New Posts New Posts RSS Feed - Kalorije - kalorijska vrijednost hrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kalorije - kalorijska vrijednost hrane

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 20>
Author
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 15:10
Imam pitanje... koje vec mislim da je bilo postavljeno,ali nema odgovora...

kod žitarica (konkretno quinoa, ali i bilo koja druga..) kako se mjeri težina?? sirova ili kuhana?
cini mi se kao da sam negdje procitala da se mjeri sirovo (jer ono, kako ceš kuhano izmjerit)... i skoro sam cijelu vrecicu istresla da bi mi pokazalo š50 grama, a na vrecici cijelo pakovanje je od 500?!

prosvijetlite me molim vas
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 16:44
mjeri se sirovo.... i u vrecici bi trebalo biti 500g
obicno...sad... možda ti ne valja vaga???
Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 18:31
hmm... nova je.. digitalna...
ni meni nije jasno..

hehe, budem probala ponovo
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 20:56
  Dobro ti je Dalila rekla, mjeris sirovo, kad je kuhano to se napije vode i za puno manju kolicinu zitarica dobijes puno vecu tezinu jer je nabubrila i napila se vode
Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 18:17
u pravu si Dalila, vaga me cima :D
probala sam ponovo, sada štima racunica

a daj mi recite, kako uspijete kontrolirati te kalorije tokom dana?? odnosno, unesti baš onoliko koliko treba...

oduvijek mi je to gnjavaža bila, i uvijek sam onako po nekom osjecaju jela... koliko mislim da bi trebalo bit ok... hehe, al to se ocito nije pokazala kao najpametnija ideja jer rezultati izostaju..hm

i sad kad sam pocela racunat... ajme meni.... pa to nema obroka ispod barem 300-400...i to nekog siromašnog   

kako vi uspijete sve to po crti uštimat? a još bi se i po 5 puta dnevno trebalo jesti....hm...hm
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 20:42

Kako je moguce da š00 grama ruske salate ima 220 kalorija?! A svuda tako pise...Malo mi nesto to...

Zanima me kooooliko sam se ogresila
Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 09:08
zna natko koliko ima masti i proteina kuhana šunka, inace tradicionalna hrana za Uskrs?
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 11:01
                                                                                         






274 kcal,0 uh,proteini š9,masti 20
  

Edited by spicy9š
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 10:06
ja kad vim ovu temu kalorije ,sitim se vrimena kad sam ja zivila na jedva 200 kcal. po danu.aj sad sam na nekih š000kcal.

kako cu znat kalorije onome sta sama napravim a?
Back to Top
primarnazz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote primarnazz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 11:42
Originally posted by berlava berlava wrote:

ja kad vim ovu temu kalorije ,sitim se vrimena kad sam ja zivila na jedva 200 kcal. po danu.aj sad sam na nekih š000kcal.

kako cu znat kalorije onome sta sama napravim a?

?????????????????????????????????????????????????????????
ja sam na š000 kalorija do šš sati ujutro!!
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 13:07
Ima li netko pojma koliko kalorija ima soja sauce-svjetli,light verzija? U zadnje vrijeme sam zabrijala na azijske recepte i u sve stavljam svježi đumbir i sojin umak...a na njemu ne piše kalorijska vrijednost
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 14:10
  Mene zanima puding-skuhan u mlijeku sa 0,9 mm,bez šecera.
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2011 at 14:54
š000 kalorija dnevno?! Ideeeees, kolicna osoba moras da budes, pa da ti to bude dovoljno?
Back to Top
scarlett@r View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scarlett@r Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2011 at 16:26
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

400kcal?
asti sto

i nema kcal za šalicu (turske) kave sa šecerom i mlijekom, pa sam googlala, cini mi
se da ima do 200kcal..valjda?
Back to Top
scarlett@r View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scarlett@r Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2011 at 16:29
Nemoguce je da ima toliko kalorija ako jedna kasicica secera ima  oko 20 kcal a šdl mlijeka oko 50, osim ako ne pijes neku extreme slatku kafu.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 21:38
Kako izracunati koliko kcl ima neka maneštra, juha, gulaš....kolac :D!?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.