New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 6364656667 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 16:28
19.8. je moj! HeartHeartHeartHeartHeartHeart LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2014 at 21:32
Od sljedećeg tjedna počinje masa ovako startamo... 500g piletine 722 kcal 105 p 15g masti 0 uha

Milbona 500g 335 kcal  61p 19,5 uh  1,5 m

2 mjerice 196,6 kcal 41 P  3 Uh-a 3,4 M

200g Banane 198 kcal 2P 46Uh 

Zelena salata 100g 14 Uh 2Uh  1p

Zobene pahuljice 500g 1705 kcal      62,5  285 Uh 35M

Po tjednu povečavamo 25g UH-a iz integralne riže :D hhihiihih


Ukupno  3190,6 kcal 272,5 P  355,5UH   54,9
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2014 at 21:33
I program novi Od mog Headz-a Push pull Low :D kasnije pišem trening :D pa eto tko gtod me pita kako trenira i prehrana da zna :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 07:12
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 17:36
A nije baba moja ipak tako bit će drugačije xD prisiljen sam XD na 2,500 početi  :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 21:38
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

prisiljen sam XD na 2,500 početi  :(


šališ se?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 21:54
nope
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 22:23
izbacio sam ono šetanje...pa ajde valjda nekako.... ma čut ćeš u subotu... nisam siguran...ali moram stati na kraj ogromnim kcal i vidjeti što se događa...što u meni živi....haha....drugačiji su treninzi..drugačije kilaže...sve sve sve..pa bi ovo i moglo biti dovoljno...haha

Pripremi se da vas davim :$ znaš kad meni nešto nije jasno..onda se mora razjasniti xD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 12:12
Evo gac! PFFFFFF :D Nakon 3 mjeseca... ne znam ni sam čega xD.... Malo deficita.... malo suficita.... pre jedanja... pa gladovanja... pa stajanja na mjestu....

Napokon sam i zaradio si za prehranu.... gubio sam se ovih 3 mjeseca dosta...najgore je to kada se izgubiš i ne znaš na čemu si... pa dođe do svega.... što nisi planirao.... :)

Uglavnom da ne duljim.... nakon opuštajućeg tjedna gdje sam papao dosta jako puno! A kao na defki sam bio :) 

Počinjem sa masom.... pravom masom


Zahvaljujući mojim kolegama koji su mi pomogli oko prehrane.. treninga @Headzhunterz @Avangarde @Gym-ka :D

Smjestio sam se na tlo :) 

Promjena prehrane... promjena treninga... promjena mentalnog sklopa....

Napravio sam puno toga da mogu voditi evidenciju... više nema gubljenja :) počinjem raditi ono što već godinu i kusur maštam.... evo ovo je startni jelovnik :)

Moja tablica...orjentiram se pomoću zbrajanja sa tablica kojih sam prije pratio..i Nut.Vrijednosti na samom produktu ... što ej najsigurnije :)

Tako ako se nešto ne slaže sa vašim.... vjerovatno vi kupujete zob u lidlu..a  ja u konzumu :)

Evo primjer jelovnika :)


500g piletine 722 kcal 105 p 15g masti 0 uha

Milbona 500g 350 kcal 60p  2,5 M 20 UH

2 mjerice 196,6 kcal 41 P  3 Uh-a 3,4 M

200g Banane 192,2 kcal 2P 42Uh  1,8 m   1

Zelena salata 100g 17kcal , 3,3 Uh  0,3 M

Zobene pahuljice 300g  1080 kcal 37,5 p 21m 171 Uh

2557,8 kcal 245,5 proteina  44masti  239,4 ugljikohidrata

To je za 1 dan.... Uh... danas sam pojeo 950 grama zobi.... (Relax day) a sada hahaha počinjem sa 300 :)

Uglavnom.... povečavati čemo tjedno 25g UH-a dok ne dođem na ponovno na 500g zobi..što je u 4 tjedna po računanju :)

oko 100-150 kcal po tjednu... od prilike..nisam sada računao poslje ću....

e onda kada odradim to :)  Kupujem rižu i nastavljam povečavati kcal :)

Koliko se sjećam bio sam 82-83 kile kada sam krenio dole ...sada sam pao na 74.5 ... Katastrofa xD 

Idemo gore penjati te kcal.... idemo trenirati....

Trening je ovaj sistem...kada malo uđem u njega..napisati ću ga detaljnije...do tada samo ovako

Pon- PUSH.... Uto- PULL..... Sri -LOW .......Čet- Odmor..... Petak -PUSH ....Subota -PULL.... Nedjelja-LOW.... Pon Odmor .... itd itd :)

Eto toliko ukratko od mene :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 12:37
Sretno s ovime, da ispunis svoje ciljeve
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 12:50
Hvala! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 12:59
ne znam ja kako ćeš ti na masu s takvim unosom kalorija i s tim brojem treninga al dobro, bumo vidli :P

edit: nadam se da ti neće smetati mrtvo dizanje (ako ćeš ga radit na pull dan prije čučnja a po meni je to čisti pull)

Edited by Markan1989 - 23 Ožujak 2014 at 13:00
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 13:37
Mett, u nedoumici sam oko jedne stvari...a uvjeren sam da ti odgovor na sljedece pitanje znas.

Ja sam na defki, znas vec moju situaciju, sta je najbolje jesti prije, a sta poslije treninga? Znam da proteini idu u svaki obrok, ali zanimaju me ugljikohidrati tipa krumpira, palente, batata i integralne tjelestenine, kad da njih jedem ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 13:50
Izbacio sam šetanje koje sam imao 1-2h dnevno :P Drugačiji je program... :) Viditi ćeš kada napišem :D

Ne ne Mrtvo radim na Low :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 13:55
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Mett, u nedoumici sam oko jedne stvari...a uvjeren sam da ti odgovor na sljedece pitanje znas.

Ja sam na defki, znas vec moju situaciju, sta je najbolje jesti prije, a sta poslije treninga? Znam da proteini idu u svaki obrok, ali zanimaju me ugljikohidrati tipa krumpira, palente, batata i integralne tjelestenine, kad da njih jedem ?

Najbolje je jesti sve ono što si zacrtao taj dan da želiš jesti...

Evo ti moj primjer... Baš smo jučer pričali o tome.... Kada jedem P i M prije treninga.... Prvih par serija su katastrofa... ali u toku treninga do kraja rasturim.. Kod P i UH Opet rasturam an početku a pri kraju treninga značajan pad :)

Kada sve kombiniram onda bude svakakvo xD Tu se baš nisam skužio...ali bude nekad super .. nekada pospan... 

Nakon treninga Bitno nekakvu razliku što ću unijesti u sebe P i M ili P i UH nisam osjetio... pokušao sam i jedno i drugo...meni je to isti K.... Ne znam.. za druge na meni je... E sad ako bih gledao po nekakvom osjećaju... ako bih unio P i M nakon treninga... Brzo bih se umorio i bio spreman za krevet.... jer sam nakon treninga imao uvijek šetnju... i osjećao sam se umorno dok šećerm... Dok UH i P Mi je super utjecalo što se tiće ostatka dana :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:28
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Mett, u nedoumici sam oko jedne stvari...a uvjeren sam da ti odgovor na sljedece pitanje znas.

Ja sam na defki, znas vec moju situaciju, sta je najbolje jesti prije, a sta poslije treninga? Znam da proteini idu u svaki obrok, ali zanimaju me ugljikohidrati tipa krumpira, palente, batata i integralne tjelestenine, kad da njih jedem ?


evo po ovome se vidi da smo svi različiti. Što kaže Mett njemu super p+m prije treninga, meni ne baš, mislim odradim ja to ok ali se ne može ni usporedit s treningom na p+uh. Ali, napominjem, meni je trening uvijek ujutro i uvijek prije treninga jedem od uh voće+ kompleksni UH + whey. Popodne kad treniram (što je rijetko) onda jedem normalan ručak prije-p+m+uh i ok ali i dalje sam ujutro spremnija općenito za trening jer sam odmornija. Probaj tjedan dana jedno pa tjedan dana drugo pa vidi, bitno da ti cijeli dan bude unutar macrosa i kcal
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6364656667 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.