New Posts New Posts RSS Feed - mlijeko kao PWM
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mlijeko kao PWM

 Post Reply Post Reply
Author
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mlijeko kao PWM
    Posted: 20 Lipanj 2012 at 19:59


Dakle, u svemu ovom sam pocetnik... je li litra mlijeka dobar izbor za pwm? kupio sam meggle sa 0.9% m.m. E sad mene jos zanima ovo sto na tetra paku pise "kratkotrajno sterilizirano i homogenizirano", pa sto to tocno znaci i jel to steti cemu.

Hvala unaprijed!
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 20:06


Ne mogu edit jbg pa moram ovako nadodat: imam oko 171cm na oko 55kg (da znam, ali moram stavit to "oko" jer neznam tocno lol)
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 20:15
pozzz tony dobrodošaoThumbs Up
što se tice PWM cokoladno mljeko ti je odlicno ako nemaš za whey
ili banana sa nekim proteinom
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 21:17
Najprije hvala na dobrodošlici :D

Nemam wheya u prahu jbg skupo je. Cekaj znaci bolje je pit cokoladno mlijeko nego obicno mlijeko? U cemu je razliak zapravo? I jel njega treba isto pit 1 litru?

Hvala unaprijed!
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 21:35
da da tony cokoladno mlijeko kao pwm je odlicno sad koja kolicina za tebe neznam, ali može pola litre sigurno i to znam da je super još ako voliš kud ceš bolje
ja sam npr koristila bananu i par bjelanjaca i to je isto super sad sve ovisi šta se tebi više dopada
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 22:01


Ok onda cu sad obicno mlijeko a sutra cu cokoladno ;-) hvala puno na odgovorima... i jos nesto, bi li ja mogao i litru cokoladnog, msm mogao bih ja popit, nije problem xD al sad nezz kako to utjece....

Hvala puno :-)
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 22:09
nema na cemu
sad za litru neznam, ali pola litre je ok i poslije toga jedi normalan obrok isto P+UH
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 22:48


aha ok evo bas treniram pa cu za par min ic popit litru mlijeka huh... i jos da te pitam, kad je najbolje trenirat, u koje doba dana? i jel ovo sto si mi napisala P+UH znaci proteini+ugljikohidrati? i jos jedno pod pitanje, je li bolje jest jela sa secerom/soli ili bez njih? eto unaprijed zahvaljujem jos jednom. Znam da smaram s pustim pitanjima al pocetnik je pocetnik :-)
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 00:12
Što se tice treniranja pa to ovisi kako kome odgovara nije svatko isti ja volim ujutro jer imam više snage i draže mi je kad to odradim ujutro što ranije mogu i mirna sam dan mi je odmah bolji i npr lakše cu pojest taj PWM bez straha i normalni obrok poslije toga jer je rano pa nesmeta
Da to znaci protein i ugljikohidrat
Ako ikako možeš radi vremena  i obaveza koje imaš ja bi ti savjetovala da treniraš ranije npr dorucak pa nakon satak trening pmw i onda rucak i to je meni tako super
Što se tice šecera to izbaci skroz netreba ti to uzimaj voce ujutro uz dorucak ili kako prijepodnevnu užinu uz neki protein, a hranu normalno soli i pij dosta vode ako nepiješ pogotovo sad ljeti tijelo treba puno tecnosti kani se sokova ako to piješ
I nesmaraš samo ti pitaj što neznaš uvijek ce se naci netko tko ce ti odgovorit bitno je da ti imaš volje da radiš nešto i onda ce svi rado pomoc i uputit te u neke stvariThumbs Up
Back to Top
Tony97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2012
Location: Kaštel Novi
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tony97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 01:07
ok thx :D sad ima jso nesto, niej pitanje, ali je molba... postao sam vec ovo u jednu temu al evo vidim ti si iskusna u svemu ovome pa da kopiram i ovdje post:"sto se tice prehrane, ne znam baš kako da je raspredim... Budim se oko 10h i onda nesto pojedem na brzaka za dorucak sto ima proteina (mlijecni namazi, jaja itd.) onda rucam (jbg tu ne ovisim ja pa onda sta se skuva, skuva se, iako naravno ako bude nesto sto je veoma stetno necu ni rucat nego cu si napravit rize ili nesto :D) nakon toga pojedem par banana (ugl. voca i povrca), i onda veceram jaja ili nesto ugl sto iam dosta proteina i uz sve pijem mlijeko :D Potpuno je neorganizirano jbg pa ako bi mi mogao sloziti neki program koji bi meni bio najbolji po tvom misljenju... A sastojci koje mozes stavit u svoj primjer za dnevnu prehranu su: jaja, mlijeko, voce i povrce, cajevi, mlijecni namaz, maslinovo ulje, corn flakesi, tuna u konzervi s povrcem i jos neke proizvode koje ti mislis da su hranjivi a da bi trebao imati u kuci i za koje nebi trebao obici po svijeta da nadjem... u ovo sve nije ukljucen nazalost posni sir jel njega treba jest puno a ja ga nmg sad pojest cijelog u 2-3 dana kad bi rekao materi da ga kupi lol i jaja stavi ugl malo, po 2, 3 najvise jer nmg bas sad pozderat 10 jaja cim ih mater kupi XD nema bas pevelikog izbora al jbg i ovo nije molba samo za The_phoenix-a nego ca cili forum :) zelim savjete jer nikad neznam kad sam sta krivo napravio... btw kruh jedem bijeli jbg znam da je bolje crni al kad mater kupuje bijeli jbg i po cemu je on zapravo "stetan"?

Unaprijed hvala! :D
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 02:22
Jedi sat i pol - 2h prije treninga dosta hrane sa proteinima tako da ne ovisiš iskljucivo o PWM-u. A za pwm možeš cokoladno mlijeko jer ima ugljikohidrata  više nego obicno mlijeko a Uh ti trebaju nakon treninga za obnovu energije u mišicima (glikogen), a i za to nisam siguran ali mislim da i ubrzavaju protjek nutrijenata (proteina i drugih stvari) do mišica te pojedi bananu ili dvije. A navecer prije spavanja posni sir, oko 150-200g.
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 08:43
whey ti je skup, a mlijeko od 4-5kn ti nije skupo? ajde uzmi cijenu kante,  podijeli s brojem porcija, pa reci kaj je skuplje. nitko ne govori da ti moras kupiti optimum nutrition...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.