New Posts New Posts RSS Feed - Katniss-Let the games begin!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Katniss-Let the games begin!

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
Author
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 17:03
Ma kaj do kraja ljeta, do 1.8. ce bit brutala rezultati, KMON! Clap
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 17:36
ajme ljudi, predivni ste Hug 
hvala vam svima na lijepim rijecim i podršci Wink  
baš ste me razveselili, cijeli dan eto ucim, pa sam tek sad našla malo vremena, i kad svi tak s lijepim pohvalama Embarrassed

ništa kidam dalje, aerobik je u 6, treba sad ispucat frustriranost glupim lekcijama koje sam ucila LOL
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:00
Razlika je ocigledna a izgubljenji centimetri su spekrakularni! Clap
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:20
Katniss centimetri su...nemam rijeci Star i trbuh naravno Big smile Svaka cast!!! 
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 23:30
eto ljudi da napišem izvještaj sutra sam malo u gužvi pa da riješimo to...
a ništa opet tjedan prošao, radi se teži kucni trening,aerobik, prehrana i dalje pazi.. 

pošto sam ušla u pms, danas imala krizu i potamanila kinder bueno-valjda mi je oprošteno, al bila sam tolko nervozna..još i rokovi na šugavom faksu pocinju, grrr..  valjda cu uspjet prebrodit te  dane da ne zaglibim.. bilo bi mi užasno žao da sav trud unazadim Confused  
po sebi vidim promjene, e, sad, kako se tijelo priviklo na režim, em prehrane, em tjelesne aktivnosti, nekako to sporije ide nego li u pocetku, ali ne posustajem, bitno je da ima napretka i da se super osjecam... 

eto davor je prisutan, cujemo se, dogovaramo.. da i njega pohvalimo bio je vrijedan, dovršio je diplomski i dobivamo magistra ClapClap 




Edited by katniss - 05 Lipanj 2012 at 23:31
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 15:03
Hvala na cestitkama... :)

Inace, nemam sto reci.. sve radi po dogovoru, zamjerki nikakvih.. mislim da ce krajem ljeta biti gradjena onako kako zamislja, jer odlicno napreduje :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 16:41
Cestitke Davor Clap
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 11:26
eto ljudi kod mene je došlo do malih problema... dakle,pred pocetak natjecanja mi izbile neke bradavice na ledjima, i to je tako bilo, malo me smetalo, dok se to prekjucer nije upalilo i postalo bolno i naoteceno..a tocno mi na mjestu grudnjaka pa je to još valjda dodatno nadražilo Confused

e, sad bila sam jutros kod doktorice, rekla je da nema druge nego cim prije to rezat da se još više ne upali i ne prošire.. tak da cu to ici rezat i biti van pogona malo Cry moram s davorom dogovorit koje cemo vježbe vježbat i to sve al žao mi je kaj necu moci u zadnja 3 tjedna dati 150 % Cry

eto da se malo pojadam.. 
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 20:06
ljudi, eto ja necu biti sutra u mogucnosti postat slike... pa sam sada.. imam za ucit, pa moram na kirurgiju zbog glupih bradavica na ledjima i tako, necu baš biti po netu.. a zbog ucenja malo zabušav, uletilo malo slatkog, khm, cokse, khm.. i tako..jednostavno trebam šecera kad ucim.. Confused
 al radi se o tome da se navikla na a , nije mi teško planirat obroke, mislit kad cu kaj pojest.. vjebanje mi je isto postalo navika, al sad ne mogu odradit sve vježbe zbog ledja, ali neka, meni je drago da sam se pokrenula, pokazala volju i želju, tako da ovo ljeto za treniranje i mijenjanje navika do kraja Wink
mjere:                      minus u odnosu na pocetak
prsa: 98                   - nekih 4-5 (al mislim da je špek po ledjima otišel, jer su mi grudnjaci dobri) 
struk: 72                   - 9 cm
bokovi: 101              - 8 cm
noga: 54.5                 - 7.5 cm
ruka: 28                     - 1 cm

kila i dalje na znam koliko sam skinula, u pocetku sam imala neke 72.. u petak valjda idem doma pa cu se izvagat konacno... 








Edited by katniss - 04 Kolovoz 2012 at 10:57
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 20:14
super su ti rezultati ide to predobro kod tebe sretno sutra sa svime time
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 21:02
Odlicni rezultati. Razlika je više nego ocigledna. Clap
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 09:39
Bome razlika je jako vidljiva!!! super!!!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 13:36
Odlican napredak, svaka cast Star
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 06:23
Shocked

Koliko šokova danas, rano ujutro LOL Uljepšali ste mi dan, a bit ce gadan LOL

katniss....nemam rijeci više, a skoro ni vremena -  mogu ti samo ovako Clap x 100000000000 Big smile

Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2012 at 16:26
jooj hvala vam svima na komentarima.. Wink nisam prije vidjela nije me bilo ovdje.. sad lovim zaostatke..
eto ja malo zabušavala ovih par dana zbog ispita, naredalo se malo loše hrane, al eto sad krece novo ucenje, malo opuštenije pa ce biti i bolje stege i discipline...

Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 13:22
evo mene s izvještajem kratkim...
kako su ispiti, vrucina, nemam vremena za ništ baš pretjerano... bradavice mi režu tek u 9.mj, malo se povukle, al me smetaju Confused

eto, malo sam posustala, po ovoj vrucini ni nemam želje za jelo, a vježbanje je prava tlaka, uparim se ko prase LOL  

ništ, uglavnom jedva cekam da mi rokovi prodju i pocnu praznici da si posložim bioritam i dane s treninzima i ljetnom laganom prehranom i dopelam se u red do kraja.. Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.