New Posts New Posts RSS Feed - D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)

 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819>
Author
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2014 at 16:16
Pozdrav, novi sam na forumu.Slučajno sam naletio na ovaj program i odlučio ga upotrijebiti.Uglavnom, mastim se na području trbuha i prsa, dok na ostalim dijelovima tijela jako malo.Imam periode kada sam u treningu i formi, i periode kada sam totalno van toga i onda si nanosim štetu hehe.Trenutno sam u fazi jako loše kondicije i još manje snage.Što se tiče prehrane, sve mi je jasno.što se tiče treninga, isto tako.E zašto sam ovdje?MOTIVACIJA!!!Dakle, prvi tjedan je iza mene.Hranu ne važem, znači otprilike unosim količine.Ugljikohidrate jedem ujutro i poslije treninga koji je rano poslijepodne.Poslije toga više ne.Ne uzimam whey, niti ikakve druge suplemente.Masnoća iz jaja, maslinovo ulje, bademi, malo lanenog.Uglavnom fotkao sam se na početku i danas, tj. nakon prvog tjedna i nadam se da će mi to biti motivacija+ to što stavljam fotke ovdje na forum.Lijep pozdrav svima na forumu i sretno u skidanju masti :).Btw. na početku 95 kg, sada 93,5.

Početak

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2014 at 17:59
Početak

[IMG][/IMG]

1. tjedan

[IMG][/IMG]
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2014 at 12:46
2. tjedan treninga završen

[IMG][/IMG]
Back to Top
semirTVR View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote semirTVR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2014 at 17:57
Postovanje.. Zelio bih da pitam je li smijem ovaj trening kombinovati sa normalnim treningom u teretani? Naime,visok sam 181 cm i do prosle godine sam aktivno trenirao, nisam bio nesto pretjerano izdefinisan ali sam imao kondicije i snage dosta i kilazom sam bio negdje oko 85-90 kg. Usljed stressa na poslu,moje ljenosti i velike straznjice zapostavio sam treninge i posvetio se slatkisima,tako da sada imam 103 kg i treniram vec nekih 4 sedmice aktivno.. Nadam se da ce mi uspjeti ovaj program i da cu se uskoro javiti sa dobrim informacijama :D
Back to Top
ERO View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ERO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2014 at 23:34
Pozdrav, nemam set utega, imam samo jedan od pet kila ali mi nije problem vježbati sa kettlebellom od 16 kg, jel' mogu odmah poceti vježbati s kettlebellom ili...?
Back to Top
nolan3000 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nolan3000 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2014 at 23:14
Ja nikako ne mogu tocno shvatiti kako odraditi ovaj trening, kolke su pauze, šta tocno sve treba, pa ako nekome nije teško da mi malo pojasni kako pravilno izvesti ovo..bio bih zahvalan..nemojte moolim vas da vam bude teško.. Lp
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 07:22
Pa sve ti piše....
Npr.
Core: 30/30, 4 runde - 30 sekundi rad i 30 sekundi odmor - to radiš 4 runde
Density: 13 min - gore ti piše da je to bez odmora, znači u treningu 1 npr radiš u tom dijelu treninga 13min bez odmora, samo izmjenjuješ po 6 ponavljanja čučanj&press, pa nakon toga 6 ponavljanja veslanje u pretklonu i onda opet, dok ne odradiš 13 minuta
Kardio: 20/40, 6 rundi - opet 20 sekundi rad i 40 sekundi odmor, to ponavljaš 6 rundi
Piše ti u programu da u ponedjeljak radiš npr. trening snage 1 i onda odeš gore i pogledaš kako izgleda trening snage 1, a pratiš intervale koji su zadani za ponedjeljak, u utorak kondicijski 1 itd....
Ako ti još nešto nije jasno pitaj, ali i malo bolje pročitaj
Najbolje ti je da si sve napišeš na papir pa će ti biti lakše....
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2014 at 10:57
Završio u petak sa programom.Nije bilo sve po PS-u što se tiče prehrane, ali u većini toga sam bio discipliniran.Zadovoljan, nastavljam sa drugim rutinama sa angelsa, jer mi ovo dosadilo.Evo fotki početak i kraj.Nisam puno izgubio na kilaži.Sa 95 kg sam pao na 91.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
Back to Top
markucio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markucio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2014 at 01:19
Like
Back to Top
markucio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markucio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 13:08
Sta radite za kondiciske vjezbe?
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 13:23
Back to Top
markucio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markucio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 14:54
Jel bi ja moga odradit na orbitreku 45min....?
Back to Top
markucio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markucio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2014 at 14:57
Posli ovih vijezba brate nisi za nista nego za umriti!ja vjezban ujutro oko 10..dali je to problem,mislim zbog prehrane?hvala
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2014 at 22:29
Ma ujutro oko 10 je super.

http://fitnessangels.net/treninzi/

Tu desno odaberi za sebe što ti paše, ako si početnik ima dosta kvalitetnih treninga tu. To je najjednostavnije što ti mogu preporučit i imaš sve praktički na gotovo :)
Back to Top
markucio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markucio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:52
Puno fala
Back to Top
tarita View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tarita Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2014 at 09:17
Ok, može pomoc... Meni treba za dorucak 400 kcl - a shake + zobene + voda bez lana jedva da je pola toga. Šta da još pojedem uz taj šejk doduše i zobene cu izbacit jer je fuj u ovoj kombinaciji a da ne narušim ova nacela iz teksta? Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.