New Posts New Posts RSS Feed - Najljepše fitness cure na svijetu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepše fitness cure na svijetu

 Post Reply Post Reply Page  <1 7576777879 93>
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 12:55
Naravno, ali ne mogu odjednom dodat 15kg vise
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 14:24
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Naravno, ali ne mogu odjednom dodat 15kg vise

ma naravno ali bitno da dok vjezbas da ti je tolko lagano da se jos jednom rukom sminkas a drugom tipkas poruku haha
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 15:11
Mene ne privlace te težine
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 15:53
Originally posted by zika zika wrote:

Mene ne privlace te težine

haha pa i ne moraju te privlacit, ali bez postene tezine ne kazem sad da se moras kilavit, ali bez postene tezine nema dobrih rezultata, ako ima, onda znaj da mogu biti jos bolji
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 15:57
Gle, stari moj, ako pricamo o 50kg i više (a o tome pricam) radije neka mene dižu nego da cu se ja trgat na toliko, nitko ovdje ne ulazi u raspravu o tome jesu li utezi potrebni ili ne, to je neupitno.
LiveStrong
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 15:58
teške rijeci Zika
U mirin brah?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 16:00
Jako teške, cekam da me razapnete sada, slobodno ajde
LiveStrong
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 16:02
U mirin brah?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 16:16
Hvala!
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 18:04
Originally posted by zika zika wrote:

Gle, stari moj, ako pricamo o 50kg i više (a o tome pricam) radije neka mene dižu nego da cu se ja trgat na toliko, nitko ovdje ne ulazi u raspravu o tome jesu li utezi potrebni ili ne, to je neupitno.

Gle stara moja, ne pricam ja o nikakvom broju svako ima neku svoju ugodnu zonu, samo kazem da mi je vec smijesno gledati kako zene rade s utezima i onda uzmu 2,5kg jer se boje da im se ne poveca trapez iako rade vjezbu za noge, od znoja ne razmaze maskara, i slicno...i onda se cude kako nema rezultata.

ali razumijem o cemu pricas jer se sam susrecem sa pitanjima zasto ne dizem ogromne kilaze u bencu jedanput recimo

samo smatram da vjezba nije vjezba, trening nije trening ako ti je tolko lagano da mozes pricati sa kolegicom i radit cucanj.

Just my opinion

Edited by mr-triple-double - 03 Prosinac 2012 at 18:05
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 18:14
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

 

samo smatram da vjezba nije vjezba, trening nije trening ako ti je tolko lagano da mozes pricati sa kolegicom i radit cucanj.


LOLLOLLOL mislim da bi se Thorn složio...pogotovo sa boldanim LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 19:21
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Gle, stari moj, ako pricamo o 50kg i više (a o tome pricam) radije neka mene dižu nego da cu se ja trgat na toliko, nitko ovdje ne ulazi u raspravu o tome jesu li utezi potrebni ili ne, to je neupitno.

Gle stara moja, ne pricam ja o nikakvom broju svako ima neku svoju ugodnu zonu, samo kazem da mi je vec smijesno gledati kako zene rade s utezima i onda uzmu 2,5kg jer se boje da im se ne poveca trapez iako rade vjezbu za noge, od znoja ne razmaze maskara, i slicno...i onda se cude kako nema rezultata.

ali razumijem o cemu pricas jer se sam susrecem sa pitanjima zasto ne dizem ogromne kilaze u bencu jedanput recimo

samo smatram da vjezba nije vjezba, trening nije trening ako ti je tolko lagano da mozes pricati sa kolegicom i radit cucanj.

Just my opinion


Ti si otišao sad u filozofiju, mislim, tko je spominjao maskaru i 2,5kg u rukama
Opcenito te to brine, skužila sam po postovima, "te cure koje ne vježbaju kako spada" ili zašto ne rade zgibove..., a mislim da se svi trudimo dovoljno ohrabriti svakoga tko dodje ovdje da su utezi osnova treninga. To što rade vani cure itd., meni se o tome neda razglabat iskreno, svima je jasno kako stvari stoje.
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 19:37
Originally posted by zika zika wrote:

Ti si otišao sad u filozofiju, mislim, tko je spominjao maskaru i 2,5kg u rukama
Opcenito te to brine, skužila sam po postovima, "te cure koje ne vježbaju kako spada" ili zašto ne rade zgibove..., a mislim da se svi trudimo dovoljno ohrabriti svakoga tko dodje ovdje da su utezi osnova treninga. To što rade vani cure itd., meni se o tome neda razglabat iskreno, svima je jasno kako stvari stoje.

Ma ja ti inace volim filozofirat, a ekonomist haha, tako da to molim te nemoj mi zamerit

Ja samo vidim cure koje bez beda idu na izgladnjivanje dijetama jer je to normalno ali nebi napravile cucanj jer to kao nije. Mislim da nikada nije dovoljno naglasiti sta je bitno a sta ne bezobzira sto mozda ja i ti to znamo. pa sam ja samo tu LolitaInChains rekao da posto se divi Margret, da pogleda kak vjezba.

Ali ako se tebi neda o tome razglabat, onda cu ja zipat
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 20:13
Svidja mi se tvoje mišljenje opcenito, zbilja si jednostavan i govoriš kako stvari i jesu...
(nije da to kažem sada jer sam i ja ekonomist )
al ovo mi je toliko pretresena tema da nemam energije, slobodno vi razglabajte neobaziruci se na mene
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2012 at 20:50
O hvala hvala kolegice, ali ja sam ti tu samo takav na forumu, inace sam tipicno musko komplicirano i ne zna sta hoce hihi

i kako ti moze biti pretresena tema najljepse fitness cure na svijetu, ma NIKAD!! hihi uvjek mozemo o tome
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 01:57
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Ti si otišao sad u filozofiju, mislim, tko je spominjao maskaru i 2,5kg u rukama
Opcenito te to brine, skužila sam po postovima, "te cure koje ne vježbaju kako spada" ili zašto ne rade zgibove..., a mislim da se svi trudimo dovoljno ohrabriti svakoga tko dodje ovdje da su utezi osnova treninga. To što rade vani cure itd., meni se o tome neda razglabat iskreno, svima je jasno kako stvari stoje.

Ma ja ti inace volim filozofirat, a ekonomist haha, tako da to molim te nemoj mi zamerit

Ja samo vidim cure koje bez beda idu na izgladnjivanje dijetama jer je to normalno ali nebi napravile cucanj jer to kao nije. Mislim da nikada nije dovoljno naglasiti sta je bitno a sta ne bezobzira sto mozda ja i ti to znamo. pa sam ja samo tu LolitaInChains rekao da posto se divi Margret, da pogleda kak vjezba.

Ali ako se tebi neda o tome razglabat, onda cu ja zipat
 
Da pa ja sam ti pricala o tim curama jer niš drugo ni ne vidim u svojoj teretani, haha. A ne brini, do prije tjedan dana nisam ni cula za Margret ili Melo i teško da cu ja zaglaviti na jednoj te istoj težini, jer uvijek težim nekom progressu ili povecanom broju ponavljanja ili povecanom težinom. Mislim da kad se dodje do tocke u kojoj je zadovoljna rastom mišica, cura slobodno može nastavit dizati tu težinu, održavanje, kaj ne? Možda meni to bude baš 40 kg, iako sam vec dosta blizu te kilaže pa sumnjam. LOL
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7576777879 93>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.