New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 6061626364 96>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 16:45
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Da je piletina sa Kamcatke dok ima proteina u njoj, sve je kako treba biti! LOL


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 09:53
Pa mislim da treba ipak paziti sa mesom i probati sto vise nabaviti iz prirodnog uzgoja koliko je moguce... Hvala Bogu, imam tu srecu, da 90% hrane jedem iz prirodnog uzgoja... I najradije bi da mogu živjeti na selu da sve sama proizvodim;)) proucavanje LCHF prehranu, Cool totalno ;))) Radim si domaci kefir...;))
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 15:51
Ma opcenito sve danas je uzgajano u katastrofalnim uvijetima, i kvaliteta danas i prije 20 godina je ogromna.. Sva sreca pa živim u selu ( nije bogu iza nogu nego 5-6 km od grada) gdje još puno ljudi uzgaja pilice i pure, pa otkupim po pristojnim cijenama, a o kvaliteti da i ne pricam, imaš šta jest i malo je tvrdje meso i zasitiš se i najedeš ko covjek , a ne kupovna piletina raspada se kolko nema nicega unutra... Isto tako i mlijeko, sirevi, domace povrce voce i ostalo, razlika je prevelika
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 16:11
Ma jedino cega na selu ima je piletine ( i ostalog mesa ) , povrca i voca. Nema teretane , nema raznolikosti stalno jedno te isto. Naravno to ima i prednosti , ne jedem kušpovno meso niti voce , povrce kupujem na tržnici.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 16:15
Nije da živim na brdu, pa jedem ja normalno i iz ducana, ali kad netko kolje pilice i ostalo, za jeftiniju cijenu neg u ducanu dobijem jedno 10 puta bolji proizvod.Isto tako i domaca jaja, na to sam zaboravio, susjed mi je pripremio 30 komada, moram otic po to :)

I da prije sam išao u teretanu, i vjerovatno cu prek ljeta opet krenut, zavisi kako ce mi se fax i posao uklopit.. Za sada mi ide lijepo doma jer sam tek nedavno poceo pa imam dovoljno stvari za napredak , a teži utezi i neke sprave mi se ne isplate kupovat, pa cu taman do ljeta se oblikovat i privikavat na treninge, pa cu onda kad budem imao više vremena pocet sa vecim kilažama i jacim treninzima


Edited by XQ - 04 Veljaca 2013 at 16:19
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 17:20
Jel ok obrok ova kombinacija - kuhana jaja i salata?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 00:13
ne vidim zasto ne bi bio dobar :) ja jos dodam zlicicu maslinovog na salatu ukoliko jedem samo bjelanjke.. kad ti je ovaj (medju)obrok?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 00:33
Ok. Smile Eh, jela sam i žutanjke. A u 16.30h je bio. I bolje da je bez UH obzirom da su i žutanjci, to mislim
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 00:40
to je prije treninga ili?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 00:51
Da, još sam jedan stigla prije treninga - 100g puretine i salatu 
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 01:01
ja prije treninga ipak uzmem neke UH radi energije za trening- tipa lece, jecma, kvinoje, zobi.. primjetila sam da tako budem nabrijanija i bolje odradim :)
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 01:08
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ja prije treninga ipak uzmem neke UH radi energije za trening- tipa lece, jecma, kvinoje, zobi.. primjetila sam da tako budem nabrijanija i bolje odradim :)

To bi Horatio zvao pre workout meal -om Big smile  


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 01:13
pa nego sta sve ide pre, during i post treba rjesiti 7 obroka, a vremena tako malo, narucito ako duze spavam
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 01:26
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ja prije treninga ipak uzmem neke UH radi energije za trening- tipa lece, jecma, kvinoje, zobi.. primjetila sam da tako budem nabrijanija i bolje odradim :)


Ne znam kak, ali svaki put rasturim bez obzira jela UH ili samo proteine Osim u slucajevima kad sam umorna - kratko spavala 2,3,4,5 sati i jos obaveze... Al kavu onda   

Vrijeme je za ic spat - sutra je radni dan!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 01:31
ajd, ajd, noc
ps meni od kave zeludac dode u usta :D
pozz
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 07:36
Jutro

A onda cajevi? I c vitamin razbudjuje...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6061626364 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.