New Posts New Posts RSS Feed - D:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: "Smršavila sam 27 kg u 7 mjeseci"

 Post Reply Post Reply Page  123 9>
Author
DebelaTetka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2021
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DebelaTetka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: "Smršavila sam 27 kg u 7 mjeseci"
    Posted: 14 Kolovoz 2021 at 18:33
Evo mene u 2021. godini, skoro 10 godina nakon ovog teksta :), ali svejedno cu komentirati. Primjer ove cure je stvarno inspirativan i nekako povezan sa stvarnim životom. Odlican je primjer i inspiracija i nama koji se evo i u 2021. brinemo oko viška kilograma. Slavonka, ako ovo procitaš, hvala! :)
Back to Top
Arc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2020
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2020 at 22:58
Divno cestitam
Back to Top
I-L View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote I-L Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2017 at 08:44
Pozdrav, ova tema mi je zanimljiva jer i sama sam imala problem sa tezinom prije 10 godina.Visoka sam 165 imam sad 50kg kad sam krenula na dijetu imala sam 100kg na dijeti sam bila 3mjeseca.Moj rezim je bio svaki dan u priblizno vrime sam rucala u 12h koliko god mogu pojesti i nisam gledala ni jeli masno ili ne kruh sam potpuno izbacila i pila sam vodu i cedevitu tjelesna aktivnost nista pre lina sam za to haha i uspjela sam sa ovim rezimom skinuti 50 kila u 3 mjeseca i kad sam zavrsila sa dijetom jela sam svakako i svasta a kilogrami se nikad nisu vratili :) eto volila bih da nekome pomognem sa mojim iskustvom ako mogu jer se meni zivot potpuno promjenio nakon tog puta je tezak stvarno je ali samo volja i djeta koju sam ja sama osmislila sebi :).
Back to Top
Adela1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adela1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2016 at 21:45
Bravo, svaka cast! Sve se može, kad se hoce :). Ja sam skinula 23 kg u 10 mj. Treninzi 4 x tjedno uz trenera i promjenu prehrane. Sad sam na pola puta i ponovno sam promijenila prehranu jer je u jednom trenutku mršavljenje stalo. Pocela sam sa 111 kg, sad sam na 88 kg, a visoka sam 165 cm. Jako me ohrabrio tvoj post :)!!!
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2016 at 22:19
Pozzz Nova sam pa bi bila zahvalna na svakom savjetu Ugl...visoka sam 172 cm i imam 75 kg sto nije lose za moju visinu ali uvjek sam varirala 60 65 kg i onda. Je ovih 75 za mene drasticno jer se debljam na najgorim podrucjima..trbuhu sto mi je najbolnija tocka pa rukama n 2 pa noge I vec duuuugo duuugo vremena se zelim pokrenut i nikako bas nikako nemogu i eto dns sam kao pocela..napravila sam brijem 100 cucnjeva i skakala na uzetu al obzirom da godinama nisam nikad vjezbala imam upalu misica nemogu se pomaknut s kreveta...imam neki cudan osjecaj u nogama nesto kao bol al opet nije bol ma nezzz ugl ..svesjna sam i znam da krivo radim posto sam pocetnica moze li mi neko dati par vjezbica da se malo ufuram ..uže mi je prednost jer mogu doslovno cijeli dan skakat al nemam kondicije Htijela bi smrsavit 10 kg al neznam kako ..bojim se neuspjeha s moje strane jer sam jako labilna i brzo odustajem. Bojim se da nece bit rezultata Molim vas lijepo za svaku pomoc ili savjet Nasla sam na netu 31 day squat challenge Prvi dan 50 Drugi 60 Treci 70 Cetvrti odmor Itd Dal neko misli da je to mozda previse posto sam doslovno dns pocela vjezbat .. Dont judge,help pls
Back to Top
crni66 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni66 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2016 at 13:26
poz.Citajuci ova razna iskustva,sve to ljepo izgleda.Medutim,problem je takoder financijski ,jer ko može u našoj današnjici kuhati dva rucka ili dvije vecere ili su svi oko vas osudeni da idu na dijetu ako ste na jednoj vrsti obroka.
Back to Top
azra2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote azra2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2015 at 12:33
I ja se evo godinama borim da kako smrsavim akli i ako to bude samo 5-8kg skinem imam 110kg 173visoka pomagajte svaka cast izuzetcima
Back to Top
petra2209 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra2209 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 21:46
Svaka ti cast!!!:)))
Back to Top
Claudi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claudi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2015 at 19:52
svaka cast :)) i ja sam imala slican problem.. uspjela sam skinuti dosta kilograma.. i sad sam na zadnjem, najtežem dijelu.. ali ovakve price tjeraju naprijed :)))) samo nastavi!!
Back to Top
buuucka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buuucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2015 at 11:24
mozete li mi poslat neke slikice za vjezbanje,usput svaka vam cast na mrsavljenju :)
Back to Top
Dragi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dragi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2014 at 12:40
Zaboravio sam napisati da redovno uzimam dodatak u vidu vitamina i minerala kao i proteine (ne mnogo oko 50 gr dnevno) . Procenat mišica se povecao sa 29% ma 36% , masti sa 41% na 32 % i na tome je stalo .Povecat cu unos na 1800 kcal kako preporucujete , pa se nadam da ce rezultata napokon biti . U svakom slucaju , hvala na sav jetu
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2014 at 16:43
Povecati unos kalorija na bar 1800, metabolizam se usporio zbog premalo hrane. Nije vam se povecao postotak misica, nego su se malo istaknuli zbog gubljenja sala, a vjerojatno ste ih i izgubili odredeni postotak jer covjek te visine i tezine nemoze funkcionirati sa 1200 kalorija dnevno. Preporucio bi cikliranje ugljikohidrata, npr. 150 UH u dane treniranja, 75 ili nize u dane odmora. Meni je pomoglo. Prvo sam ciklirao UH, pa sam zadnjh mjesec dana drzao keto.
Back to Top
Dragi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dragi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2014 at 12:46
Cao,imam 55 godina , 1.2. ove godine imao sam 132 kg i odlucio smršati . Pet umjerenih obroka dnevno , bez kruha , sa vrlo malo masnoca , voce povrce , mlijeko i mlijecni proizvodi sa vrlo malo masti , junece i pilece bijelo messo , bez kožice ,2 do 2,5 l vode...ukupno oko 1200 kcal dnevno .Nakon 5 mjeseci vaga je pokazala 107 kg !!! Procenat mišica se povecao , sala smanjio , bio sam prezadovoljan . U meduvremenu sam operisao meniskus , uspješno odradio rehabilitaciju , poceo sa vožnjom sobnog bicikla , vježbe , trbušnjaci , šetnje u parku ...ali salo je prestalo da se ''topi'' .Kontaktirao sam neke nutricioniste , ali bez nekog rezultata , kao tijelo se prilagodilo redukovanoj ishrani i itd , bez nekog pravog savjeta kako i šta dalje . Inace visok sam 183 cm , težak 107 kg , obim struka 99 cm , grudi 120cm ,fizicka aktivnost oko 6 sati tjedno , unos oko 1500 kcal dnevno , 2 l vode ... ako neko zna šta bih trebao ciniti kako skinuo višak masti , rado bih to primijenio , i bio vrlo zahvalan
Back to Top
mirig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 21:18
dobro vece prije svega cestitke i jako dobro znam kroz sta si prosla... naime ja sam prije nekih deset godina skinula 40 kg u godinu dana... drzala kilazu pet godina i onda krah.. preselia se, stres stres i kile sam vratila i nemogu ih se vise rijesiti sto mi stvara veliki problem jer nisam zadovoljna sama sobom, krenula u teretanu (al postala preskupa )... s pocetkom ove godine cvrsto sam odlucila dosta je... voljela bih kad bih si mogla priustiti trenera koji ce mi pomoc da ostvarim cilj i SMRSAVIM :)))... JOS JEDNOM CESTITKE
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 11:51
Originally posted by nenno nenno wrote:

voljni moment je ovdje definitivno najbitniji, zato je moj prijedlog tko može da se ukljucu u teretanu jer ipak kad se upozna ekipa tamo i onda "vuce" jedan drugog, narocito kad su krizni dani i kad se nema volje...... vježbati doma sam i imati takav voljni moment da se sa trosjeda preseliš na traku ili bench-klupu je užasno teško..... i meni je osobno bilo tako, ali sad mi je normalno navecer si skuhat piletinu i pripremit rucak za sutrašnji dan na poslu i dici se ranije ujutro i pripremiti dorucak u vidu shake-a i složiti stvari za teretanu iza posla.... sve je stvar volje, odnosno sve je u glavi najviše......



tak ja funkcioniram   


btw i ja sam iz VG,možda idemo cak u istu teretanu,hahahahahah :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 11:44
voljni moment je ovdje definitivno najbitniji, zato je moj prijedlog tko može da se ukljucu u teretanu jer ipak kad se upozna ekipa tamo i onda "vuce" jedan drugog, narocito kad su krizni dani i kad se nema volje...... vježbati doma sam i imati takav voljni moment da se sa trosjeda preseliš na traku ili bench-klupu je užasno teško..... i meni je osobno bilo tako, ali sad mi je normalno navecer si skuhat piletinu i pripremit rucak za sutrašnji dan na poslu i dici se ranije ujutro i pripremiti dorucak u vidu shake-a i složiti stvari za teretanu iza posla.... sve je stvar volje, odnosno sve je u glavi najviše......
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.