New Posts New Posts RSS Feed - Kalorije - kalorijska vrijednost hrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kalorije - kalorijska vrijednost hrane

 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 20>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 13:21

Mama je danas za rucak pravila pohane šnicle...ali sam joj rekla da meni odvoji 2-3 i samo izdinsta na vodi...i tako je i napravila, ali sam joj zaboravila reci da ih izvaže dok su bile sirove LOL 

Jel zna netko...koliko bi, otprilike, sirove težile, ako su dinstane bile 180g Ermm

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 13:27
hehe isti smo...ma daj slavonko pa nije valjda proteine da važeš? :D Uglavnom ovisi o debljini dinstane se smanje izgubi na masi dok voda isparava....mislim da tu negine 200-300g ako se mene pita sirovih ..jer su topljene vodom :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 13:33

sve važem! Big smile

ma ono..klasicne šnicle..koliko mogu biti debele..0,5cm LOL



Edited by Slavonka23 - 09 Lipanj 2013 at 13:34
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 13:49
Ma hajde i da si pretjerala....meso je meso pogotovo ako je dinstano na vodi ..nisu visoko kaloricne ...proteini su ...još je i piletina....masti prakticki ni nema....ne brini si ako si pretjerala...pogotovo to nece ti škoditi....ja bi se bojao više da sam manje unio nego što treba mesa :D....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 14:17

ma ne bojim se ja da sam s tim pretjerala..jer ono, jela sam te šnicle, špinat i zelenu salatu.. gdje ceš bolji rucak LOL

nego me cisto zanimaju kcal...da znam izracunati... jer mi MFP kaže da je to oko 400kcal..što mi se cini malo puno...iako je rijec o nemasnoj svinjetini..

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 15:50
preskoco to i uštedi si muke jer ako je posna svinjetina nema puno masnoca a proteina što si unijela iskoristit ce se ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 17:24
Ma davno sam prestao brojati kalorije što više proteina to bolje :) a UH držim na brojilu pa pratim kako ide :) ali inace kalorija pfff samo za jutro sam izracunao jednom da je preko 1000 ....tako da ima tu dosta ali se pošteno to i istroši :) 
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 08:14
Da budem iskrena ja tu tablicu koristim samo za povrce, voce i mesnate proizvode, zato sto sve sto he zapakirano iako je to kompletno isti proizvod aloricna vrijednost kompletno drukcija.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 19:46
kao prvo,možda pišem na krivo mjesto,ali ne da mi se sad tražiti :-)

e,ljudi ja sad tek znam da ništa ne znam,ustvari!
racunam povremeno po nekim tablicama,kalorije,izaberem svaki put drugu,i ispada svašta!
danas mi je ispalo da sam pojela 999kcal,od toga su 70g P, 82g UH, i 49g M.
nije mi baš omjer dobar!
ako je D- 2 banane(male) i 1 jogurt,kava s mlijekom
       R- pureca prsa(gril) i miješano povrce(brokula,grašak,mrkva) i miješana salata (najviše zelena)
       MO- 50 g kikirikija
      V- mala konz. tune u masl. ulju, mali paradajzic,2 dcl jogurt,i šnita crnog kruha
i,sad sam vec luuuuuuuuuuuuudaaaaa,pomozite,help!!!!
ok,znam da je to malo,vidim da nemam snage,ne vježba mi se umorna sam i sve me boli(kosti)
kak da utrpam više hrane,kad ne stane??!!
kaj da jedem??!!

e,da ispada mi racunica 24%BF
ali,ova prehrana ce me dokrajciti,sunce joj kalajsano,najlakše je vježbati!
uglavnom, ne valja!

zaboravila sam napisati,da rucak jedem u restoranu u firmi,pa svi koji tak jedu, po kantinama znaju kakve su porcije,uglavnom male,ali meni je dosta,kolicinski,i kvalitetno je,ali ne mogu znati koliko ima gdje grama!

Edited by baba44 - 13 Kolovoz 2013 at 19:49
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 19:57
hmmmm.. ja bih dodala whey u jogurt, narezala banane u sve to, zasladila stevijom i naribala crne cokse gore, rucak je ok + možda nekakav prilog (tipa kuhani krumpir, riza ili sta vec nude tamo) ili raženi kruh šnitu poneses..MO kikiriki u zrnatom siru (njam njam) i vecera je ok. ja bih dodala jos jedan MO izmedu d i rucka, npr. vocku i orasaste..
ma nemas ti 24% masti, nema sanse bar ne sa one slike na forumu
cookies are for pussies
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 20:04
bok,avangarde!!!!!
da,zaboravih napomenuti,pijem whey,navecer,i to s mlijekom!
a,ovaj izracun,je pomocu metra, opseg struka,trbuha,visina,težina,i ispada tak kak je!
kikiriki koji jedem je franck,masni prženi,i tak je fini!
imaš pravo,dodat cu rižu ili krumpir u rucak!
probat cu negdje ugurati još koji MO!
i da dodam ujutro whey,uz jogurt i banane?!
ali,tocno kužim da se organizam buni,premalo je to kcal,i sad se upalila crvena lampica,ne samo da ne napredujem,nego mi s edešava da sam došla sa skoro 57kg,na 53!
koma!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 20:17
e pa možeš onda ujutro zobene ili integralni griz na mlijeku, whey unutra kad se skuha i voce neko
što se tice francovog kikirikija, probaj onaj ne prženi sa chillijem (plavo pakovanje)
kad se organizam buni svakako valja dodati ugljikohidrate za energiju i oporavak a tebi ih ovdje fali. Imas samo tu bananu i snitu razenog, ovo ostalo se ne broji..a to je pre pre malo
da, ujutro bilo kakav protein sa slozenim uh i dobrim mastima- moze whey ili jaja
Probaj jesti svaka 3h pa ce se tijelo naviknuti i bit ces gladna 100%
drz se
cookies are for pussies
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 20:28
hvala, punoooooooooo!!!!!!!
a,znala sam da su ugljici upitni!!!!!
probat cu tako,pa javim!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
anony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 11:55
Zanima me na konzervi od riba piše kalorije za 100 grama proizvoda. Dali su te kalorije samo za ribu kad se ocjedi ulje ili sa uljem.
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 13:43
Sa uljem
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 14:49
ima li netko pojma nutritivne vrijednosti kokosovog mlijeka?
zahvaljujem
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.