New Posts New Posts RSS Feed - D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)

 Post Reply Post Reply Page  <1 16171819>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2012 at 10:31
Ako se pridržavaš ovog plana ishrane i vježbaš insanity, nadam se da rezultati takoder nece izostajati :) Imam 162 cm i 51 kg, imam malo viška na trbuhu i zeru u bedrima, to je ono što mi treba jer nikako skinut te zadnje 2-3 kile masti!!!
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2012 at 01:37
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

?? molim da mi netko objasni ovo sto sam procitala na forumu: "Nažalost, kokosovo ulje nije namirnica bez mane i opasnosti: ne treba ga koristiti za kuhanje i prženje, jer mu se struktura mijenja (raspada) na visokim temperaturama, pa gubi navedena svojstva" izvor: https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Put-vitkosti.aspx zar gore nije navedeno da na njemu treba prziti hranu ? :S confused
Hmm.. To sam jedino ovdje procitao, svagdje drugdje se preporuca za kuhanje i pecenje. Shocked
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2012 at 23:48
?? molim da mi netko objasni ovo sto sam procitala na forumu: "Nažalost, kokosovo ulje nije namirnica bez mane i opasnosti: ne treba ga koristiti za kuhanje i prženje, jer mu se struktura mijenja (raspada) na visokim temperaturama, pa gubi navedena svojstva" izvor: https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Put-vitkosti.aspx zar gore nije navedeno da na njemu treba prziti hranu ? :S confused
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 21:55
ok, thnx :) sve su mi izmjerili pa se javim za 4 tj ;) pozz
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 21:30
Ne treba ti dekstroza, pojedi bananu i ok je to kad si na fat lossu. pozz
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 20:26
opet imam pitanje :S znaci, ujutro idem u teretanu i jasno mi je sto trebam jesti prije : sporoprobavljive UH i proteine. Ono sto me zanima, ukoliko sam na definiciji koliki omjer P:UH treba biti u PMW-u? svuda sam nasla razlicito..Meni to nekako preslatko kad stavim 30g proteina i 40g dekstroze..
Back to Top
_mrki_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _mrki_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 11:10
Maslac možeš, kao ja,  napraviti i sam doma. Pa onda znaš tocno što je u njemu.

Kupiš kikiriki u ljusci, ocistiš i ubaciš u neku dublju posudu i štapnim mikserom miksaš dok ne postigneš željenu teksturu/gustocu.
Drugi nacin (kako ja radim) je da ubaciš kikiriki u obicni stari mlinac za kavu (na struju naravno Smile). Kratko ga ukljuciš, pokupiš kikiriki sa stjenke i vratiš ga na sredinu, ponoviš par puta i tada...

Imaš homemade maslac od kikirikija u kojem je jedini sastojak kikiriki.
Patience, persistence and perspiration make an unbeatable combination for success.
Back to Top
KVFinn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KVFinn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 10:58
postoji li kakva zamjena (u vidu hrane) za proteinski prašak - nešto što bi se moglo jesti umjesto toga? takoder, iznenadila me je stavka maslac od kikirikija (?!). teoretski sve ok, ali ovo što se kod nas prodaje po 20 kn, to vjerojatno nije ništa zdravije od Marga.
Skinite suviąan kilogram - rijeąite se mozga!
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2012 at 21:16
ne treba piti poslije kond treninga. ovo je HIIT na neki nacin. Runaway kako da nisi pomiješala BMR sa TDEE? Ili imaš 50kg i želiš smršavit? :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 19:01
imam pitanje: da li je potrebno iz kondicijskog treninga (uto, cet) piti pmw poslije? i je li bolje raditi ovaj kondicijski trening koji si preporucio ili je mozda bolje da odradim HIIT? hvala
Back to Top
jumbo22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumbo22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 10:24
Odlicno sastavljeni treninzi, ne uzimaju puno vremena ali se covjek zato pošteno oznoji :)), nadam se da ce imat ucinka. Pozdrav i hvala na besplatnim savjetima.
Back to Top
Runaway View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Runaway Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:45
hmmm racunala sam si TDEE i kad oduzmem 30% ispadne jedva 1100 kcal, a znam da ne bih trebala ici ispod 1200...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 12:33
kad skacem pred rudo :) našla, u bio&bio
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 12:27
"djevicanskom kokosovom ulju"--molim ako netko zna gdje mogu kupiti? sto je s maslinovim? njega mogu koristiti samo za salate? hvala pozdrav
Back to Top
Kimson View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kimson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 07:43
Extremefit, svaka cast na trudu, volji i strpljenju!
Back to Top
viiviienn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viiviienn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 20:14
Odlican clanak... :) treniram inace u coregymu i trener mi je mario mlinaric, rekao je da je caj od koprive isto odlican..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 16171819>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.