New Posts New Posts RSS Feed - Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2012 at 17:28
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Da, tako sam si i nekako zamislio zdraviju verziju pizze.
Što se tice kolaca, uz zobeno brašno, treba pripaziti na šecere i koristiti prirodne zasladjivace koji ne provociraju toliko inzulin. Wink




da,to za šecer je istina. ja ga uvijek stavim manje nego u originalnom receptu, takodjer radim biskvite bez masnoce (nisu suhi, natope se mlijekom - ipak je zdravije od ulja, margarina itd., a razlika je stvarno ne osjeti).
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2012 at 12:19

Neceg cokoladnog, bilo to nutella, cokolada ili cokolino, ja jednostavno moram makar malo nest od toga..

sto se tice pizze, prije smo ju pravili svaki tjedan, no sada sam to sveo u mjesecu jednom, i to jednom sto napravim, nemogu pojesti onoliko koliko sam prije mogao. 

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 22:46
Originally posted by Jean Jean wrote:

super pizza od integralnog brašna (ili cak brašna od zobenih) s nadjevom od rajcice, fete i mozzarele.. kad se spece, po njoj hrpa rikule i/ili pršuta... mljaaac :)
a kaj se tice kolaca, vec ih dugo radim s zobenim brašnom - smeljem zobene :)

Da, tako sam si i nekako zamislio zdraviju verziju pizze.
Što se tice kolaca, uz zobeno brašno, treba pripaziti na šecere i koristiti prirodne zasladjivace koji ne provociraju toliko inzulin. Wink


Edited by Zoki - 01 Listopad 2012 at 22:49
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna.mamba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna.mamba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 15:45
slatkoga najviše, ali sam ga uspjela svesti na minimum i priuštim si bas kada mi dode jaka zelja ili ako je neko slavlje, ali umjereno i stvarno sam ponosna na sebe jer sam mislila da se nikad ne cu uspjeti odreci slatkog :) inace si radim neke zdrave varijante sa posnim, jogurtom, vocem...
od ostale hrane to naravno pizza i to bude recimo jednom mjesecno :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 15:39
Smile Ma naravno, to i radim Wink

I da, nisam mislila reci da ova tvoja verzija ne može tebe ili nekoga zadovoljiti, ali mene još nijedna nije LOL Valjda svatko od nas ima ono nešto što ga uvijek kopka bez obzira na sve zamjenske varijante koje je isprobao. Vidiš recimo, ja volim cokoladu, sve vrste ali pojest cu kockicu-dve crne cokolade i meni dosta, obicnu mlijecnu ne moram vidit do kraja života, a u onoj Dorininoj bih se udavila :)) Ali pizza....nema, nenadmašivo Star


Edited by Gym_girl - 01 Listopad 2012 at 15:39
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zadranka23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 15:31
Gym_girl, ako ju toliko voliš i nezamjenjiva ti je, nema smisla toga se odricati..onaj ko jede ostalih 95 % "cisto" nema bojazni da ce s tim nešto izgubiti, a u psihološkom smislu puno ce dobiti..nema smisla nešto zabranjivati jer su puno vece šanse da ce se to kasnije obiti o glavu..zato uživaj u pizzi!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 09:00
Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:



Sigurna sam..vjeruj mi..i ja sam bila pizzoholicar (nadam se da ovo neko nece krivo protumaciti )..što da ti kažem osim da probaš ako nisi..nadješ sebi sastojke koje voliš i to je to..meni je omiljena verzija sa mozzarellom i pršutom, a odlicno je i samo sa nekim sirom, kao npr. edamerom i sl. To pojedeš za dorucak i nema bojazni da ceš narušiti figuru osim ako ne naribaš 20 dkg sira i šunke


Ja se ujutro pretrpavam UH-ima, nemam mjesta za to LOL Pa opet ne narušavam figuru Wink

Ma nema šanse da bi me to zadovoljilo, odmah cu ti rec Wink Ja sam znala radit omlet sa purecom šunkom, sirom, origanom...ok, fino je ali opet mi se jede pizza, to nije ni slicno Big smile Tako da otpada to. Pizza je pizza i kad mi se jede ju pojedem Star


Originally posted by cynical cynical wrote:

mene jedino muci što ne mogu jest sarmuLOL, grah i te cušpajze što volimBig smile


Zašto?


Originally posted by Jean Jean wrote:

super pizza od integralnog brašna (ili cak brašna od zobenih) s nadjevom od rajcice, fete i mozzarele.. kad se spece, po njoj hrpa rikule i/ili pršuta... mljaaac :)
a kaj se tice kolaca, vec ih dugo radim s zobenim brašnom - smeljem zobene :)


Tako je, nema tu puno filozofije. Može se i posni sir stavit umjesto mozzarele, pureca šunka umjesto pršuta i salame da se još malo smanje kcal i masti. Isto tako, tuna i/ili ostali morski plodovi, super kombinacija. Hrpa rikole kako kažeš i još nekog povrca recimo, neka salatice sa strane..i to je to, healthy meal Wink

..al opet, pizza je pizza LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fizio27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2012
Location: Zg
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fizio27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 16:08
sweets 4 my sweet , sugar 4 my honeeeeey....  LOL
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 15:32
Zaboravih dodat... - Milk shake od cokolade. Uf. Pig
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 15:31
super pizza od integralnog brašna (ili cak brašna od zobenih) s nadjevom od rajcice, fete i mozzarele.. kad se spece, po njoj hrpa rikule i/ili pršuta... mljaaac :)
a kaj se tice kolaca, vec ih dugo radim s zobenim brašnom - smeljem zobene :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
cynical View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cynical Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 14:55
Baš citam i nemam problema s nicimBig smile (barem što se tice slatkog i djank fudBig smile) mene jedino muci što ne mogu jest sarmuLOL, grah i te cušpajze što volimBig smile
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 12:46
nema toga cega se necemo zaželjeti, ako se tjedan dana držim strogo prehrane ja poludim (ne znam za vas ali popnu mi se posni i piletina preko glave) pa nakon jednog jakog treninga podignem šecer sa nutelom ili nekim kolacem :P
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 12:25
A pa, cokolada definitivno, al trudim se i odupirem koliko god mogu.
Jucer sam pojela kockicu, pa mi je odma bilo srce na mjestu iako me kasnije hvatala grižnja savjesti.

I mlijeko, obožavam mlijeko, bez icega, bez zobenih i slicnog. Jer mi zobene samo pokvare mlijeko Embarrassed
Pa si dozvolim tu i tamo cistog mlijeka.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
zadranka23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 12:11
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:

Puno je zdravije od pizze, a zadovolji skroz..
Sigurno? I don't think so Big smileWink


Sigurna sam..vjeruj mi..i ja sam bila pizzoholicar (nadam se da ovo neko nece krivo protumaciti )..što da ti kažem osim da probaš ako nisi..nadješ sebi sastojke koje voliš i to je to..meni je omiljena verzija sa mozzarellom i pršutom, a odlicno je i samo sa nekim sirom, kao npr. edamerom i sl. To pojedeš za dorucak i nema bojazni da ceš narušiti figuru osim ako ne naribaš 20 dkg sira i šunke

Edited by zadranka23 - 30 Rujan 2012 at 12:12
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 10:26
Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:

Puno je zdravije od pizze, a zadovolji skroz..


Sigurno? I don't think so Big smileWink

Ja sam dugo lagala samoj sebi LOL Sad za neku hranu stvarno mogu rec da mi ni 1% ne fali i da se uopce ne sjetim, ali za neku drugu priznajem da mi je muka što ne mogu cesto jesti.

Ali bit je baš ono što i Igor govori - nekad se stvarno previše ubijamo od tog odricanja, a nepotrebno. Kad usporedim ono što si dozvolim sada i prije pitam se što se nisam ranije opametila, toliko sam fine hrane propustila bezveze Big smile

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zadranka23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 10:20
Iako se nisam uspjela riješiti ovisnosti o slatkome o slanome jesam. Pizzu sam obožavala, a sad kad mi se jede napravim omlet sa mozzarellom i šunkom (Pik- 2 % masnoce). Puno je zdravije od pizze, a zadovolji skroz..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.