New Posts New Posts RSS Feed - Aromaterapija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Aromaterapija

 Post Reply Post Reply
Author
robi21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robi21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Aromaterapija
    Posted: 23 Sijecanj 2015 at 15:40
Ja sam kupio bamija ulje te je bilo užasno, tj. žena mi je dobila jak svrbež na nogama i crvenilo koje se smirilo tek nakon tjedan dana mazanja nevenom. Užas, ne nasjedajte kao ja!
Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 21:47

Originally posted by hedera hedera wrote:

ej, a gdje kupujete ta bolja ulje? gea pretpostavljam u gei!
ja ih koristim samo  za kupke i prostor. znaci za prostor dm prolazi, ali za kupku bas i ne?
 

Ej!

Neznam gdje ti je najblize…

AROMATEKA je na trgu bana Jelacica, a imas ih i u Saxu:Gajeva 2a,Heinzelova2a…

Gea je Gea, na Kvatricu u smjeru Petrove.Tamo su ulja od AROMARE.

Za kupku su definitivno bolja kvalitetna.

Cijene ti se krecu cca. 30-š50kn, ali doziras u kapljicama, tak da ti dugo traju

Najbolje ti je u zlicu krupne soli staviti 7-8 kapi et.ulja.

Sol se koristi radi bolje disperzije ulja u vodi.

Nemoj mijesati vise od 3 vrste etericnih ulja odjednom.

Putevi kojim dopiru u organizam su sljedeci:

Nos-mozak-vegetativni zivcani sustav

Nos-pluca-krvotok-organi

Koza-krvotok-organi

Koza-krvotok-mozak

Uh, jesam se raspisala!

 

x_sport sta ti velis?

 

 

Edited by Mihcla
Back to Top
hedera View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hedera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 14:40
ej, a gdje kupujete ta bolja ulje? gea pretpostavljam u gei!
ja ih koristim samo  za kupke i prostor. znaci za prostor dm prolazi, ali za kupku bas i ne?
Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2007 at 20:38
 

Ej! Ma nemam ti ja skole, samo sam istrazivala po Netu i citala knjige…htjela bi se usavrsit, i znati sve o tome…ali imas pravo, svakim danom ima nesto novo…

Htjela sam ici na jedan tecaj masaze ali je bio skup, a samo bi me ukucani iskoristavali hehehe…

Hm…volim masirati,ali ipak vise da mene masiraju.

Ciao!

Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2007 at 14:05

 

Ma neee, nisam mislio da mihcla pametuje Kod nas, zavrsio tecaj zamasera klasicne medicinske mas., i radio sam u Crikvenici. Nisam puno upoznat sa aromaterapijom, jer me nije toliko interesirala kao npr. sportska masaza, al znam da i u jednom i u drugom ima toliko novosti svaki dan da covjek ne moze bit u toku tako jednostavno... Ti, mudrice? Di si se ti skolovala? Pozdrav

Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 18:24

 

Aaa hoces rec...bas je i Mihcla pametovala prije mene

Jesi se  vani skolovao, ili si isao na neki tecaj u Hrvatskoj?

Podijeli s nama sto jos znas!

Pozdrav!

 

 

Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2007 at 18:41

A vidim ja da se i Mihcla kuzi! Treba bolje citat... Me embarassed...




EDIT: smanjen font



Edited by Zoki
Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2007 at 18:39

Pozdrav!

S obzirom da mi je to struka, ja sam preporucam od aromare ulja, takodjer pri pripremi za masazu, pazite kakvo je bazno ulje i koliko tocno kapi nakapate, jer ni previse nije dobro. Ako je samo za osvjezavanje prostora onda su dobra i ona iz dm-a, samo tu ne valja sto ih semora puno stavit. Auu, sto ga pametujem....




EDIT: smanjen font

Edited by Zoki
Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2007 at 23:45
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Povremeno nakapam neko ulje u onu lampicu, ono, kad mi padne na pamet. Mandarina mi je ok za razbudjivanje, a lavanda za smirivanje. Ali vec dugo nisam nista koristila.

 

Da, i ja ih tako najcesce koristim...ali i za masazu(pomijesam sa baznim uljem), za kupku...mmm...gust!

Sad sam se navukla na narancu, pase mi za osvjezenje u vrucim danima.

Vazno je da koristis š00%cista ulja, jer su ostala vise stetna nego li korisna...

Prava se prepoznaju po varijacijama u cijeni ovisno od biljke do biljke, napisan je sastav i latinski naziv...

Dobra je Gea i Aromateka...

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2007 at 22:08

Povremeno nakapam neko ulje u onu lampicu, ono, kad mi padne na pamet. Mandarina mi je ok za razbudjivanje, a lavanda za smirivanje. Ali vec dugo nisam nista koristila.

Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2007 at 20:29

 

Koristite li etericna ulja, i kako?

Ja ih obozavam!

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.