New Posts New Posts RSS Feed - Orbitrek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Orbitrek

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 16:12
A gledaj, baš sma pricao sad curama, kad tjelo gubi salo, gubi odsvuda, ne iz odrđenog djela, plus imamo svi genetski neka mjesta s kojih se teže gubi

što se tice orbitreka, možeš probati mi je teško ovako reci bez da vidim tocno o cemu se radi, ako ti nije problem, stavi sliku nogu, pa da vidimo tocnije o cemu se radi
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 16:15
  Meni npr. salo zadnje opada sa struka.. bas kao sto kazes Ily, po genetici je sve odredjeno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 16:46
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Meni npr. salo zadnje opada sa struka.. bas kao sto kazes Ily, po genetici je sve odredjeno..


Kod mene recimo kao kod žene, donji dio trbuha i guzica
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
LordOrg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LordOrg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 18:11
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

A gledaj, baš sma pricao sad curama, kad tjelo gubi salo, gubi odsvuda, ne iz odrđenog djela, plus imamo svi genetski neka mjesta s kojih se teže gubi

što se tice orbitreka, možeš probati mi je teško ovako reci bez da vidim tocno o cemu se radi, ako ti nije problem, stavi sliku nogu, pa da vidimo tocnije o cemu se radi


o_O

ali, uglavnom, koliko cesto onda da vjezbam........i to za pojacani otpor, dali ce to pomoci ili odmoci :P

inace, cijeli moj donji dio tijela je uzasan.....od guzica do nogu :S
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 19:21
  Sredi prehranu
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 19:29

 LordOrg, pretpostavljam (zapravo si i sam rekao)  da je tu rijec o masnim naslagama na nogama? A gornji dio, trbuh? Koliko kila je viška?

Ovako....šta je, je ako si sklon skupljanju u donjem dijelu tijela, bit ce, budem pristojna, zeznuto . Zašto zeznuto - zato što, kako je Iluvatar rekao, salo se gubi sa cijelog tijela, a ne ciljano - i tamo di najlakše dobivamo, u pravilu najteže skidamo. Tako da bi ti se moglo desiti da se prvo gornji dio pocne sušiti, a donji tvrdoglavo stoji. To je pogotovo problem kod nas žena (skužit ceš i sam zašto )

Da biš to riješio morat ceš se maksimalno pokrenuti. Ne znam da li se inace još cime baviš i koliko dnevno sjediš? Sa takvom građom zaboravi dugo sjedenje. Noge se moraju uposliti što više jer one troše najviše energije. Radi na orbitreku ali i uz to se kreci što više!

Otpor ti ne mora biti prejak, ali ne smije biti ni prelagan. Bez brige, neceš se nabildat, ovo je crobna vježba;) Koliko cesto i koliko dugo - što cešce i što duže. Kreni prvo sa 20 min, koliko god možeš i povecavaj dok ne dođeš do sat vremena. Probaj odraditi ujutro natašte pa vidi kako ti to odgovara.

Uglavnom, iz vlastitog iskustva ti govorim, nije lako ali da se - samo treba vremena da krene.

p.s. i prehrana je bitna, ako ne i bitnija 

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 20:29
Bilo bi najbolje kad bi on sliku stavio
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 21:24

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Bilo bi najbolje kad bi on sliku stavio
 

To sigurno, ne samo on nego svi hehe, možete i na pm ekipa, ne sramite se 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mala_Kala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_Kala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 11:22

 pozdrav, evo za,molit cu vas za savjet, kupila bi orbitrek, ali ne znam koji, imam 65 kg, visoka sam š60 pa bi htjela smrsavit i nabit kondiciju, u problemu sam sa novcima, pa mogu idvojiti max š000 kn, pa koji orbi mogu kupiti, jel valja sta ono u mercatoneu?

http://www.emmezeta.hr/sport/sport-i-razonoda/fitness/

koji od ovih orbija ispod š000 kn valja?

jel ima neko neki  orbi ispod š000 kn, a da funkcionira, jer ne bi htjela, kad usopoijem dati te novce, da mi za mjesec dana škripi i raspada se... -.-''

hvala svimma unaprijed...

Back to Top
Mala_Kala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_Kala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2010 at 23:21
 daj nek neko odgovoriiii
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2010 at 15:03

 hey!

A gle...nekako svi govore razlicito :) Netko može dat 700 kn i da mu traje godinama, dok ce se nekom drugom razletit nakon par mjeseci. Inace govore da su ovi magnetni kvalitetniji od lancanih, ako ništa drugo, bar nebi trebali škripat. Koliko sam citala, hvalili su i Kettlerove, iako ni njihovi nisu svugdje isti po kvaliteti. Kojeg god da uzmeš, daleko je to od kvalitete orbitreka u teretanama ali šta je tu je....najbolje bi ti bilo stat na svaki od tih i isprobat, vidjet ceš i sama koliko je koji stabilan.

Ja sam ga prije par mjeseci odlucila kupit i nakon par isprobavanja, kupila biciklu :) Imala sam osjecaj da cu završit na podu nakon š0 min...pogotovo nakon treninga na onome u teretani - ništa nije dobro .

Uglavnom, što su skuplji to su bolji (bar bi trebali bit) ali ima ih solidnih i po manjoj cijeni, samo si daj malo vremena i isprobavaj...

...nisam ti baš pomogla al da ti se bar netko oglasi , a neke konkretnije savjete iz osobnog iskustva prepuštam drugima.. :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 20:04
ja imam orbidrek, prije 4 godine na tv-u sam kupila kojih š500 kuna... sranje.. radije se upisi u teretanu to ti je clanarina za pol godine... ja sam bezveze potrošila pare na nesto sto mi sad služi za odlaganje robe... škripat je poceo cim je stari zajahao na njega.... :))))))))))) a natjerat se doma gazit po tome je motivacija = 0


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 22:13
da. sta se bojite teretane upisi pa radi sta te volja.dovoljno ti je 3 puta tjedno za pocetak.
Back to Top
Medo-Brundo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Medo-Brundo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 20:32

Gdje ima za kupiti orbitrek do š50 kg.

 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 21:11
Originally posted by Medo-Brundo Medo-Brundo wrote:

Gdje ima za kupiti orbitrek do š50 kg.

 

 

Ne znam baš koliko je važna težina orbitreka pri kupnji, svi su ti dosta lagani

S.A.D.

Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 21:30
Mislim da je bilo vezano za opterecenje ovo Thorn
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.