New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 5960616263 96>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 14:06
1x dnevno.. nekih 200g :D zna biti i manje i vise.. ovisno o tome sto je prilog..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 14:58
Pa nice

E da, pitanje - ako ste prethodni dan radili noge i dobili upalu, najnormalnije radite cardio? Tak sam ja do sad.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:02
ja nakon nogu uvijek imam odmor bar 1 dan, najcesce 2 (jedina koja su mi slobodna ). Da, 100 g u jednom obroku, to je ta 4 bloka po zoni, ali pojede, tako bar 4 puta na dan
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:10
Uuuuh, odmor? Nikako! Vec imala ovaj tjedan 2 dana odmora, ali odvojeno naravno, nakon tocno 14 dana rada bez prestanka!
A bole me noge napokon, tocnije gluteusi, ali ja hocu na cardio - uphill sat vremena plus redovan trening. Pa sad ne znam jel stetno? Jel bolje ne umarati noge uphillom danas...

A muskulfiber nije strasan, moze to i bolje
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:25
od kardia iza dana kad radim noge jedino dolazi u obzir kardio srednjeg inteziteta. Misicima treba bar 24 ili bolje 48 h za oporavak, a uphill..hmm, ne znam, ja bi radila kardio srednjeg inteziteta
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:32
Ma sporo ja to idem, 6km/h. Joj pojma nemam kaj da radim. Ak radim cardio, moram krenut od doma za sat vremena ili sat i 15min. najkasnije :/

Znam da treba odmora, mislila da je ovo ok kao "aktivan odmor" haha
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:41
Pa napravi taj kardio šta se zamaras, samo 14 dana treninga zaredon je nepotrebno
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:43
Ok, thanx! Da, tak mi ispalo - islo mi se u gym, visak energije
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:44
"aktivan odmor" ja svaki tjedan imam 2 dana odmora u komadu jer sam skuzila da se drugacije ne uspjem odmoriti. Pocnem lose spavati, sve me boli itd
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:51
nego..jel netko zna smije li se zamrznuto meso prenositi preko granice ? bila u Madji neki dan, šta oni svega imaju lijepog za papat pa to svijet nije vidio nakupovala sam svega i svacega što ovdje nisam baš vidjela,a i ako jesam preskupo je- npr. kikiriki ulje 25 kn !!, pistaciji 300 g za 15 kn, sireva kakih ti srce pozeli..whey kg za 120 kn itd... al mi zao dakle piletine, 2 velika komada zamrznutih prsa cca 400 g za 17 kn, come on..
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 16:19
svjezi sir,jaja i svjeze meso ne smijes.. iako mi sir iz Bosne redovito prenosimo :D jbg, nitko to ne pregledava tako dobro da ne mozes sakriti :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 16:26
slavonka, kakve su cijene sira tamo preko?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 16:28
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

nego..jel netko zna smije li se zamrznuto meso prenositi preko granice ? bila u Madji neki dan, šta oni svega imaju lijepog za papat pa to svijet nije vidio nakupovala sam svega i svacega što ovdje nisam baš vidjela,a i ako jesam preskupo je- npr. kikiriki ulje 25 kn !!, pistaciji 300 g za 15 kn, sireva kakih ti srce pozeli..whey kg za 120 kn itd... al mi zao dakle piletine, 2 velika komada zamrznutih prsa cca 400 g za 17 kn, come on..


jeftina je piletina! ne znam koliko je kod nas ta zamrznuta. vjerojatno je dosta jeftinija u odnosu na svježu
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 16:32
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

svjezi sir,jaja i svjeze meso ne smijes.. iako mi sir iz Bosne redovito prenosimo :D jbg, nitko to ne pregledava tako dobro da ne mozes sakriti :D


sva sreca da sam ja prenjela neki sir svježi s malo masti a nisam ni znala da ne smije
je, i kod nas je jeftinije zamrznuto, ali nisgdje nisam nasla prsa zaledena, samo bataci i nadbatci
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 16:38
mislim da je 3km kila..

a piletina, ako ti odgovara brazilska, imas za 28kn/kg :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 16:43
Da je piletina sa Kamcatke dok ima proteina u njoj, sve je kako treba biti! LOL
Timeless like a broken watch
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5960616263 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.