New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, procjena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, procjena

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 12:20
zašto p90x?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 12:36
Nisam ja ništa puknula niti pretjerala.. ide u prilog tebi ako gledaš tako usko kako ti gledaš...i lakše je jednostavnije da... ali nije nemoguce niiti ovo drugo iako je teže i duugotrajnije... uglavnom.... ja nisam rekla da tvoje nije tocno samo da nije u potpunosti tocno jer onda prosjecni sportaš nebi apsolutno nikako napredovao... ali dobro... linija manjeg otpora.... ;) 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 12:45

Originally posted by dalila dalila wrote:

Nisam ja ništa puknula niti pretjerala.. ide u prilog tebi ako gledaš tako usko kako ti gledaš...i lakše je jednostavnije da... ali nije nemoguce niiti ovo drugo iako je teže i duugotrajnije... uglavnom.... ja nisam rekla da tvoje nije tocno samo da nije u potpunosti tocno jer onda prosjecni sportaš nebi apsolutno nikako napredovao... ali dobro... linija manjeg otpora.... ;) 

Znaci ja sad usko gledam? Znaci ono što je pisalo u tvom clanku nije istina ili sam vadio iz konteksta kao?

što se tice prosjecnih sportaša,  bez uvrede, ali o cemu ti pricaš? 

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 12:48
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Originally posted by berlava berlava wrote:

cek sad stvarno iluvatoricu,kako to da ne uzimaju misici energiju iz masti.amo to vako:

men su rekli da eto ako se odlucim na l-carnitinic i radila kardio,da cu topit salo i tim istim(ne bas svim )hranit misici tj.imat energiju.


lagali su ti! što se tice mog imena, ili iluvatar ili nikola je ok


šta viceš na mene?šta sam ti ja pobogu kriva ?

i nisam ti krivo ime napisala,samo sam ga umanjila E!
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 12:49
Originally posted by dalila dalila wrote:

Nisam ja ništa puknula niti pretjerala.. ide u prilog tebi ako gledaš tako usko kako ti gledaš...i lakše je jednostavnije da... ali nije nemoguce niiti ovo drugo iako je teže i duugotrajnije... uglavnom.... ja nisam rekla da tvoje nije tocno samo da nije u potpunosti tocno jer onda prosjecni sportaš nebi apsolutno nikako napredovao... ali dobro... linija manjeg otpora.... ;) 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 12:58
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Originally posted by berlava berlava wrote:

cek sad stvarno iluvatoricu,kako to da ne uzimaju misici energiju iz masti.amo to vako:

men su rekli da eto ako se odlucim na l-carnitinic i radila kardio,da cu topit salo i tim istim(ne bas svim )hranit misici tj.imat energiju.


lagali su ti! što se tice mog imena, ili iluvatar ili nikola je ok


šta viceš na mene?šta sam ti ja pobogu kriva ?

i nisam ti krivo ime napisala,samo sam ga umanjila E!

Nitko ne vice na tebe, u internet komunikaciji su velika slova znak povišenog tona, ne usklicnik :) Usklicnik je tu zbog toga što sam ti više puta objašnjavao za l carnitin i kako nije moguce to što pitaš i ne mogu svaki put, nitko mene ne placa da ovdje ponavljam svakome istu stvar š00000 puta, iako to cinim cesto!

što se tice imena, nisam ni rekao da si ga krivo napisala, nego sam rekao što preferiram, na tebi je da odluciš kako ceš mi se obracati, na kraju krajeva, možeš i deminutivom, samo njega ne preferiram Smile



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 13:53
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Originally posted by berlava berlava wrote:

cek sad stvarno iluvatoricu,kako to da ne uzimaju misici energiju iz masti.amo to vako:

men su rekli da eto ako se odlucim na l-carnitinic i radila kardio,da cu topit salo i tim istim(ne bas svim )hranit misici tj.imat energiju.


lagali su ti! što se tice mog imena, ili iluvatar ili nikola je ok


šta viceš na mene?šta sam ti ja pobogu kriva ?

i nisam ti krivo ime napisala,samo sam ga umanjila E!


Nitko ne vice na tebe, u internet komunikaciji su velika slova znak povišenog tona, ne usklicnik :) Usklicnik je tu zbog toga što sam ti više puta objašnjavao za l carnitin i kako nije moguce to što pitaš i ne mogu svaki put, nitko mene ne placa da ovdje ponavljam svakome istu stvar š00000 puta, iako to cinim cesto!

što se tice imena, nisam ni rekao da si ga krivo napisala, nego sam rekao što preferiram, na tebi je da odluciš kako ceš mi se obracati, na kraju krajeva, možeš i deminutivom, samo njega ne preferiram Smile


stari ti ko da si u PMS-u!!daj kalaj malo.ja sam se šalila,ti sve doslovno svatija.
a sta se tvog nika,imena ili kako vec...iskreno ako te to tako iluvatoric smeta ,ti lipo reci sta ti je draze iluvatar ili nikola,lako cemo to izminit.nije mi cilj nikoga tu cinit da se zbog neke umanjenice osica uvriđeno.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 15:53

Hahahah, ma nisam u pms-u nego sam malo ozbiljniji nego inace.. stisle neke stvari ovih dana pa mi inace nepopravljiva vedrina i berlavost popustila :) što se tice nicka, svejedno i iluvatOr  je ok LOL

P.s i sorry ako je stvarno ispalo da se derem, nije mi bila namjera ( iako znam da si sad rekla da se šališ) Smile


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 15:55
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

zašto p90x?

Zašto ne?   :)

Zato što imam svu potrebnu opremu, ispunjavam one uvijete testiranja i zato što još nisam naišao na negativan komentar. ne da ocekujem cuda, ali siguran sam da ce biti dobro ako se budem donekle držao.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 16:34
 

Drugo, ti si procitao ono što si ti htio procitati i ok... tvoj put...tvoj izbor.... rekla sam vec danas  da imam važnijih stvari nego ovak se prepucavati...;) 
 
i znam o cemu pricam.... ;) o tome da  mišici rastu kad ih opteretiš... pa nekad makar i u deficitu... tako tijelo reagira... i ono što dobije ce iskoristiti... uglavnoom što se mene tice... završila sam raspravu..no..i . moje mišljenje je jedno i opet ažem pri tome ne mislim na neku natjecateljsku formu niti na krajnju faazu defke.... pozdrav ;)


Edited by dalila
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 16:57
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Hahahah, ma nisam u pms-u nego sam malo ozbiljniji nego inace.. stisle neke stvari ovih dana pa mi inace nepopravljiva vedrina i berlavost popustila :) što se tice nicka, svejedno i iluvatOr  je ok LOL

P.s i sorry ako je stvarno ispalo da se derem, nije mi bila namjera ( iako znam da si sad rekla da se šališ) Smile

eto viš zato imaš mene ,kad ti popusti vedrina i berlavost i umisto da to lipo cijenis ti viceš na mene.


ma sta je tebe stislo ?ko te toliko moga najutit?ok jel ovo iluvatOr i moram pisat s ovim velkim O?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 17:02


Originally posted by dalila dalila wrote:

 


Drugo, ti si procitao ono što si ti htio procitati i ok... tvoj put...tvoj izbor.... rekla sam vec danas  da imam važnijih stvari nego ovak se prepucavati...;) 
 
i znam o cemu pricam.... ;) o tome da  mišici rastu kad ih opteretiš... pa nekad makar i u deficitu... tako tijelo reagira... i ono što dobije ce iskoristiti... uglavnoom što se mene tice... završila sam raspravu..no..i . moje mišljenje je jedno i opet ažem pri tome ne mislim na neku natjecateljsku formu niti na krajnju faazu defke.... pozdrav ;)

Sve 5, ja sam prvi koji se nada da je ta teorija tocna Wink

A sad ajmo mi svojim obavezama Smile

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 22:50
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


I sinistral, mišici su jako "kupi" za izgraditi a i za održavanti, nažalost!  Osim ako si genetski freak naravno.. ako si kao vecina populacije, procitaj ponovo recenicu prije ove Wink


Vec godinama živim sesilnim nacinom života, a imam cak i nešto mišica. mršavim brzo, a da pod time ne mislim na neke privremene dijete. pripazim MALO na prehranu, i mjesecno 3 kile bez j***mti. itina, to mršavljenje ispadne jojo sa ciklusom od godinu dana, ali zato što nemam karaktera držati se zdrave prehrane i vježbanja. tj do sada, nadam se.

po slobodnoj procjeni, mene, laika, kada nabacim nešto mišica i stvorim navike zdravog jedenja koje ukljucuje doruckovanje a iskljucuje žderanje poslije ponoci, uvjeren sam da necu imati problema sa održavanjem mišica.
Back to Top
Harry POTTER View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2011
Location: zagorje
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Harry POTTER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2011 at 01:23
POšTOVANJE. Imam 80 kg, visok sam š79 cm... pivski trbuh... prije tjedan dana sam krenuo u teretanu... radim kao konobar, vecinu zivota nisam bas imao fizicke aktivnosti...imam 27 godina... zelio bi si izdefinirati tijelo i povecati misicnu masu gormjeg dijela tijela,definirati trbušnjake i ruke...trcanje nije problem... bio bi jako zahvalan kad bi mi netko napravio program teretane i preporucio nacin prehrane... zaista nikad do sada nisam iso u teretanu i nemam pojma što bi trebao raditi i kako... hvala vam unaprijed
moj email je
[email protected]
upravo sam se logirao na ovu stranicu.
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2011 at 14:41
Originally posted by Harry POTTER Harry POTTER wrote:

POšTOVANJE. Imam 80 kg, visok sam š79 cm... pivski trbuh... prije tjedan dana sam krenuo u teretanu... radim kao konobar, vecinu zivota nisam bas imao fizicke aktivnosti...imam 27 godina... zelio bi si izdefinirati tijelo i povecati misicnu masu gormjeg dijela tijela,definirati trbušnjake i ruke...trcanje nije problem... bio bi jako zahvalan kad bi mi netko napravio program teretane i preporucio nacin prehrane... zaista nikad do sada nisam iso u teretanu i nemam pojma što bi trebao raditi i kako... hvala vam unaprijed
moj email je
[email protected]
upravo sam se logirao na ovu stranicu.
Prvo - ne mozes jedan dio tjela definirati ,a na jednom nabijati masu . Odluci se kakav zelis trening , cijelog tijela odjednom ; gornji dio / donji dio tjela , ili 2-3 misicne skupine po treningu i hoces li raditi cardio  . Imas mali milijun treninga po netu pa nađi kad se odlucis sta bi . Tako isto pogledaj malo i po ovom forumu kakva bi ti prehrana trebala biti , sve imas samo citaj ..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.