New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - davor23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - davor23

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 79>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 19:19
To su neke super kupace:))
Slijedece slike ocekujemo u novom kupacem
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 21:11
heheh ma što misliš....ja koliko mogu investiram u hranu i moju takozvanu " teretanu" nije ni t od teretane ali jbga ima utega svakakvih heheh....a znaš i inace kako je danas pogotovo ako je nešto kvalitetnije skuplje..tako ti je to ...je**t ga....200 kuna mjesecno nije puno kod nas bi to izašlo 10 dana :/
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 23:00
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

To su neke super kupace:))
Slijedece slike ocekujemo u novom kupacem


Haha.. Dogovoreno ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 11:57
Evo jedna usporedba, 1.3. i 1.6... Zadovoljan sam.. s obzirom da sam se tek 1.5. strogo ulovio dijete..




I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:33
Ma to je to davore! Nema stomaka više do 8 mjeseca ceš stroj biti! svaka cast :)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:38
jbt još budeš imao manje kg od mene u 8 mj. kak si krenuo
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:42
Ma odradio je perfektno vid što je stavio slike i pobjegao offline odmah da mu se nakupe komentara kada dodje sljedeci put hihihihi joj vidim fit 2013 što ima te transformacije Zvone jel znaš jel to sam moram napraviti temu ili to zoki napravi pa ja stavim ne kužim vidim da dosta clanova stavljaju :D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:45
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ma odradio je perfektno vid što je stavio slike i pobjegao offline odmah da mu se nakupe komentara kada dodje sljedeci put hihihihi joj vidim fit 2013 što ima te transformacije Zvone jel znaš jel to sam moram napraviti temu ili to zoki napravi pa ja stavim ne kužim vidim da dosta clanova stavljaju :D

Slobodno sam otvori svoju temu u ovom podforumu - Transformiraj se . Wink

Nema smisla otvarati temu u podforumu "Natjecanje 2013 - FIT u 60 dana!" kad je to bilo vezano za natjecanje koje je završilo.


Edited by Zoki - 01 Lipanj 2013 at 12:45
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:46
aha!! ma to sam tražio e hvala ti zoki :))
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:47
ma i ja cu otvoriti svoju temu za nekih 2 tjedna kad mi matura završi, radi se masa na max.
Za 40 dana idem na putovanje nadam se života, Ultra Europe festival u Splitu i onda kod prijatelja na Brac
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:55
Hvala hvala :)
Uvijek sam isao u krajnosti.. Sad cu malo se testirat da vidim do koliko kg mogu kvalitetno spustit.. Ispod 80 nadam se :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 12:59
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Hvala hvala :)
Uvijek sam isao u krajnosti.. Sad cu malo se testirat da vidim do koliko kg mogu kvalitetno spustit.. Ispod 80 nadam se :)

Davore, jesi to ti? Big smile
Ispod 80 kg?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 13:01
Opa Zvone lijepo ti bilo :) Jedva cekam Ektomorfa na masi vidjeti hihihi
 
E to je i moj problem bio krajnost....pa sam završio na 59 kila :/ Sve u svemu pazi se...i jako lijepo napreduješ , samo tako nastavi! :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 13:37
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Evo jedna usporedba, 1.3. i 1.6... Zadovoljan sam.. s obzirom da sam se tek 1.5. strogo ulovio dijete..





Opa, macak, izgleda da cemo brzo morat tu vecericu složit, dok nam ne nestaneš LOL


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 14:17
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Hvala hvala :)
Uvijek sam isao u krajnosti.. Sad cu malo se testirat da vidim do koliko kg mogu kvalitetno spustit.. Ispod 80 nadam se :)

Davore, jesi to ti? Big smile
Ispod 80 kg?


Hehe... ali sad sam na 91kg.. ispod tesko ide.. borba je velika sad... mislim da cu odradit sad tjedan dana "lezerniju" prehranu, i onda ide faza broj 2, u kojoj planiram ciklirat ugljikohidratima, 6 x tjedno ujutro trcanje, 4x tjedno plivanje navecer, 2 x tjedno utezi.. to bi trebalo trajat 3 tjedna... do 1.7. zapravo..
zatim ide opet 7 dana normalne prehrane i lagani trening, pa iznova 3 tjedna "muke".. tako da 1.8. racunam da ce bit dobra definicija na 80-a kg...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 14:21
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Evo jedna usporedba, 1.3. i 1.6... Zadovoljan sam.. s obzirom da sam se tek 1.5. strogo ulovio dijete..





Opa, macak, izgleda da cemo brzo morat tu vecericu složit, dok nam ne nestaneš LOL




haha.. da da... sljedeci tjedan nemam tako striktni rezim prehrane pa bi se mogli dogovorit :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.