sve uz dodatak pečenih patlidžana i paprika
3.doručak- integralni kruh s namazom od jaja, posnog i kiselih krastavaca
4.moj dragi pwm, whey od vanilije s mlijekom (definitivno toliko bolji okusom od wheya s čokoladom, s tim da mi je prvi paket bio standard gold protein, a ovo je impact whey, a još usto dosta jeftiniji)
 
današnji ručak
1.juha od hokaido tikve i krumpira
2.pečene tikvice,paprike,tikva, pola kobasice Tongue, manji komad nekog šnicla ili što je već + malo ljutog kečapa
 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 13:15
U pwm si ubaci nešto meda..ili pojedi bananu uz mlijeko i whey :) no ako se osjećaš dobro nakon toga i fizički i psihički onda uredu :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 14:19

Nekad uzmem još nešto, ako imam bananu onda smiksam s tim. Pojedem malo grožđa ili nekog drugog voća, ali bude mi uglavnom samo to dovoljno. Nekad kombiniram whey s jogurtom pa mi je dovoljno zasitno, a gotovo uvijek mi ručak bude brzo pa nema potrebe
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 14:23
Karamel Mlijeko i whey mmmm :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 14:38
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

butternut tikva punjena svime i svacim (piletina, puretina, gljive, povrce, sir)

blitva s krumpirom i piletina
Listam temu unazad i sline mi cure na ovo. ClapClap
A jela prije pola sata.. eto mi na kad sam znatizeljna.

inace da vas pitam sve.. koliko soli dodajete u hranu i dodajete li je uopce?
ja razmisljam da je dosta reduciram jer sam skuzila da naticem od preslane hrane, pa makar tu bilo i manjka ugljikohidrata...


Edited by bejb - 29 Kolovoz 2014 at 14:43
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 14:46
Ja ne solim ništa već 2 godine... trebat će ti tjedan dva da se tijelo privikne... i to je to :) kasnije će ti biti čudno sipavati sol.. a imaš je dosta i u hrani :) Koliko treba :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 14:55
pa da, zato si i razmisljam, jer sam bas citala da je hrana sama po sebi zapravo dosta slana plus da stvarno kod nekih moze stvarati probleme s naticanjem, a glede navike, pa ono, da, recimo kad sam izbacivala Vegetu i te stvari brzo sam se odvikla, ali sam zadrzala obicnu sol koju nikako da maknem.

danas sam eto pokusala, u salati od povrca i kuhanih jaja nije mi falila, no u palacinkama od zobi je malo, da, bilo je bas cudno, ali najela sam se svejedno - sa soli i bez nje Tongue tako da u konacnici valjda ne bi trebao biti problem.
pokusat cu dakle tako, tjedan-dva, pa vidjeti.

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 15:06
Da da :) to ti je caka kao i sa kavom... pokušaj isto .... ako piješ već crnu tursku bez ičega onda super...

Ja sam bio lud piti ju sa mlijekom i šećerom ono da dobiješ bolest šećernu...

I kolega mi je rekao jednom prilikom ajde probaj 2 tjedna...nasili se piti čistu kavu...

Prvi tjedan katastroga..baš je bilo odvratno..nakon 2 tjedna sam toliko se privikao ( plus ppuno više uživam u njoj) a bonus je što mlieko i šećer  ne mogu smisliti više u kavi... bukvalno me tera izbaciti iz usta ako osjetim i mrvicu šećera...baš zanimljivo :)

Vidit ćeš kada se privikneš...ako probaš nešto slano...biti će ti čudno :) meni onako... kako bih ti opisao... kao da ti okus ukloni prave hrane..
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 15:27
hehe, ne brini za kavu, da se bar od kave mrsavi ja bi vec odavno bila skinny, naime, pijem vec deset godina uglavnom crni gorki espresso. i to je jedino sto smatram kavom.
Recimo, kad s nekim odem na kavu, i on naruci nescafe vanilija, ili cokolada, meni je to neozbiljnoLOL
otkako sam pocela sam ista ko ti - nema mi nista odvratnije nego kad netko naspe tonu secera u kavu, to je bas kombinacija koja mi ne ide nikako iako inace afkors obozavam slatko u svim drugim oblicima.
dakle, ako sam se navikla na crnu gorku, onda se nadam da cu i na non-salted Thumbs Up
cudno je vec i sad.. nisam jos probala peci meso bez soli, ali i to me ceka. bas cu pokusati.

dakle, kava nije problem, kod mene je to vise sol, koliko citam, manjak vode, i naravno kalorijeeeee :)
tek kad pocnes brojati skuzis koliko si zapravo previse jeo EmbarrassedLOL


Edited by bejb - 29 Kolovoz 2014 at 15:27
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 15:37
Ja se bojim brojati svoje hahaha :) Meni i nije do kalorija toliko više..nego do novaca kako ću si platiti ovo sve...jedem kao cijela obitelj moja i više haha :)

Kako ne??? TURKIŠ?? :)) Kavica ... odličan supliment za mršavljenje i jako jeftin :)

Ma nesice i to sve... ma to nema veze sa kavom... kako bih moj kolega rekao "to kave nije vidilo" što je i istina... sjećam se jednom sa kolegom sam išao na put... utovarati neku robu..stali smo na benzu, gdje je bio aparat za kavu... kava mi se prosula na pod...pazi... došli smo nakon 2 tjedna...ta mrlja je još bila na podu...nije se mogla saprati...kakav mi užas pijemo...katastrofaaa ništa od pravog soca :D


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 15:39
evo da konacno nesto stavim. rucak od jucer - mljeveno meso od buta (svinjskog), paprika, gljive, tikvice, mjesavina zacina za wok (bez soliLOL), peceno na kokosovom ulju. sastrane 'vrhnje' od posnog i vlasca jer valjda imam bosanskih gena kocegaznati



Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ja se bojim brojati svoje hahaha :) Meni i nije do kalorija toliko više..nego do novaca kako ću si platiti ovo sve...jedem kao cijela obitelj moja i više haha :)
LOL ja si sad mislim 'eh da je meni njegov problem', al mozda to i nije pametno obzirom da i sama imam financijski slabih mjeseci.
a glede Nesice, pa slazem se... s time da to nije 'kava' vec desert, koji bi mene osjetljivu na secer sigurno uspavao instant, potpuno suprotno od onoga sto bi kava trebala napravit i sto od nje ocekujemPig


Edited by bejb - 29 Kolovoz 2014 at 15:44
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 15:49
E upravo to :) VIše psihički kao stimulans... i onda skužim da nije to to... ali kada pravu tursku ... baš osjećam bez da se moram "tjerati" da mi podiže energy boost :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2014 at 17:47
ja kavu uvijek popijem poslje treninga,onako za gušt :D sjednem na terasu i PWM + kava
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 11:20
Evo nešto u čemu sam se ubila jučer.


PUNJENA PAPRIKA

5-6 manjih ili srednjih paprika babura

200-300 g mljevenog purećeg mesa

Šaka riže

1 jaje

Manji luk

Češnjak

1 manji batat

(po želji) svježe rajčice

Umak od rajčice (1-2 paketa od pola litre ovisno koliko paradajza volite)

Sol, papar

 

Ovog puta odlučila sam se za verziju s minimum masti i više carbsa, dakle dodanom rižom i batatom.

Paprikama se odrežu kapice te se izdube. U posudi nasjeckajte luk na sitno, češnjak, naribajte pola batata, dodajte jaje, sol, papar. U to ubacite meso i šaku sirove riže i rukom pomiješate. U lonac bacite umak od rajčice razrijeđen s vodom. Kako bi bio gušći, ja u njega naribam ostatak batata, dodam nasjeckane kapice od paprika i pokoju sjeckanu rajčicu (za sve to možete koristiti sjeckalicu). Pustite umak da zakuha, i kad zakuha, ubacite paprike, smanjite vatru i ostavite kuhati sat i pol (riža mora omekšati). I to je to :)

Kao prilog mozete jesti kuhani krumpir, ili kuhani karfiol (nije lose uopce!).

Ako radite bez rize, pripremite se da ce sadrzaj paprika biti tvrdji (nisam jos  smislila kako da to rijesim)

Ako vam je umak preparadajzast, dodajte vise vode a manje soka od rajcice, jedino se pripremite da ce biti skoro rijedak ko juha(iako ne manje fin)


 

 

 

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 125126127128129 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.