New Posts New Posts RSS Feed - Najljepše fitness cure na svijetu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepše fitness cure na svijetu

 Post Reply Post Reply Page  <1 7677787980 93>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 02:17
E malo vec svi smaraju sa tolikim potenciranjem toga kako sve devojke rade pogresan trening i kako ne vezbaju kako valja zato sto ne dizu tezine ili ne rade zgibove i kako su sve koje ne dizu nesto teze od sopstvene tezine sminkerke koje stavljaju maskaru u teretani dok trce na traci Slazem se da je nekim devojkama treniranje sa utezima neophodno jer je za njihove potrebe tesko bez takvog treninga doci do boljih/ikakvih rezultata, ali dajte, pa nisu svima isti ciljevi i toliko devojaka i zena znaju izgledati super i biti u super formi sa njihovim tipom treninga., jer ne jure bas sve toooliko taj fitnes look... Prosto mi je neverovatno da postoji samo jedan trening koji je ispravan i da je nemoguce izgledati dobro ako ne dizes bas nista i da postoji samo jedan ideal lepote koji se dobija jednom vrstom treninga... Znaci vidjala sam zene koje se bave raznoraznim stvarima i fenomenalno izgledaju iako nikad nisu digle nista, da li su one zbog toga sminkerke ili samo osobe koje su nasle svoj tip treninga koje vole i prija im a pritom omogucuje da izgledaju dobro?

Da se razumemo, ja prva nisam iskljuciva. Moj rispekt ide podjednako i BB damama kao i onima koje se bave pilatesom na primer(dala sam namerno dva ''ekstrema'' da bi se sve izmedju podrazumevalo) Mislim da je na kraju svega bitan rezultat i osoban ukus jedne osobe, to sto na primer, pola ljudi odavde voli jake ruke koje se dobijaju odredjenim treningom mozemo da okacimo samo o zid ako sa druge strane nas postoji osoba kojoj to nije cilj :D

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 02:39
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Da pa ja sam ti pricala o tim curama jer niš drugo ni ne vidim u svojoj teretani, haha. A ne brini, do prije tjedan dana nisam ni cula za Margret ili Melo i teško da cu ja zaglaviti na jednoj te istoj težini, jer uvijek težim nekom progressu ili povecanom broju ponavljanja ili povecanom težinom. Mislim da kad se dodje do tocke u kojoj je zadovoljna rastom mišica, cura slobodno može nastavit dizati tu težinu, održavanje, kaj ne? Možda meni to bude baš 40 kg, iako sam vec dosta blizu te kilaže pa sumnjam. LOL


ma naravno
ma da je vise ovakvih stavova nebi ja tolko kak zika kaze razglabo
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 02:48
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

E malo vec svi smaraju sa tolikim potenciranjem toga kako sve devojke rade pogresan trening i kako ne vezbaju kako valja zato sto ne dizu tezine ili ne rade zgibove i kako su sve koje ne dizu nesto teze od sopstvene tezine sminkerke koje stavljaju maskaru u teretani dok trce na traci Slazem se da je nekim devojkama treniranje sa utezima neophodno jer je za njihove potrebe tesko bez takvog treninga doci do boljih/ikakvih rezultata, ali dajte, pa nisu svima isti ciljevi i toliko devojaka i zena znaju izgledati super i biti u super formi sa njihovim tipom treninga., jer ne jure bas sve toooliko taj fitnes look... Prosto mi je neverovatno da postoji samo jedan trening koji je ispravan i da je nemoguce izgledati dobro ako ne dizes bas nista i da postoji samo jedan ideal lepote koji se dobija jednom vrstom treninga... Znaci vidjala sam zene koje se bave raznoraznim stvarima i fenomenalno izgledaju iako nikad nisu digle nista, da li su one zbog toga sminkerke ili samo osobe koje su nasle svoj tip treninga koje vole i prija im a pritom omogucuje da izgledaju dobro?

Da se razumemo, ja prva nisam iskljuciva. Moj rispekt ide podjednako i BB damama kao i onima koje se bave pilatesom na primer(dala sam namerno dva ''ekstrema'' da bi se sve izmedju podrazumevalo) Mislim da je na kraju svega bitan rezultat i osoban ukus jedne osobe, to sto na primer, pola ljudi odavde voli jake ruke koje se dobijaju odredjenim treningom mozemo da okacimo samo o zid ako sa druge strane nas postoji osoba kojoj to nije cilj :D


U pravu si u potpunosti, istina evo ja prvi priznam nekad se i ja sam zanesem razmisljajuci da svi zele sto i ja a naravno nije tako. ma i uopce nije bitno jer cura jaca sa malo vise misica ili mrsavija malo ili sta ja znam. pa ljepota je u razlicitosti. Bitno da je svaka djevojka zadovoljna puna, samopouzdanja i da ono sto zeli sa vjezbanjem i prehranom maksimalizira.

Ja bi samo htio da tako sto vise razmisljamo, da ljudi ne pricaju samo da je jedan trening, sport ili pokret ispravan a ostalo ne valja. mozda si i malo skacem u usta ali eto post ti je na mjestu

Samo nek ekipa vjezba, zdravo se hrani i neka ima rezultate i da su zadovoljni sa njima.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 09:43
Mr govori dobro, odnosno krivo ga shvacateSmile On misli na cure koje vise u teretani svakodnevno, radeci iste glupe treninge po spravama i roza bucicama, a nisu se makle gotovo nista, bar ne vidljivo oku.
Naravno da postoje cure koje rade drugacije treninge, rekreacije i sl a izgledaju dobro, no velik broj tih cura nikada nije bio "problematicnog" izgleda, nego su takve genetski i bilo kakav oblik rekreacije joj je dovoljno dobar, ruku na srce mogle bi izgledati dobro da i nista ne rade.Takvih cura/zena se moze svaki dan vidjeti, koje obucene barem izgledaju savrseno.
Apsolutno nitko nije napravio oku ugodnu figuru iz debele u fit na pilatesu sigurno, a niti sjedeci po abdukcijama, adukcijama i radeci 1/4 cucnja sa 10 kg (iako za fat loss nikakve tezine velike nisu potrebne u principu)
Poanta Mr-a je bila da za bilo kakav transformacijski ucinak nista osim postenog treninga nece poluciti opipljive, vrijedne spomena rezultate i s time se slazem, a posteni trening se ne radi tako kako je opisao


Edited by The Phoenix - 04 Prosinac 2012 at 09:46
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 10:18
Heart

Arianny Celeste


Natalia Velez 
 
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 13:12
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Apsolutno nitko nije napravio oku ugodnu figuru iz debele u fit na pilatesu sigurno, a niti sjedeci po abdukcijama, adukcijama i radeci 1/4 cucnja sa 10 kg (iako za fat loss nikakve tezine velike nisu potrebne u principu)
 


Da, naravno daza sve cure ne vrijede ista pravila niti sve one imaju isti cilj. Nekom je baš super izgledati tanko poput štapica bez imalo mišicnog tkiva pa i masnog... Ali neshvatljivo mi je da netko placa osobnog trenera, poput cura u mojoj teretani, uvijek radeci isti trening s njim i to ovaj gore navedeni i cak bez težine LOL i pri tom, dolazeci u teretanu s 3 sloja pudera, sjenilom i sjajilom, a izlazeci sa svim slojevima šminke netaknutima. Jeeee, kak sam si odtrenirala LOLLOLLOL
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 00:41
Vida Guerra






Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:25
koliko je ovo kg na cucnju kod dame :)? ne mogu odrediti ovako odokativno
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:30
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

koliko je ovo kg na cucnju kod dame :)? ne mogu odrediti ovako odokativno


To i mene zanima
A ona je Vida who? Prekrasna crna kosa ...i sve ostalo, naravno
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 15:49
kao što je 3x-2x napisao, to jeVida Guerra, model sa Kube. Odlicno se drži s obzirom da ima 38 godina.

Edited by Jekyll doesn't Hyde - 09 Prosinac 2012 at 15:50
Timeless like a broken watch
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 16:02


Timeless like a broken watch
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 21:50
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:


kao što je 3x-2x napisao, to jeVida Guerra, model sa Kube. Odlicno se drži s obzirom da ima 38 godina.


jao kolko neznanja kod tih cura na forumu, morat cu napisat tko je jos 2x, ma 3x

moje sokolovo vidi 25 lbs odnosno 11, 4 kg sa svake strane, iako mi je trebalo malo da skuzim di su utezi haha

Edited by mr-triple-double - 09 Prosinac 2012 at 21:52
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2012 at 10:19
Jos je sipka negdje 20kg, taman

Woooow, klanjam joj se! 38 godina
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2012 at 11:36







Timeless like a broken watch
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2012 at 08:05
Savršeno Tongue
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2012 at 13:00
bome guzu joj ne vidim, al ostalo je savrseno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7677787980 93>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.