New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 6465666768 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:30
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Mett, u nedoumici sam oko jedne stvari...a uvjeren sam da ti odgovor na sljedece pitanje znas.

Ja sam na defki, znas vec moju situaciju, sta je najbolje jesti prije, a sta poslije treninga? Znam da proteini idu u svaki obrok, ali zanimaju me ugljikohidrati tipa krumpira, palente, batata i integralne tjelestenine, kad da njih jedem ?


evo po ovome se vidi da smo svi različiti. Što kaže Mett njemu super p+m prije treninga, meni ne baš, mislim odradim ja to ok ali se ne može ni usporedit s treningom na p+uh. Ali, napominjem, meni je trening uvijek ujutro i uvijek prije treninga jedem od uh voće+ kompleksni UH + whey. Popodne kad treniram (što je rijetko) onda jedem normalan ručak prije-p+m+uh i ok ali i dalje sam ujutro spremnija općenito za trening jer sam odmornija. Probaj tjedan dana jedno pa tjedan dana drugo pa vidi, bitno da ti cijeli dan bude unutar macrosa i kcal


Ovo igra ulogu isto... Zaboravio sam napomenuti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:30
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

ne znam ja kako ćeš ti na masu s takvim unosom kalorija i s tim brojem treninga al dobro, bumo vidli :P


a to je samo zagrijavanje za masu zapravo
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:33
vidjet će on da ne ide samo tako :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:40
Na mene sve ide LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:55
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Mett, u nedoumici sam oko jedne stvari...a uvjeren sam da ti odgovor na sljedece pitanje znas.

Ja sam na defki, znas vec moju situaciju, sta je najbolje jesti prije, a sta poslije treninga? Znam da proteini idu u svaki obrok, ali zanimaju me ugljikohidrati tipa krumpira, palente, batata i integralne tjelestenine, kad da njih jedem ?


evo po ovome se vidi da smo svi različiti. Što kaže Mett njemu super p+m prije treninga, meni ne baš, mislim odradim ja to ok ali se ne može ni usporedit s treningom na p+uh. Ali, napominjem, meni je trening uvijek ujutro i uvijek prije treninga jedem od uh voće+ kompleksni UH + whey. Popodne kad treniram (što je rijetko) onda jedem normalan ručak prije-p+m+uh i ok ali i dalje sam ujutro spremnija općenito za trening jer sam odmornija. Probaj tjedan dana jedno pa tjedan dana drugo pa vidi, bitno da ti cijeli dan bude unutar macrosa i kcal


Ja isto od sutra ubacujem jutarnje treninge pa cemo vidjeti kako sta djeluje na mene
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 15:40
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Mett, u nedoumici sam oko jedne stvari...a uvjeren sam da ti odgovor na sljedece pitanje znas.

Ja sam na defki, znas vec moju situaciju, sta je najbolje jesti prije, a sta poslije treninga? Znam da proteini idu u svaki obrok, ali zanimaju me ugljikohidrati tipa krumpira, palente, batata i integralne tjelestenine, kad da njih jedem ?

Najbolje je jesti sve ono što si zacrtao taj dan da želiš jesti...

Evo ti moj primjer... Baš smo jučer pričali o tome.... Kada jedem P i M prije treninga.... Prvih par serija su katastrofa... ali u toku treninga do kraja rasturim.. Kod P i UH Opet rasturam an početku a pri kraju treninga značajan pad :)

Kada sve kombiniram onda bude svakakvo xD Tu se baš nisam skužio...ali bude nekad super .. nekada pospan... 

Nakon treninga Bitno nekakvu razliku što ću unijesti u sebe P i M ili P i UH nisam osjetio... pokušao sam i jedno i drugo...meni je to isti K.... Ne znam.. za druge na meni je... E sad ako bih gledao po nekakvom osjećaju... ako bih unio P i M nakon treninga... Brzo bih se umorio i bio spreman za krevet.... jer sam nakon treninga imao uvijek šetnju... i osjećao sam se umorno dok šećerm... Dok UH i P Mi je super utjecalo što se tiće ostatka dana :) 


Mett, možda nije uvijek do P+M ili P+UH - puno toga može odigrat ulogu, od samih namirnica koje pojedeš, preko dana prije kako je izgledao do samog koncepta treninga.....ja nekad odradim savršeni trening na P+M, a nekad jedva dođem do gyma s tim :)) Mislim da bi se trebalo sve staviti pod isti nazivnik, i to testirati više puta, pa da se onda vidi je li stvarno stvar u kombinaciji ili ne :)

Osobno, ja ipak više volim iskoristiti UH-e u tom vremenu Smile ali se poigram i sa mastima prije treninga ako mi se dan tako posloži (ako želim više uh-a ostavit za nakon treninga i/ili ujutro)


Nakon treninga - obavezno uvijek UH+P, od masti sam koma dan kasnije, provjereno više puta :) Mora biti bar banana nakon treninga onda ako ništa drugo.


r4mbo, sve ti je to trial&error priča. Jednostavno moraš naći neki svoj način, a do njega ćeš doći testiranjem raznih principa. Ja se stalno igram s time i trenutno poprilično dobro znam kako funkcioniram na nečemu. Nemoj se zamarati pitanjima kako i kad ovo ili ono - jednostavno nešto odaberi, papir u ruke, ogledalo i bilježi rezultate.

Svi ti mogu dati neke smjernice iz svog kuta gledanja ali na kraju krajeva ostaješ sam sa sobom, svojim istraživanjima i osobnim iskustvima Smile


I da Mett..od silnog programa mene jedino zanima - zašto su zobene iz lidla izbačene? LOL Osim zbog činjenice da ih  na policama nema već tjedan dana, ima li još šta? Big smile

Ja sam se upravo makla sa push/pull/lowera - dobar programčić Wink


I kako smo rekli - polako sa kcal, imaš vremena.





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 16:08
Navikao sam na K plus xD Ne znam 

ustvari priznajem zabranjeno mi je kretanje... pa eto malo da se izvučem kada kažem" pa moram po zobene" ehheheheh

Više ptua također provjereno...upravu si... ne garantiram ja ništa...samo kako sam gledao kod sebe... tako mi je bilo znaš mene da sve pišem hihihihihi


Bilo je i loših i dobrih treninga kako god okreneš.... 

Ali najvažnije od svega jedi zacrtane kalorije nutrijente :P

Pa da..napisao sam baš...nakon masti... Mislim u fizičkom nekom izgledu nisam ništa primjetio ...ali mentalno sam usporeniji samo sa mastima i proteinom što je je


...Sad kada sam opet pročitao skužio sam hahahahahah za Lidl ...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 16:10
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Mett, u nedoumici sam oko jedne stvari...a uvjeren sam da ti odgovor na sljedece pitanje znas.

Ja sam na defki, znas vec moju situaciju, sta je najbolje jesti prije, a sta poslije treninga? Znam da proteini idu u svaki obrok, ali zanimaju me ugljikohidrati tipa krumpira, palente, batata i integralne tjelestenine, kad da njih jedem ?


evo po ovome se vidi da smo svi različiti. Što kaže Mett njemu super p+m prije treninga, meni ne baš, mislim odradim ja to ok ali se ne može ni usporedit s treningom na p+uh. Ali, napominjem, meni je trening uvijek ujutro i uvijek prije treninga jedem od uh voće+ kompleksni UH + whey. Popodne kad treniram (što je rijetko) onda jedem normalan ručak prije-p+m+uh i ok ali i dalje sam ujutro spremnija općenito za trening jer sam odmornija. Probaj tjedan dana jedno pa tjedan dana drugo pa vidi, bitno da ti cijeli dan bude unutar macrosa i kcal


Ja isto od sutra ubacujem jutarnje treninge pa cemo vidjeti kako sta djeluje na mene


Kao što ti je draga Gymka rekla...a i većina tu :D nađi svoju rutinu...svoj program...svoju prehranu :)

Možemo svi tu pisati neke svoje zaključke ali i sam kako vidiš.... ni jedan od nas ne reagira isto na hranu :)

to ti dovoljan kazatelj da moraš sam shvatiti kako hrana i trening djeluje na tebe isprobavaj sve živo :) igraj se :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2014 at 22:50
Počelo je!!! :) 6 obroka za mene su spas.. odradjen push trening :D Kilaže sam previše smanjio ali su ipak  bile po planu kontrolirane hihihi :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 12:05
Početak mase pad na 72,6 kg LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 20:07
Evo i kod mene malo novijih slika..nisam dugo.. i malo efekata da sakrijem više te goblene hahahah ... fora mi ih je stavljati..sve u svemu..reverse diet se pokazao odlično za sada..još tjedan dana..i masa počinje!!!!!!! :))) A i čini mi se da bih mogla biti prije..jer mi je kilaža sada potpuno stala u nedjelju..a krenio sam danas sa večim kcal hihhi

 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 21:11
Aaaaaaaaa
I sad je situacija perfektna, a što će tek biti sa kojom kilicom više
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 22:18
Mett, komentar je suvisan
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 18:32
Hug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2014 at 08:47
Sretan Uskrs!! od Srca svim Fitovcima! Papajte mi puno ostanite jaki! I budite sretni!! :)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2014 at 14:24
Sretan Uskrs i tebi mett, i svima ostalima. I ne zaboravite, fitnes i wellness velikim dijelom dolaze iznutra, a ne iz izgleda, dobivenih kilograma mišića, frustracija u gymu i za stolom, pa uživajte s mjerom... ma koliko mediji uglavnom govore suprotno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6465666768 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.