New Posts New Posts RSS Feed - Najljepša muška fitness tijela (slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepša muška fitness tijela (slike)

 Post Reply Post Reply Page  <1 4445464748 51>
Author
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 09:12
well good morning to you too...
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 11:17
onaj s kapuljacom i zadnji
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2011 at 15:08

Chuck. ;-)
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 14:31
http://www.youtube.com/watch?v=P4aLBOY28GY&feature=share

http://www.youtube.com/watch?v=iXXRjšv7W9E&feature=related




Edited by bea
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2011 at 13:31











uskoro na moreeee, jeeeej
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2011 at 16:16
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2011 at 16:18
Faint.
LiveStrong
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2011 at 18:34
..uh,sami neki djecarci...(mislim i piletina je zdrava...LOL), ali ima nas "bakica"
no hajde, priznajem, lijepo je ovako zaslinit!!!Embarrassed
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2011 at 11:46











jao






LiveStrong
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2012 at 17:35
http://josefgloor.com/

Nisam mogla odoljeti,a da vam ne skrenem pažnju na ovo...a man of my dreams.. možda u nekom buducem životu :)

Još kad bih znala postaviti pravilno sliku...Zoki help
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2012 at 17:57
Ma ja cu postaviti!!! (s guštom)

(p.s.valda nisam fulala)






LiveStrong
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2012 at 09:11
Ooooo Hvala Zika...da on je taj....zbog njega ne propuštam nitijedan I used to be fat....na MTV i sve uredno snimam,cak i moja kcer zna tko je on ;)

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2012 at 13:40
Originally posted by Asia Asia wrote:

Ooooo Hvala Zika...da on je taj....zbog njega ne propuštam nitijedan I used to be fat....na MTV i sve uredno snimam,cak i moja kcer zna tko je on ;)



Jao, meni je tako žao što to ne mogu gledati, nemam te programe... Našla sam na youtubeu neke dijelove, a fascinantno mi je što svi živi placu...što je samo dokaz kako je vecinom debljina stvar straha, zakrcenih emocija...itd. što iza sebe onda vuce ostalih 100 loših navika...




No, dobro, bolje ubacit ovo u temu

podsjeca me na bivšeg











Edited by zika - 09 Veljaca 2012 at 13:43
LiveStrong
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 08:39
Opa...na bivšeg a mene na buduceg nek se ja još malo " izklešem " odoh ja u lov

no,šalu na stranu,ta emisija je super,moja kcer se isto navukla i mislim,da ce joj to ostati duboko usadjeno
koliko su ti tinejdžeri zapravo nesretni i kako im to negativno utjece na život,Joey nonstop stavlja naglasak da je sve u samopouzdanju i kad dodješ do toga,onda zapravo možeš sve.
Još su tamo neki drugi treneri,ali Joey definitivno razvaljuje (sam sebe proglašava najboljim trenerom na svijetu
što se u potpunosti slažem ,jer ako bi mene trenirao,mislim,da nema stvari koje ne bi napravila i cilja kojeg ne bi postigla )
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2012 at 21:26
Originally posted by zika zika wrote:

Ma ja cu postaviti!!! (s guštom)

(p.s.valda nisam fulala)



Ovaj je sicky... vidi prsa i pupak uf... 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2012 at 09:57
Originally posted by Asia Asia wrote:

Opa...na bivšeg a mene na buduceg nek se ja još malo " izklešem " odoh ja u lov

no,šalu na stranu,ta emisija je super,moja kcer se isto navukla i mislim,da ce joj to ostati duboko usadjeno
koliko su ti tinejdžeri zapravo nesretni i kako im to negativno utjece na život,Joey nonstop stavlja naglasak da je sve u samopouzdanju i kad dodješ do toga,onda zapravo možeš sve.
Još su tamo neki drugi treneri,ali Joey definitivno razvaljuje (sam sebe proglašava najboljim trenerom na svijetu
što se u potpunosti slažem ,jer ako bi mene trenirao,mislim,da nema stvari koje ne bi napravila i cilja kojeg ne bi postigla )


Da, odlican je!

Jel znaš možda gdje se mogu gledati nastavci preko interneta?
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4445464748 51>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.