New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 20:09
Evo pošto sam napisao blog prošlo je godinu predivnih dana moga života :).... htjeo bih samo staviti slike u mojih godinu dana truda...odricanja...suza...smejha .. volje...padova...i na kraju uspjeha :)


16.2  Prva slika gdje sam se učlanio... na fitness... sa 59 kila...sjećate me se vi starija ekipo :) Početak...sve sve sve :) drago mi je da ste tu bili <3

do 16.12 na drugoj slici sam radio konstantno masu...puno je bilo boljih slika..na kraju sam malo i zaglibio pa je i ovako ispala slika heheh kao da utega nisam digao :D jeo sam sve i svašta zadnjih tjedan dva...prežderavao i napirio se...bilo je vrijeme za malo sniziti kcal...olakšati se nakon 5000-6000 kcal što sam konzumirao..

Na defki sam skužio da 4000 kcal mi stagnira kilaža....što dan danas...mislim da nikome nije jasno što i kako...vjerovatno se previše krećem...ili ne znam što..samo šetam sat vremena svaki dan ..nije mi jednostavno jasno...na svim kalkulatorima...pokazuje..isto kcal.... znači nisam se preračunao...nešto se pokvarilo u meni :D

uglavnom treća slika sa lijeve strane 

20.1 To je nakon nešto više od mjesec dana....na 3500 kcal... tu mi je bilo negdje 8 posto masnoće na tijelu...

kako je virjeme odmicalo..skužio sam da mi je 3500 kritično stanje...pre niske kcal....snizio sam još za 2 posto Bfa...mislim da sam dostigao vrhunac sa prerhanom koju posjedujem..ali nikako mi se nije svidjelo... jeste da sam bio ispijem žilama po stomaku..mogao sam anatomiju mišića na sebi gledati..ali sam bio pre malen hehehe pao sam ispod 75...

I nikako mi se niej svidjelo..pa sam prije 3 tjedna ubacio na 4000 kcal...gdje imam čak i punjenje neko..jer se osjećam slabije nekad....pa pojedem jednom u tjednu 4500 kcal....

većinom nakon dead lifta hehehehe :)))

Iiiii da...diglo se na 77-78 i tu je stalo....ova zadnja desna slika...tu čemo čekati..još 3 tjedna.... vidit ćemo kako ćemo sa plačom..hoću li ostati raditi sutra sam na razgovoru za posao... tj rješavanje ovog problem što je nastao u firmi...pa Ako Bog da da budu normalni i plate me da mogu si priuštiti više hrane..za što i radim xD... onda ćemo skratiti kcal...usporiti metabolizam....i to jedan kraći period.... i napraviti sa novim režimom prehrane...i treningom masu...gdje planiram raditi  prvo 8 tjedana...pa ako bude okej možda produžim na 12....pa tek negdje oko 6-7 na neku defku :P mada mi nije zanimljiva... više toliko koliko sam mislio xD...Ne volim biti mali :(

hheheh

Eto moji planovi za ubuduće....volio bih da se aktivirate...otvorite što više tema...slikajte se pokazujte slobodno rezultate! Planove :D Ajmo ajmoo ne želim ja jedini crveniti se ovdje kada moram svoje slike pokazati...otvorite da i meni bude lakše heheheh :D


Eto godinu dana...drago mi je da sam ušao u drugu sa vama...družit ćemo se još dugooo :)  Pričati zezat učiti...rušiti rekorde... ostvariti ciljeve...veliki pozdrav!


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:17
Odlično baš mi je drago da ćeš biti ovdje češće :D Ja sam malo razočaran ovih dana ... ali eto ostajem pozitivan....koliko mogu :D a bit će bolje šta drugo....barem ovdje ćemo komunicirati bit će lakše LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:15
Da Mett,definitivno si falio.Ni mene nije bilo do jučer zbog obaveza,ali eto,trgnuo sam se i po pitanju treninga i po pitanju foruma,tako da ću gledati malo više vremena provesti tu.Falilo mi je to.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:06
Hvala ti puno... ma nekih godinu dana :D Evo od kada sam na forumu sam počeo hehe ... puno bih više želio i dostigao da sam bio manje tvrdoglav a i imao više novaca...sada sam manje nadam se..ali i manje pri novcima xD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 22:04
Nemam rijeci! Svaka cast, zvijer si

Nadam se da cu ici tvojim stopama, nego daj mi reci koliko je proslo vremena od one prve slike,tj. koliko je trajala transformacija?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 17:31
Pa da ajde opet sam na kruhu hahahaha :D Moj suplimenti Zob na integralno brašno xD :D

A etoo pozitivnoga barem sad imam sam kod kuće utege i šipku hihih :D briga me , malo me ono.. ne mogu reći svejedno hodao sam crn kao cigan po gradu sa četkama i radio stvarno dosta...da nakraju ovako završi...a dobro bit će draga kako si i rekla ne treba odustati bit će nešto :D Samo ovdje u Slavoniji čisto sumnjam :/ :D

Negdje dole da mi je otići ... u pola mjeseca zaradim si za prehranu cijelu godinu... što će ti više i bolje u životu nego da možeš jesti i dizati utege LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 17:22
Ma daaaaj!
Hraniš se tako kako možeš, ali svejedno si PRO!!!
Koliko njih kupuje hrpe suplemenata, a kad dođu u teretanu neznaju što bi s utegom.
Ajde, nemoj odustat od posla, možda opet koji uleti
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 17:03
Hug Meni je drago da smo svi sada tu nazad :D Hvala na lijepim riječima draga! :) Trebamo još jednog Fitovca dovući natrag malo nam je pobjegao da budemo kompletni xD  A i bome ću sada imati više vremena pisati haha... Dao sam otkaz danas u firmi.... Nisu me plačali kako treba....dobijem 500 kuna i onda traže da platim kartu od tih novaca a karta 499 :D Ništa Od Wheya, piletine, sira :( Opet mi ostaje smao kruh zob i jaja LOL Baš sam mislio se hraniti kao PRO LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 16:49
Baš si falio Mett, puno je pozitivnije od kad si se vratio i odmah dobijem volju da dođem svaki dan na forum   
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 23:00
Naravno :) to si upravu...falili ste mi svi šta ću hehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 18:18
Ma nisi ti nikada ni otišao...bila je to samo faza...malo odmora od neta.Ne možeš ti bez nas živjeti
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 21:14
hahahahahahahha jeste izgleda da je hahaha!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 19:08
vratio se sin razmetni
ahahahahahaahahah
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 11:52
heheh i meni je drago! Hvala ti :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 11:36
Mett, baš mi je drago što si se vratio! :) 

A slike... Svaki put kad staviš neku novu, odem na prvi post i nikad se ne mogu načuditi. Svaka ti čast. Clap
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2014 at 18:47
Svaka cast ljudno :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.