New Posts New Posts RSS Feed - Slike forumaša
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike forumaša

 Post Reply Post Reply Page  <1 170171172173174 229>
Author
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 11:07
Originally posted by AlmostEasy AlmostEasy wrote:

Pozz ljudi, ja sam novi tu :)

moja prva slika nakon mjesec dana treninga na ramenima ! (odmor samo nedjeljom ;)



poza je presmiješna LOL

Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 11:13
U svakom slucaju kad sve zbrojimo i oduzmemo jako cudna konstrukcija treninga...slazete lise?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 11:54
Originally posted by Claric Claric wrote:

U svakom slucaju kad sve zbrojimo i oduzmemo jako cudna konstrukcija treninga...slazete lise?


Sve je cudno.. em trening em slika.. he he
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 12:54
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Claric Claric wrote:

U svakom slucaju kad sve zbrojimo i oduzmemo jako cudna konstrukcija treninga...slazete lise?


Sve je cudno.. em trening em slika.. he he

baš to LOL
mogao je još bliže stat kameri i izoblicit se u pozi. to meni ne lici ni na šta tako uslikano, više ko neka deformacija LOLBig smile

al pazi shemu, sad je kao specijalizirao ramena, slj mjesec ce trbuh, a šta ce do tad bit s ramenima? opet ce se vratit na staro LOL
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 12:57
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Claric Claric wrote:

U svakom slucaju kad sve zbrojimo i oduzmemo jako cudna konstrukcija treninga...slazete lise?


Sve je cudno.. em trening em slika.. he he

baš to LOL
mogao je još bliže stat kameri i izoblicit se u pozi. to meni ne lici ni na šta tako uslikano, više ko neka deformacija LOLBig smile

al pazi shemu, sad je kao specijalizirao ramena, slj mjesec ce trbuh, a šta ce do tad bit s ramenima? opet ce se vratit na staro LOL


Pa mozda kod njega ostaje ono sto jednom dobije :DD
Znaci ima mjesecne cikluse treninga.. ja mislim da cu ovaj mjesec radit samo podlakticu LOLLOLLOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:13
ramena ce mu malo psati pa ce ih opet morati mjesec dana lupati
Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:14
Originally posted by josipr josipr wrote:

Originally posted by AlmostEasy AlmostEasy wrote:

Pozz ljudi, ja sam novi tu :)

moja prva slika nakon mjesec dana treninga na ramenima ! (odmor samo nedjeljom ;)



poza je presmiješna LOL


kaj mislis da je dorian yares znao pozirati nakon mjesec dana treniranja?
Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:18
Meni je kljucna rijec da je odmor samo nedjeljom. Majstore odustani od ovih treninga i nek ti netko tu malo da smjernice jer ovo je skroz krivo.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:22
Ej, nije FORA, pa u takvoj pozi i meni iskoce koske i po neki misic i zilice i svastanesto


E svasta, napenaliste decka odmah, c c c
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:30
treninzi bi bili baš dosadni ustvari da je tak jednostavno, jedan mj cepaš samo ramena, drugi samo guzu...monotonija
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 13:44
Ja 7. mj derem samo wrist curls.. Mora da cu potrosit brdo kalorija.. :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 15:26
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja 7. mj derem samo wrist curls.. Mora da cu potrosit brdo kalorija.. :D

ja ima na naprežem samo ocne mišice sljedeci mjesec LOLLOL
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 18:14
Jao kak' smo mi zene skrooomne Najvise muskih slicica ovdje! Al' nije nama mrsko gledat'!

Edited by SMAJLICA
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 19:52
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Jao kak' smo mi zene skrooomne Najvise muskih slicica ovdje! Al' nije nama mrsko gledat'!


Wink
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 22:25
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Jao kak' smo mi zene skrooomne Najvise muskih slicica ovdje! Al' nije nama mrsko gledat'!

Ponajviše Davorovih LOL
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 22:32
Samo mi je previše ovih stranica, ljudi...Valja ovo sve izlistati... Nego, jeste razmišljali o nekom finom albumcicu di ce to bit sve fino poredano...

No hard feelings, naturally!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 170171172173174 229>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.