New Posts New Posts RSS Feed - Slike forumaša
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike forumaša

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 229>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 15:36
pa šta te ima bit sramota kad sad više ne izgledaš tako kao što ti je mett savjetovao pojacaj uh i opcenito kcal unos, a trening ako je isti kao kad si krenio i nisi nešt pretjerano mijenjao onda je vrijeme jer tijelo se jako brzo navikne i na hranu i na vjezbe
cookies are for pussies
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 15:32
Ipak sam našao drugu sliku, gdje se još bolje vidi koliko sam bio mršav..

Sramota me je kad sad pogledam te svoje stare fotke.. :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 15:22
Hej Lijepi napredak! Stagniraš ... Probaj promjeniti prehranu...ubaciti koju kaloriju više...ili trening promjeniti neki novi plan osmisli :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 15:08
Tnx, želja mi je nabiti još 5, 6 kg, pa onda krenuti na definiciju, medjutim vec gotovo dva mjeseca stojim na 80 kg, i nikako ni gore ni dolje.. :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 14:56
Super napredak. samo tako nastavi :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 14:50
najs
cookies are for pussies
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 14:38
Evo da i ja stavim svoj napredak. Lijevo sam ja prije godinu dana, nisam našao niti jednu drugu sliku, pa sam stavio tu. Uglavnom, tada sam imao oko 64 kg, žgoljav sam bio do bola. Desno je slika nakon 8 mjeseci teretane, gdje imam cca 80 kg. Što velite?

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 22:16
I'm in love :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
ninaba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninaba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 18:22
ovako, jedan dan je bila tjestenina s nekim umakom (vecinom od gljiva), drugi dan juha i krumpir..jela sam par puta na dan to što mi je ostalo od rucka :D bila sam i na pašteti..nisam pazila na prehranu uopce..a vježbala sam skoro svaki dan i to prvo rastezanje, pa dizanje utega 10dizanja 4 serije i cucnjevi (50) 10cucnjeva sa stankama od 30sec i 5 sklekova..ništa extra..
Every jorney begins with a single step. But you'll never finish if you don't start.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 18:13
Reci par dana primjera jelovnika što si imala....ovo je ništa :) Po ovome mogu zakljuciti da si uzimala samo UH bez masti i proteina..i kolicinski više unosila nego što si potrošila....

Koliko si vježbala što si vježbala kako si vježbala...kako je uz to prehrana išla moraš biti detaljnija :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ninaba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninaba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 18:11
pošto sam tad bila daleko od domace mamine kuhinje, vecinom sam bila na juhi, tjestenini i pecenom krumpiru
Every jorney begins with a single step. But you'll never finish if you don't start.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 17:52
Kako si se hranila dok si vježbala?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ninaba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninaba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 17:50


Uploaded with ImageShack.us
prije vježbanja imala sam kojih 45 kg, kako sam pocela vježbat tako sam se pocela i debljat,sad imam 53 xD ugl, ovo je nakon 2mj vježbanja..
Every jorney begins with a single step. But you'll never finish if you don't start.
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 21:07


Za sve one koji misle da se ne može ili tvrde da nije istina da se može živjeti bez složenih CH ili barem bez cikliranja istih svako toliko,žitarica ili raznoraznih suplemenata i svakodnevnog trošenja proteinskih preparata...godina dana,nešto malo više kako prakticiram LCHF lifestyle,ne brojim kalorije,bez teretane...samo jedna girja i ja,bez forsiranja.
Visina:161cm
Težina:50kg
Mjere:85-65-87
Godine:36
Zdravlje:nikad bolje :)
Energije imam napretek,osjecam se predobro,snažno i što je najvažnije zdravo.
Evo tu se možda malo bolje vidi:

[URL= ][/URL][URL= ][/URL]
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2013 at 20:48
Lega...svaka cast...bas sam se pitala di si nestso...i ti se vratis u punon sjaju...respect...
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2013 at 20:35
JEBENO ! sjecam te se od prije .Visina i kilaža ?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 229>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.