New Posts New Posts RSS Feed - Štitna žlijezda i treniranje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Štitna žlijezda i treniranje

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 15:06
molim :-)
pozz!
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 14:57
Hvala :)

Da,super je ta "komunikacija" izmedju odjela .. ali to je neka druga tema za neki drugi forum ...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 14:47
i ja idem u vinogradsku
ma sve su nam bolnice u banani
ak si možeš priuštiti,odi privatno,ili npr. u "Nemetovu"
punkcija se radi pod nadzorom UZV
obicno prvo vadiš krv,pa uzv,pa onda sa svim nalazima ideš kod specijaliste, tu je problem, jer su to 3 razlicita odjela na istom katu u bolnici
ja svaki put dobijem slom živaca!
probaj ih tu i tam nazvati,ko zna kad se budu sredili ili organizirali
sretno
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 14:41
U vinogradsku .. i citološka punkcija im je organizacijski problem, ali kad se srede zvat ce me (valjda im je problem jer punkciju moraju napraviti u suradnji više odjela, ne znam ... ali cudno mi je to).
Nisam provjeravao hormone, još. Išao sam na UZV zbog povecane slinovnice, ali su otkrili i konglomerat cvorova na štitnjaci i odredili da moram na punkciju. A sama štitnjaca je normalne velicine ...
I limfni cvorovi u vratu su povecani ... a ja ne osjecam da imam neku upalu.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 14:26
ne znam,kaj da ti velim,moraš cekati nalaze
ja sam išla i na UZV,pa na punktiranje, ispalo je da su to, kak doktori kažu, "hladni cvorovi", znaci neaktivni, i u 99% benigni,kakvi su ti hormoni?
e, sad meni je i štitnjaca sama po sebi povecana
ak ti ne radi probleme, onda se samo 1 godišnje kontrolira
meni moja ne smeta, tu i tam imam "knedlu u grlu", i T3,T4,TSH su u granicama normale
uglavnom, pricekaj tu punkciju i nalaze,to je najbitnije
u koju bolnicu ideš?
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 14:20
Hvala Thumbs Up

Da, poslije treninga se osjecam dobro ... a evo npr. sada samo što ne zaspem.
Ne bih samo želio da mi ti cvorici narastu prije nego ih skinem .. zapravo nemam pojma šta se radi s njima i još ne znam što je to uopce ...

Pozz
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 14:14
onda treniraj i dalje
kad dobiješ neke nalaze,vidjet ceš,pa ovisno o njima konzultiraj lijecnika
i ja imam iste probleme vec godinama, i niš mi ne smeta
dapace,osjecam se bolje
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2012 at 14:03
Ultrazvuk mi je otkrio nakupinu cvorova na štitnjaci.
Još se tocno ne zna što je, cekam narudžbu na citološki pregled ... tko zna koliko cu dugo morati cekati ... Confused (i nastojim ne razmišljati o tome što bi to moglo biti i o posljedicama).

Zanima me što s treniranjem .. trenirati ili ne?
Uglavnom se dobro osjecam na treningu i nakon njega iako nekada dodjem umoran i iscrpljen na trening (ta iscrpljenost nije posljedica tjelesnih napora), trening me uspije dici do toga da se dobro, razbudjeno osjecam.

Ispricavam se ako je slicna tema vec bila ...


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.