New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - da probam
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - da probam

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2013 at 15:25
Da, sve je to ok al nije isto kad neku hranu ne voliš i kad je nikako i nikad ne jedeš... Npr. ja nikad salatu nisam u usta stavio jer jednostavno bi crko kad bi to probao... Isto tako je kod mene i što se mlijeka tice i mlijecne proizvode.... recimo paradajz nikad u usta stavio nisam tako da tu hranu jednostavno ne mogu jest pa kad bi me neko i puškom tjerao....

Moja hrana se vecinom zasnivala na mesu, ribi, jajima, zobenim pahuljicama, vocu,  riži, mahunarkama, grašku, krompiru i sl... Zadnjih 2 mjeseca sam se hranio po testu intolerancije i po njemu mi je bilo izbaceno sve što je od mlijeka, žitarice, dobar dio povrca kojeg i onako ne jedem, sve što je od šecera i sl i jako dobro sam se osjecao na toj prehrani.... Jeo sam neke zdrave žitarice koje inace nikad nebi konzumirao pez tog testa poput heljde, prosa i sl... Al eto, nisam zadovoljan gubitkom kilaže pa sam odlucio na keto da skinem nekih 15 kg pa onda lagano ponovo se hranit po testu intolerancije....

Ja bi radije da mi neko kaže dal se mogu jest te zelene mahune i kako da nadomjestim masti a ne da me osudjujete zato što ne jedem to dosadno povrce i ne pijem mlijeko :) Kad smo kod mlijeka, jedan poznati naucnik je rekao "mlijeko jest dobro i zdravo al za telad" :)
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 18:42
Gle ne pita se da li nesto volis ili ne nego da li je zdravo ili ne. Ko bi meni prije koju godinu mogao reci da cu ja jesti brokule, spinat, karfiol, rizu, zobene i sl. Niko, jer ja to ne volim to nije ukusno i tacka. A sada ga jedem i to u vecim kolicinama, jer je to zdravo.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 13:18
Ja masti uopce ne usnosim iz mlijecnih proizvoda,jedino od mljecnog što konzumiram je posni sir i to uzimam onaj iz Lidla koji prakticki nema masti...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 12:46
Pa šta ti inace jedeš..kad prakticki ništa ne jedeš xD
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 12:25
I ja planiram na keto posle novogodišnjih praznika... Jedino me brinu te salate jer apsolutno ništa od toga ne jedem...

Ne znam dal se smiju konzumirat zelene mahune... Imaju oko 5g UH na 100g a otprilike toliko ima i kupus i te zelene salate.... Isto tako problem ce mi biti i unos masti jer vidim vecina te masti unosi preko sireva al kod mene je problem što ne jedem ništa od mlijecnih proizvoda :(

moja prehrana bi se temeljila na mesu, ribi, jajima i orašastim plodovima (bademi, suncokret i sl)... Od zelenog bi dodao te mahune i tikvice (jedino to bi mogo jesti od zelenog, ostalo ništa ne podnosim)...

Možda je najbolje rješenje za unos tih masti bilo da uzmem odredjenu kolicinu maslinovog i popijem ga ko vodu :) Na dosta mjesta sam procitao da previše proteina u odnosu na masti može ometat ketozu....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 14:59
U nedostatku boljeg plana moze Insanity vrlo dobro posluziti, ali da je idealno i najbolje rjesenje,  to je ipak daleko od toga
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:57
Zasto bi ga radio kuci, barem ga ja ne radim (nisam radio), prvo video pregledas kuci, zapises vjezbe na papir, slusalice u usi, u jedan ugao teretane i mlati.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:50
Onda cu izbacit izolacije i ostat samo kod bench pressa,cucnjeva,mrtvog dizanja,zgibova i dipsa,vjerovatno cu ostavit još iskorake i razvlacenje za prsa...pa mi ostane više vremena za cardio.Insanity nažalost trenutno nisam u mogucnosti raditi kao i ništa sluicno u kuci zbog manjka prostora...
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 23:57
Cij Fat Loss

INSANITY

Cilj Fat loss, imas vec neku mm, + 10-15 kg od idealne tezine, bf 12-16.
INSANITY modificirani + 3(2)x trening sa utezima
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 21:48
Ako ti je cilj fat loss mislio sam da se skroz maknes od ovakvog BB nacina treniranja, pod time prvenstveno mislim da su nepotrebne bilo kakvi leg pressovi, triceps izolacije , lat masine i sl , te isto tako stalno rad u tom nekom klasicnom 5x5, 4x6 , 3x8 volumenima, te sami trening strukturirati drugacije
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 15:42
Pa na to sam mislio za prsa,ležim na ravnoj kupi i razvlacim sa bucicama,umijesto užeta na cross overu budem ubacio uski bench i francuski press samo,inace njih koristim,uže rijetko...Koliko sam gledao malo one stronglift programe dane kad radiš i cucanj i bench press 5x5 deadlif ide 1x5,inace kad ne radim sve vježbe ide 4x6 ili 3x8...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 14:49
Razvlacenje na klupici za prsa nepotrebno, ako vec oceš razvlacit uzmi bucice i leži na klupu pa razvlaci,, 1 serija deadlifta? Razvlacenje uzeta bezveze vjezbice, dips odlicna vježba
E i kad vec treniras full body probaj prvo odradit noge i core,pa prsa i ledja i ramena, ruke možeš ostavit za na kraj

Edited by zmaj - 29 Prosinac 2012 at 14:51
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 13:03
Od sprava jedino što koristim je lat mašina i cross over za razvlacenje užeta za triceps i preša,ostalo sve utezi i šipke...Inace što se tice serija nekad radim 5x5,3x8,4x6 zavisi od rasporeda vježbi,danas sam radio bench 5x5,cucanj 5x5,deadlift 1x5,superserija zgibovi-biceps pregib,pa dips-razvlacenje užeta,razvlacenje na klupici za prsa-rameni potisak i iskoraci-jednorucno veslanje sve 4x6 i na kraju 20-ak minuta bicikla...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 22:08
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Pod šta misliš na nacin treniranja?


Promijenit treninge u potpunosti da ne radis stalno jedno te isti princip treninga, volumene, intenzitet,uvest jos vise "dinamike " u treninge, izbacit i to sprava kaj ima i izolacija
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 17:49
Pod šta misliš na nacin treniranja?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 11:18
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

I da ovim nacinom sam do sad izgubio oko 1,5 kg u mjesec dana,kažem,želim sacuvati što više mišica pa ne žurim...

Ma mislio sam da si zapeo pošto vidim da želiš mjenjati, pa reko da nisi nekaj krivo izracunal s kalorijama. Ako ide i dok ide nastavi po starom, poslje samo promijeni nacin treniranja malo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.