New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 7273747576 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2014 at 17:00
Čestitam! Super vijesti!

Mi već imamo dva dormeo jastučeta :) bili na akciji nedavno. al sigurno ce biti kupaca!

Inace, kuzim te skroz, i ja lovu odmah preracunavam u piletinu i maslac LOL
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 19:23
Hvala vam od srca svima!!! Evo kao što sam napomenio upoznao sam fitovca jednog sa naše strnaice trenutno je na defki hehehe :)))) A ja tržaim posao za masu hehe... evo ovako ja bih se ispričao što ću biti odustan par dana do utorka... ako stignem javim vam se svima i odgovorim na pitanja... Počeo sam raditi i dobivamo zadatke..koje moramo kući raditi predstavljenje itd itd..moram vam priznati nije ovo isto kao tipkanje..služi me dobro komunikacija..ali tamo nemam kao ovdje vremena da razmislim što ću napisati... i obrisati ako nešto krivo napišem..tako da držite mi fige...hvala vam na podršci! Vjerujem u vas... Fitovci koji su iskusniji ovdje mladi novi memberi..članovi obitelji naše..slušatje ih...i biti će sve super... pozdravlja vas vaš Dominik!!!!  ili Mett :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 08:10
Sretno Mett, samo hrabro
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 00:39
Mett je izbacio blog 1 .. prvi dio moje priče koje sam već dugo planirano htio podijeliti sa vama...misli razmišljanja..faze....vjerujem da bi ovo moglo biti korisno nekome...kao što sam i rekao , da jednoj osobi pomogne puno ih mi značilo

Priča je ispričana na malo drugačijoj strani..nego inače što ste navilki..bit će u više dijelova... Prvenstveno bih se želio zahvaliti svima ! Ljude koji su bili tu u samome početku..i radili samnom i na meni...njima je ovo najveća zahvala...i želio bih stvarno neka budu ponosni na sebe! Spasili ste jednu dušu...dužnik sam vam :) 

kao što sam naveo..radi se o mislima i razmišljanjima..kroz koje sam prolazio vodio borbe...sve do krajnje faze koju sam pobijedio...mislim da ovo o čemu pišem je zaista jedan veliki problem..gdje se ne pridonosi puno pažnje..a mogu značiti život....i zaista sam sretan što mogu čistih misli..i lijepom namjerom podijeliti ovo!!


Eto toliko (kratko)od mene...jedva sam čekao početi...sada je krenulo...sa vremenom ću izbacivati..kako budem dorađivao već napisano :) LP voli vas mett <3
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 11:43
Vidi koje mutant rame na avataru, ti nemaš prednje, srednje i zadnje, imaš samo 2 glave :P
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 12:41
hahahahahaha burajz nemam ja ramena :P imaš u galeriji bolje da vidiš hahahaha.... moram d starog auto uzet za danas nema ga čiku :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 13:22
Tko je upoznat sa HIIT više? da ima neki da mi proslijedi XD od sutra bih počeo sa njime...pa malo daprocjedim se još :P sada slijedi pakao bez odmora dani :P koje ću snjim upotpuniti..samo ne znam na koju foru i kako ne mogu naći :P PLZ HELP :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 13:43
ovo sam pronašao... tj kolegica mi je linkala..ali jl nije ovo previše skoro sat vremena kardia XD


Najprije se zagrijemo 2 minute. Prvi dio treninga je HIIT sa dugim intervalom oporavka. Najprije sprintamo 15 sekundi, a zatim lagano trčimo 45 sekundi. Takvim načinom otpuštat će se masne kiseline u krvotok i povećati razina HGH. To ponovimo 8 puta. Zajedno sa zagrijavanjem, taj prvi dio, dakle, traje 10 minuta.

U drugoj fazi slijedi 25 minuta klasičnog kardio treninga na traci, dakle brzo hodanje ili lagano trčanje (osobno preferiram hodanje). To će omogućiti aktivni oporavak mišića nakon HIIT-a, a pomoći će u sagorijevanju masnih kiselina koje su HIIT-om otpuštene u krvotok.

Zadnja faza je ponovo HIIT, u kojem će intenzivni interval biti duži. To će izazvati iscrpljivanje glikogenskih rezervi i posljedično veći EPOC efekt te pojačano sagorijevanje masnih kiselina. Intervali kojima sprintamo traju 1 minutu, a intervali oporavka (lagano trčanje) također 1 minutu. Trajanje ove faze je 10 minuta.

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 14:59
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

ovo sam pronašao... tj kolegica mi je linkala..ali jl nije ovo previše skoro sat vremena kardia XD


Najprije se zagrijemo 2 minute. Prvi dio treninga je HIIT sa dugim intervalom oporavka. Najprije sprintamo 15 sekundi, a zatim lagano trčimo 45 sekundi. Takvim načinom otpuštat će se masne kiseline u krvotok i povećati razina HGH. To ponovimo 8 puta. Zajedno sa zagrijavanjem, taj prvi dio, dakle, traje 10 minuta.

U drugoj fazi slijedi 25 minuta klasičnog kardio treninga na traci, dakle brzo hodanje ili lagano trčanje (osobno preferiram hodanje). To će omogućiti aktivni oporavak mišića nakon HIIT-a, a pomoći će u sagorijevanju masnih kiselina koje su HIIT-om otpuštene u krvotok.

Zadnja faza je ponovo HIIT, u kojem će intenzivni interval biti duži. To će izazvati iscrpljivanje glikogenskih rezervi i posljedično veći EPOC efekt te pojačano sagorijevanje masnih kiselina. Intervali kojima sprintamo traju 1 minutu, a intervali oporavka (lagano trčanje) također 1 minutu. Trajanje ove faze je 10 minuta.


osobno volim HIIT i radim fuul body  al s ovim ubi čovika...Dead LOLLOLLOL... ja ovo ne bi moga
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 15:24
pa i ja gledam pre ovo je ne znam
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 15:55
za prvu fazu baš triba ....UH...znači unit bar 60g UH za odradit....(20min HIGH)

nakon prve faze slijedi niži intezitet.....potrošen UH i sad trošit masti....

ali ova treća faza....Question....nema UH..Shocked  ..ostale masti ...a nivo otkucaja dolazi do 100%Broken Heart... i to radit na mastima onako iscrpljen....a zato triba UH....i još 10 minUnhappy........Dead....

s ovim se bavim dugo a da nije ona sama sastavila program?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 16:06
Ma ne ... to mi je linkala na fitness-u ... ne znam..nije greda.... mogao bih ja to odradii...imam ja dovoljno i na defki unosa...ali brate mili spržit ću se hahahah
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 16:16
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ma ne ... to mi je linkala na fitness-u ... ne znam..nije greda.... mogao bih ja to odradii...imam ja dovoljno i na defki unosa...ali brate mili spržit ću se hahahah

kad bi ti reka da sam ja ovo prije radija prazna želuca ne bi virovaBig smile  ....onako na gladno srce bi mi tuklo da u svom životu nikad nisam ima takav feeling...i sad kad bi mi neko da lovu da to ponovimLOLLOLLOL...nema šanse.

pet dana iza toga ne bi moga doći sebiSleepy...ka pametanClap
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 16:18
Hahahaha mogu odmah na bolovanje da idem na prazan želudac..samo još produžiti :P  a još sutra na posao :((((

Moram naći neki kardio hahaha 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2014 at 22:15
Odradjen HIIT jako mi se dopao :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2014 at 09:43
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Odradjen HIIT jako mi se dopao :))


ovaj gore što si pisao?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7273747576 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.