New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbanjem do srece
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbanjem do srece

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2007 at 15:54
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Pa to sam i mislila pod lijepo.... samo nisam imala bas vremena sinoc za napisati...

Nisam mislila da je samo estetski lijepo...nego strucno napisano, dobro obradjeno, dotaknute dobre teme i tako.... samo pisi...super je kada netko tko ima znanje ima i volju da to podjeli

 

 

 

                        slazem se sa DALAJLOM,,,,,,dobra stranica....

dalajla ides li ti cesto po tekmama,,vidim da ispucavas cesto ovoga dezurnog navijaca.................................kao da sam na utakmici

i ja volim navijati....pozdrav

Back to Top
Vladan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vladan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2007 at 23:22
Hvala vam na pohvalama za tekstove; sto se tice tvog komentara enaa bas imam namjeru izbacit tekst: "Gnjevni memoari jednog osobnog trenera", naravno to se ne odnosi na forum, vec na moje klijente koji kad tek dodju, svasta pitaju, a moja kosa samo sijedi i sijedi, forum obiluje sa "zdravim" temama i to mi se svidja
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 14:55
Vladane, imas li neku knjigu za preporuciti iz podrucja fitnessa? Postoji "Oblikovanje tijela za zene" (K. Ticak) i "Fitness za sve" (3 strana autora)...  
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 15:29

 Pa....emilio....inace sam kao mlada bila navijacica...hahahaaa.....

Pa moram malo...zivosti radi...na ovom forumu su se svi uspavali..... 

Pozdrav i tebi! Zovi me onda za navijanje...hahaa....

Vladane....a nemoj dopustiti da sijedis zbog takvih klijenata. Ali razumijem..imam i ja slicnih trenutaka sa pacijentima Ali...ipak sta manje zivaca u to treba odlaziti....Neki ljudi nikada nece nauciti ionako.....

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 21:21
Originally posted by Theia Theia wrote:

  Ocito! I to sad debelo placam koljenom!  

Kad mi je tih 5 min (od sat vremena ukupno) znacilo - previse!!!!! Hihihi.... "Jos samo 5 min, izdrzat ce koljeno...."

 

                               ...naz alost koljeno nije izdrzalo..........

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 21:24
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Pa....emilio....inace sam kao mlada bila navijacica...hahahaaa.....

Pa moram malo...zivosti radi...na ovom forumu su se svi uspavali..... 

Pozdrav i tebi! Zovi me onda za navijanje...hahaa....

Vladane....a nemoj dopustiti da sijedis zbog takvih klijenata. Ali razumijem..imam i ja slicnih trenutaka sa pacijentima Ali...ipak sta manje zivaca u to treba odlaziti....Neki ljudi nikada nece nauciti ionako.....

 

                   

          djelujes mi jos uvijek MLADA..........

Back to Top
Vladan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vladan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2007 at 21:52
Originally posted by Enaa Enaa wrote:

Vladane, imas li neku knjigu za preporuciti iz podrucja fitnessa? Postoji "Oblikovanje tijela za zene" (K. Ticak) i "Fitness za sve" (3 strana autora)... 

Stvarno ne znam, posto citam samo strucnu literaturu i pratim sve na netu, najbolje i najkompletnije knjige koje su koliko toliko pristupacne svima, tj. ne treba neko predznanje za citati, su ti Human Kinetics knjige, naravno odabrani "fitness" naslovi, a ova "laka" literatura isto moze biti informativna ali stvarno je ne citam; danas imas puno toga na netu, puno toga kvalitetnog i puno nekvalitetnog, knjige ti ne mogu biti konkretne niti ce toliko utjecati na tvoj trenazni rezim koliko moze utjecati neki trener, instruktor ili slicno, tako da lijepo se aktiviraj u lokalnom gymu i pokupi sve savjete koji ti trebaju  
 

Edited by Vladan
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 16:58

Originally posted by enaa enaa wrote:

Da mi je negdje znati kako on kao strucnjak komentira ove nase komentare i pitanja...  
 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 18:23

 Mlada sam ja.... Hahaaaa....

Po cemu ti to djelujem mlada...nemas pojma kako ja mogu biti ozbiljna.....

Samo....zasto??

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 21:12
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Mlada sam ja.... Hahaaaa....

Po cemu ti to djelujem mlada...nemas pojma kako ja mogu biti ozbiljna.....

Samo....zasto??

 

                   nemogu ti reci...........

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 21:15

Originally posted by enaa enaa wrote:

Da mi je negdje znati kako on kao strucnjak komentira ove nase komentare i pitanja...  
 

       e da mi je znati kako si uspjela doci do ove recenice,,,,napravi nas sve autsajderima u ovoj oblasti........... ...........koliko mi se cini vecina forumasa poznaje dosta stvari u vezi fitnessa,,imena netrebaju............

pozdrav

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 08:32
Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by enaa enaa wrote:

Da mi je negdje znati kako on kao strucnjak komentira ove nase komentare i pitanja...  
 

       e da mi je znati kako si uspjela doci do ove recenice,,,,napravi nas sve autsajderima u ovoj oblasti........... ...........koliko mi se cini vecina forumasa poznaje dosta stvari u vezi fitnessa,,imena netrebaju............

pozdrav



Ma, ni zaboga! Oprosti mi Emilio, time sam mislila na sebe i sebi slicne. Ipak se na forumu vidi tko je strucnjak, a tko ne. Imena zaista nisu potrebna, dovoljna su samo pitanja i komentari iz kojih se to moze prepoznati. Ja sam prva takva, ali mozes i sam vidjeti da nas ima i jos nekoliko. što, naravno, nije lose. Ni za nas da nesto naucimo, ni za vas da nam pomognete.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 10:12
Originally posted by enaa enaa wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by enaa enaa wrote:

Da mi je negdje znati kako on kao strucnjak komentira ove nase komentare i pitanja...  
 

       e da mi je znati kako si uspjela doci do ove recenice,,,,napravi nas sve autsajderima u ovoj oblasti........... ...........koliko mi se cini vecina forumasa poznaje dosta stvari u vezi fitnessa,,imena netrebaju............

pozdrav

                    

Ma, ni zaboga! Oprosti mi Emilio, time sam mislila na sebe i sebi slicne. Ipak se na forumu vidi tko je strucnjak, a tko ne. Imena zaista nisu potrebna, dovoljna su samo pitanja i komentari iz kojih se to moze prepoznati. Ja sam prva takva, ali mozes i sam vidjeti da nas ima i jos nekoliko. ©to, naravno, nije lose. Ni za nas da nesto naucimo, ni za vas da nam pomognete.

                 ena salio sam se......      malo mi je bila smijesna recenica......nemoj se ljutiti....

pozdrav

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 10:43

 A sta se osjecaja tice...ja mislim da sam postala ovisna...ali necu se ici lijeciti;)

Evo...jucer sam isla samo prosetati psa,....jer sam prehladjena...i ono...vani sam...i bas je bilo super vrijeme...i kako da ne trcim...ajde...recite...kako

I danas sam ozdravila

Stvarno je ful dobar osjecaj.... samo jos par stvari moze konkurirati....

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 23:06
svi smo mi ovisnici

A kojih to par stvari konkurira ?
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2007 at 08:37

[QUOTE=Ive_ri]svi smo mi ovisnici

A kojih to par stvari konkurira ?

 

    nije valjda ONO ?????

 


 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.