New Posts New Posts RSS Feed - Slike forumaša
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike forumaša

 Post Reply Post Reply Page  <1 221222223224225 229>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 15:36
pa šta te ima bit sramota kad sad više ne izgledaš tako kao što ti je mett savjetovao pojacaj uh i opcenito kcal unos, a trening ako je isti kao kad si krenio i nisi nešt pretjerano mijenjao onda je vrijeme jer tijelo se jako brzo navikne i na hranu i na vjezbe
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 15:53
Kao što ti je rekla Avangarde kakva sramota ...To bih ti trebala biti motivacija i ponos ono što si postigao svojim ciljem i trudom te voljom....budi ponosan na sebe..i 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 16:29
Sto si prije "losije" izgledao, to ces bit sretniji kad vidis rezultate :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 18:36
Originally posted by Zohan Zohan wrote:

Evo da i ja stavim svoj napredak. Lijevo sam ja prije godinu dana, nisam našao niti jednu drugu sliku, pa sam stavio tu. Uglavnom, tada sam imao oko 64 kg, žgoljav sam bio do bola. Desno je slika nakon 8 mjeseci teretane, gdje imam cca 80 kg. Što velite?



bravo jako lijep napredak:)
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 12:47
" border="">
2011. vs 2013. 7kg razlike
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 12:56
Odlicno :) Thumbs Up  Planiraš još dizati kile?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:13
hvala kolega :) ..pa ovako, 90kg/181.5cm je na ovoj slici desno...sad sam vec tjedan dana nakon odrzavanja opet pojacao deficit i drzat cu hardcore jos 2 tjedna tako i 1.10. prvi put ulazak u reverse dijetu i polako i postepeno dizati kalorije jer dosad se pokazalo besmislenim trpati hranu u sebe, ipak se tijelo navikne i na to pa proces gubi neku car, sada je plan do 3.-4. mj. doci do 98kg sa sto manje salarije
24/7
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:15
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

" border="">
2011. vs 2013. 7kg razlike


Zivotinja :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:17
hvala Davore :D
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:17
181cm 90 kila odlicno odlicno...za ovu visinu i kilažu ovo je odlicno....znaci gore se još ide :)  Ne sumnjam da neceš rasturiti :) ...svaka cast...trenutno sam u suficitu do 1.12 pa cemo vidjeti :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:21
hvala na podršci, pa ovako, imaj na umu da postenu masu nisam odradio 2 godine, ja sam od onih sto se boje sala, ali jednostavno ove godine moram jer cu pocet stagnirat vise manje i gubit motivaciju :) ...haha ti si od onih sto rade zimsku dijetu ili? :)
24/7
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:23
Žene ce nam se porušit, al ja cu na van bit flegma i pristojna Thumbs Up

Ajd sigurno ti nešto ne štima, daj ledja LOL




Edited by Gym_girl - 14 Rujan 2013 at 13:25
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:24
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

hvala na podršci, pa ovako, imaj na umu da postenu masu nisam odradio 2 godine, ja sam od onih sto se boje sala, ali jednostavno ove godine moram jer cu pocet stagnirat vise manje i gubit motivaciju :) ...haha ti si od onih sto rade zimsku dijetu ili? :)

Eto, muška verzija mene Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:26
Ja sam upravo ovaki tip što si sam po sebi .... ne dajem salu mjesta...ali idem u masu...polako postepeno dižem...puno radim.... Ja sam na masi bio i preko ljeta nema perioda nekog posebnog kod mene :) Tek sam poceo prije 7 mjeseci..polako ucim....sa 59 kila digao sam se na 77...Bolovao sam od anoreksije....jedan zbilja težak period u mom životu....došao sam ovdje puno toga stekao naucio upoznao prave ljude....Koji su mi pomogli...koji su me naucili uživati u treninzima...jer sam se tu pronašao :) I zato teško gubim motivaciju...nekada s vremenom....ali za sada sam puno motiviran :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:38
@gym_girl - neka zene polude, ali u teretani, moramo pocet promovirati ovaj sport sto vise :P..ti se isto bojis sala? Odakle proizlazi tvoj strah? :D
@mettasttaza - lijepa prica i sto kazes, motivacija za dalje da se vise nikad ne povratis u prethodnu štrkljavost :) ..takodjer nemam tih nekih perioda kad cu sta radit, doziram prema trenutnom izgledu, ali ovaj puta idem klasicno preko zime..sretno ti s daljnjim radom :)
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 13:40
Takodjer stari moj..:)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 221222223224225 229>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.