New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, procjena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, procjena

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 06:42
uvatar mislim da malo mješaš kruške i jabuke, ne ganja ovaj decko natjecateljsku formu, za neki plaža look ce on sa jakim treninzima i pravilnom prehranom dobiti puno bet tih teoretiziranja, a što se tice prve kontatacije oko defke i mišica... mislim da cu ti dokazati baš suprotno, a sam znaš da sam ja sve samo ne genetski freak.... 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 10:11

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ne cini mi se da on nije pocetnik uopce... i ne slažem se sa tobom Illy ... djelomicno da ali ne u potpunosti.... u zadnjim fazama defke ok....ali u neki ranijim još stigne nešto i napraviti....

Imaš li nešto ili nekog da podrži to?

Da bude i neka korist od ovoga, nije problem meni promjeniti mišljenje, ako imaš dokaze :)

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 10:14
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ne cini mi se da on nije pocetnik uopce... i ne slažem se sa tobom Illy ... djelomicno da ali ne u potpunosti.... u zadnjim fazama defke ok....ali u neki ranijim još stigne nešto i napraviti....

Imaš li nešto ili nekog da podrži to?

Da bude i neka korist od ovoga, nije problem meni promjeniti mišljenje, ako imaš dokaze :)


Originally posted by dalila dalila wrote:

uvatar mislim da malo mješaš kruške i jabuke, ne ganja ovaj decko natjecateljsku formu, za neki plaža look ce on sa jakim treninzima i pravilnom prehranom dobiti puno bet tih teoretiziranja, a što se tice prve kontatacije oko defke i mišica... mislim da cu ti dokazati baš suprotno, a sam znaš da sam ja sve samo ne genetski freak.... 

Kakve veze imaju njegove želje? Ja sam odgovarao na pitanja i moj odgovor bi bio isti svakome, ovo nema ponavljam veze sa osobom, nego sa matematikom!

p.s A kako ceš mi to dokazati? 

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 19:00
Imam i pitala sam.. i vidim na sebi....

a dokaz cu biti ja... vidimo se u ZG... u 7mj ;) 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 20:26

A kako ceš ti biti dokaz? kad si podložna subjektivnoj procjeni :) plus sam puno puta naglašavao kako izdefiniraniji mišici izgledaju vece i zato vecina ljudi misli da su dobili mišice dok su se definirali!

Ako imaš rezultate mjerenja bf-a i kilaže u istim uvjetima ( vode u tjelu i svega ostalog) sa pocetka i kraja defke onda ok Wink 

I što imaš da podrži dokaze i koga si pitala? :)



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 21:51
cek sad stvarno iluvatoricu,kako to da ne uzimaju misici energiju iz masti.amo to vako:
men su rekli da eto ako se odlucim na l-carnitinic i radila kardio,da cu topit salo i tim istim(ne bas svim )hranit misici tj.imat energiju.men sad to zvucalo super.probala sam i cinila tako i stvarno vidila promjenu.a i islo mi na zivce to naljevanje tim sokom po ure prije ga ispij,ono po litre,pa onda na trakicu ili steper...i vako mi se cinilo da sam vjecito u kuzini za stolom,sad jos i nalivanje tim sokom prije gyma,bila sam luda jedno vrime totalno.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 21:59
Originally posted by berlava berlava wrote:

cek sad stvarno iluvatoricu,kako to da ne uzimaju misici energiju iz masti.amo to vako:

men su rekli da eto ako se odlucim na l-carnitinic i radila kardio,da cu topit salo i tim istim(ne bas svim )hranit misici tj.imat energiju.

lagali su ti! što se tice mog imena, ili iluvatar ili nikola je ok



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2011 at 22:07
Imam i pricala sam sa ljudima koji su malo iskusniji od tebe...a stvarno imam i cm recimo ... tako da mogu i izmjeriti..zamisli ;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 01:25

Originally posted by dalila dalila wrote:

Imam i pricala sam sa ljudima koji su malo iskusniji od tebe...a stvarno imam i cm recimo ... tako da mogu i izmjeriti..zamisli ;)

Gledaj, ne da mi se tu prepucavati, ja sam objasnio mehanizam iz kojeg stojim  ( i cisto da znaš, nisam ja to izmislio, nego isto tako malo iskusniji i obrazovaniji ljudi od mene) ti nisi objasnila apsolutno ništa.. samo daješ nekakve tvrdnje koje su trenutacno potpuno nepotpomognute ikakvim objašnjenjima ili cinjenicama, stoga, ako ulaziš u raspravu i tvrdiš da nisam u pravu, volio bih kad bi i objasnila zašto. I ne mislim ništa loše s ovim, znamo se predugo da bih ti samo tako zamjerio ( i ti meni, nadam se :), znaš to :)



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 02:43
cek vi ocete meni rec da nista od tih masnogaa ne gricnu mišici (ONO BAS NISTA)?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 04:56
Nemam ja tebi šta zamjeriti, mehanizam je isti, to što si malo u kaloriskom deficitu ne znaci da se mehanizam iscrpljuje i da se mišici nužno troše, pogotovo ako uneseš Uko ti tvrdišH prije i nakon treninga, kvalitetno jedeš(bez junkanja), unosiš i dovoljno proteina i masti i imaš jake treninge koji ce potaknuti rast, i neceš uci u katabolizam, ne govorim o zadnjim fazama definicije, niti o onima koji na definiciji jako režu kcal od pocetka, ali tjelo jednog rekreativca koji ima realan cilj, ne mora uci u katabolizam i odmah pogubiti sve mišice kako ti tvrdiš, apsolutno ništa ne zamjeram, samo kažem ono što mislim i osjetim na sebi, a postoje i mehanizmi od kud se troši energija u kojoj fazi vježbanja, i bla bla... ne razgrađuje naše tijelo odmah mišic.... ;) A da bi ti zamjerila, dapace nikako, nadam se da neceš držati samo jednog i uvijek istoga... ima kalorijski sufici i kalorijski suficit... nisu sve kruške kruške...


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 05:14
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 10:10

 A cek, gdje sam ja rekao da se mišic odmah razgrađuje? Ja govorim o tome da nema sinteze novog tkiva u deficitu ( osim u onih par iznimnih slucajeva)    

A što se tice clanaka koje si postavila, oni idu u prilog onoga što govorim, objasnit cu: 

Prvi clanak govori o prevelikom suficitu i deficitu ( što ja nisam komenitrao) no ima i jedan paragraf koji potvrđuje ono što ja govorim:

"For a natural trainee, it's virtually impossible to lose a significant amount of fat while gaining muscle. That's one thing you can be sure of: when you're cutting calories to lose fat, you won't add muscle. In fact, in most cases you'll lose some muscle in the process."

što se tice drugog clanka, to je cikliranje ugljikohidratima koje izmjenjuje anabolicku ( kalorijski pozitivnu) i katabolicku ( kalorijski negativnu) fazu da bi se minimaliziralo gubljenje mišica ( ili eventualno potpuno izbjeglo možda cak i izgradilo novi) no to je samo ipak to izmjenjivanje faza, svejedno ne možeš u jednoj fazi raditi drugo Wink



E da, i jedna stvar

 

Originally posted by dalila dalila wrote:

ne mora uci u katabolizam i odmah pogubiti sve mišice kako ti tvrdiš, apsolutno ništa ne zamjeram, samo kažem ono što mislim i osjetim na sebi, a postoje i mehanizmi od kud se troši energija u kojoj fazi vježbanja, i bla bla... ne razgrađuje naše tijelo odmah mišic.... ;)

A gdje sam ja to rekao? C&#šš1;nfused To niti je moje mišljenje niti sam pricao o katabolizmu induciranjim vježbanjem... dapace nisam skoro ništa ni spominjao katabolizam! Mislim da si ti nešto krivo shvatila  moje postove C&#šš1;nfused




Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 11:51
Illy tvoja strana price mi se cini nekako uvjerljivija. Al ne možeš zamjeriti ni Dalili, cura zaista svim silama pokušava promijeniti svoj izgled, pogotovo otkad ima novog trenera Big smile i onda tak nekad pukne i pretjera sa izjavama ali ja se nadam da ce nas sve razuvjeriti sa nekakvim fotkama Wink

No ipak...

Olako se zaboravlja cinjenica da su mišici tijelu maltene nusprodukt, što bi rekli nužno zlo i fuj fuj što se tice energetskog održavanja
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 11:56

Ma, ne zamjeram,  tu je došlo više do nesporazuma meni se cini :) Dalila se trudi a bome i uspjeva i  nesumnjam da ce doci do onog što želi :)

A ta cinjenica o kojoj pricaš... podsjeca me tjelo na nju svaki put kad skinem majicu LOL

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
sinistral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sinistral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 12:07
Baš mi je drago sa se malo rasplamsala rasprava. dobio sam sve odgovore koje sam trebao.
evo baš proucavam p90x pdf-ove detaljno, opskrbio se pilecim prsima, posnim, jaja imam domacih, našao super recepte za salate.. narucio se na mjerenje bf-a u "nova forma" i "svijet zdravlja" da vidim situaciju približno kakva je. bit ce to dobro.

kao što je netko rekao, ja sam rekreativac, ne ciljam na brad pitt u snatch ili fight club, vec jednostavno da se malo ucvrstim.stomak sam vec sredio sa stomach vacuum vježbom, valjda njabolja pojedinacna vježba (uz zgibove) za koju sam cuo :)
ad sam vec spomenu brada pitta, ima netko link za njegov program dok se pripremao za ova dva nabrojana filma, možda se nešto korisno može iz toga izvuci za kasnije? :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.