New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 6263646566 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:04
Nemam rijeci! Svaka cast, zvijer si

Nadam se da cu ici tvojim stopama, nego daj mi reci koliko je proslo vremena od one prve slike,tj. koliko je trajala transformacija?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:06
Hvala ti puno... ma nekih godinu dana :D Evo od kada sam na forumu sam počeo hehe ... puno bih više želio i dostigao da sam bio manje tvrdoglav a i imao više novaca...sada sam manje nadam se..ali i manje pri novcima xD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:15
Da Mett,definitivno si falio.Ni mene nije bilo do jučer zbog obaveza,ali eto,trgnuo sam se i po pitanju treninga i po pitanju foruma,tako da ću gledati malo više vremena provesti tu.Falilo mi je to.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:17
Odlično baš mi je drago da ćeš biti ovdje češće :D Ja sam malo razočaran ovih dana ... ali eto ostajem pozitivan....koliko mogu :D a bit će bolje šta drugo....barem ovdje ćemo komunicirati bit će lakše LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 20:09
Evo pošto sam napisao blog prošlo je godinu predivnih dana moga života :).... htjeo bih samo staviti slike u mojih godinu dana truda...odricanja...suza...smejha .. volje...padova...i na kraju uspjeha :)


16.2  Prva slika gdje sam se učlanio... na fitness... sa 59 kila...sjećate me se vi starija ekipo :) Početak...sve sve sve :) drago mi je da ste tu bili <3

do 16.12 na drugoj slici sam radio konstantno masu...puno je bilo boljih slika..na kraju sam malo i zaglibio pa je i ovako ispala slika heheh kao da utega nisam digao :D jeo sam sve i svašta zadnjih tjedan dva...prežderavao i napirio se...bilo je vrijeme za malo sniziti kcal...olakšati se nakon 5000-6000 kcal što sam konzumirao..

Na defki sam skužio da 4000 kcal mi stagnira kilaža....što dan danas...mislim da nikome nije jasno što i kako...vjerovatno se previše krećem...ili ne znam što..samo šetam sat vremena svaki dan ..nije mi jednostavno jasno...na svim kalkulatorima...pokazuje..isto kcal.... znači nisam se preračunao...nešto se pokvarilo u meni :D

uglavnom treća slika sa lijeve strane 

20.1 To je nakon nešto više od mjesec dana....na 3500 kcal... tu mi je bilo negdje 8 posto masnoće na tijelu...

kako je virjeme odmicalo..skužio sam da mi je 3500 kritično stanje...pre niske kcal....snizio sam još za 2 posto Bfa...mislim da sam dostigao vrhunac sa prerhanom koju posjedujem..ali nikako mi se nije svidjelo... jeste da sam bio ispijem žilama po stomaku..mogao sam anatomiju mišića na sebi gledati..ali sam bio pre malen hehehe pao sam ispod 75...

I nikako mi se niej svidjelo..pa sam prije 3 tjedna ubacio na 4000 kcal...gdje imam čak i punjenje neko..jer se osjećam slabije nekad....pa pojedem jednom u tjednu 4500 kcal....

većinom nakon dead lifta hehehehe :)))

Iiiii da...diglo se na 77-78 i tu je stalo....ova zadnja desna slika...tu čemo čekati..još 3 tjedna.... vidit ćemo kako ćemo sa plačom..hoću li ostati raditi sutra sam na razgovoru za posao... tj rješavanje ovog problem što je nastao u firmi...pa Ako Bog da da budu normalni i plate me da mogu si priuštiti više hrane..za što i radim xD... onda ćemo skratiti kcal...usporiti metabolizam....i to jedan kraći period.... i napraviti sa novim režimom prehrane...i treningom masu...gdje planiram raditi  prvo 8 tjedana...pa ako bude okej možda produžim na 12....pa tek negdje oko 6-7 na neku defku :P mada mi nije zanimljiva... više toliko koliko sam mislio xD...Ne volim biti mali :(

hheheh

Eto moji planovi za ubuduće....volio bih da se aktivirate...otvorite što više tema...slikajte se pokazujte slobodno rezultate! Planove :D Ajmo ajmoo ne želim ja jedini crveniti se ovdje kada moram svoje slike pokazati...otvorite da i meni bude lakše heheheh :D


Eto godinu dana...drago mi je da sam ušao u drugu sa vama...družit ćemo se još dugooo :)  Pričati zezat učiti...rušiti rekorde... ostvariti ciljeve...veliki pozdrav!


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 20:26

Meni je iskreno naj slika sa 82kg, ali to je samo moje mišljenje.
Samo naprijed sa svim planovima i držim fige da se nešto aktivira oko posla

Btw. ja imam slike od početka godine, al malo mi bed stavljati ovdje, tj. budem tek kad će biti i "after" slike
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 20:32
Irija draga moja je... 82 kile je super.... samo što nisam mogao više toliko količinu hrane držati u sebi...svojeglavo sam držao previše aktivnosti...i tijelo mi je tražilo ne moguće kalorije... to zbilja je bilo uf.... hehe šta da ti kažem..nisam mogoa jesti morao sam malo stati...spustiti se :D

Ali mi se ne sekiraj... 90-100 kila do 6-7 mjeseca <333

Jedva čekam tvoje slikeeeeeeeeeeeeeee .... kada vidim one brojke sa početka tvoje temee ajme čekam od početka ih veććć :)) Samo mi najavi dva dana prije da se znam prirpemiti kada budem padao u ne svjest da znam gdje mekane jastuke stavim da ne udarim glavom o pod :D  :)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 22:07
e, očito imaš izvrsnu genetiku, zašto ne bi probao sa 2 treninga tjedno ili 2 dana odmora između treninga, jedan trening, čučanj, bench, zgibovi s težinom i možeš biceps i triceps a drugi trening mrtvo, overhead press, prednji čučanj i t-bar veslanje ili neka druga kombinacija s tim vježbama, mogao bi s manje hrane više postić, jer koliko sam shvatio ti imaš minimalno 5 treninga tjedno i to ti jako ubrza metabolizam, možeš čak i s pull/push/noge (prvi trening mrtvo, zgib, veslanje i biceps, drugi trening bench, overhead press, triceps, treći trening čučanj, listovi i sprintevi) moraš smanjit frekvenciju treninga i volumen

možda bi tako mogao opet bi gađati mišić jednom tjedno ali s manje treninga i po mogućnosti s većim težinama a manji volumen, možeš i jedan trening push a drugi pull tj prvi čučanj, bench, oh press i triceps a drugi mrtvo, zgibovi, veslanje (t-bar za veće težine) i biceps

tako bi imao samo 2 treninga tjedno i dovoljno opterećenja i volumena a puno vremena za odmor i vjerojatno bi mogao dovoljno hrane natuć

ako zapneš probaj nešto od ovoga primijenit, al opet možda ja trabunjam samo :S
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 22:13
Hej Markane.... pa da ti pravo kažem odlučio sam zapisivati.... i to u detalje.... planirao sam kraće raditi treninge...jer moji ni jedan ispod 30 serija ne završava... LOL znam znam nije dobro xD.... ... I eto uz nagovor kolege da se odvojim jedvaaaa od splita.... 

Radit ću program Push pull low.... gdje ću 2 puta raditi skupine ali skraćene... i 2 puta u tjednu moram mirovati....što će me izluditi.... LOL

Razmišljao sam o ovome još i prije što si spomenio pogotovo za masu.... kada bih radio.... htio sam vježbe za ruke ili bilo koje izolirajuće raditi svaki drugi tjedan...a složene samo osnovne ostaviti... no eto u međuvremenu obećao sam ga poslušati...kaže da bih trebalo ovo biti super....haha... moja bolna točka je odmor :(

Ja ne znam šta je to u meni ne normalno :P 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 10:19
ok, ako ideš na push pull legs obvezno inkorporiraj i horizontalne i vertikalne pokrete (tipa za push: jedan dan teški bench i triceps izolirano a drugi dan teški overhead press i propadanja do otkaza (pogodit ćeš i prsa i triceps i ne trebaš izolirat ništa na drugi dan) znaš na što mislim, jedino ne znam težine s kojima radiš, ako se ne bojiš i malčice zamastit, probaj za snagu trenirat, odabereš za trening glavnu vježbu, (ja bih recimo išao tako daleko da bi za noge odradio samo čučanj i listove a drugi dan prednji čučanj i sprinteve) ali ti ćeš odabrat, samo zapamti da se sve da naštimat, minimalizam dobro dođe kad si kratak s klopom :P, dobraga ja bih te bacio na 3 puta tjedno sa čučnjam, benchom i jednom verzijom vučenja (zgib, mrtvo, veslanje) bez ikakvih izolacija :P

P.S. dvije vježbe i jedna pomoćna po treningu maksimalno s većim težinama osim pomoćne (ona može bit čak samo jedna serija do otkaza ako si 2 puta gađao mišić, da ne spominjem kako ti treninzi neće trajat dulje od 45 minuta mada je i to previše (ja bih ciljao na 30 minuta :P)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 20:20
Da da ovo prvo stoji... ne znam Markane nisam tip Liftera :P Više volim lagani pokret... hehee da lijepo bude i kontrolirano izveden :D 

Hahahhahahah a čovječe najbolej bi bilo da vam budem kunić svi bi me nešto negdje xD 

Ali sa ovim da...razmišljam i ja neke svoje finte sa izolacijom...bez nje kako kada .... ma vidit ćemo za sada da probam i taj program hehehe

Ma joj ne znam sat vremena ako nije nije mi to to haha...

Moji ti treninzi ne idu ubijanje 30 minuta...nego sat vremena da mi dođe da povraćam ..e to mi je super..a često se dešava kod treninga leđa takve stvari hehehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 15:21
Ma nije valjda da ti je danas rođendan??
Sretan rođendan!!!!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 15:21
Ma nije gdje piše? hahaha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 15:41
tu na forumu piše
Back to Top
lorax_omnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lorax_omnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 16:09
neee rođendan je forumašu @metastaza a ne našem @mettasttaza :)
Your legs are not giving out.    Your head is giving up.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 16:13
16.12.2013
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6263646566 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.