New Posts New Posts RSS Feed - Milky Way minute
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Milky Way minute

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Milky Way minute
    Posted: 11 Veljaca 2009 at 21:26
ja sam isto mislio d ane mogu odoljeti slatkom, ali mogu.. tako da... bezveze je priacti o tako necemu! a što se tice slatkog kako kaže odin, može poslije treninga
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2009 at 21:26
Originally posted by AlfaIva AlfaIva wrote:

 Bok ljudi ja sam nova na forumu!

Ja se isto slažem da je jabuka puno zdravija i ja je obožavam , ali nemogu odoljeti milky way minuteu od jabuke i cimeta njami...

samo bih vas voljela pitati mogi li pojesti barem š na dan???


Kako da ne, još ako si imala neku aktivnost prije toga ili ujutro uz dorucak, zašto ne.
...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
AlfaIva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AlfaIva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2009 at 18:03

 Bok ljudi ja sam nova na forumu!

Ja se isto slažem da je jabuka puno zdravija i ja je obožavam , ali nemogu odoljeti milky way minuteu od jabuke i cimeta njami...

samo bih vas voljela pitati mogi li pojesti barem š na dan???

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2008 at 12:00
Originally posted by emmaplus emmaplus wrote:

I crna cokolada u dane punjenja? Ona je navodno također dobra za probavu, ili se varam?

 


Kak se uzme Crna cokolada zatvara, pa ako ti to treba, onda je dobra, ali inace... Ja ju volim, ali u malim dozama, baš zbog probave
Back to Top
Fitness.com.hr View Drop Down
Admin na usluzi ;)
Admin na usluzi ;)
Avatar

Joined: 08 Listopad 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fitness.com.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 16:06
Ljudi drzite se teme i nemojte se prepucavati.  
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 14:25
Originally posted by Fresh Fresh wrote:


Ne znam jesi skužio kaj sam htio reci, vjerujem da mnogi jesu..

Jesam, malo autopromocije i pokazivanje koliko toga znaš, što i ne bi bilo loše da se tice konkretnog "problema"...

Cura pokušava zamijeniti posni sir sa nekakvim cokoladicama i uputio sam ju na to da radi besmislenu stvar, a sad me samo zanima što treba znaciti tvoj komentar u smislu dodatnog savjeta?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 14:03
Pa naravno, ali svi odgovori proizlaze iz ovog kaj sam napisao, pa su pitanja o zamjeni posnog sira s milky wayem sama po sebi besmislene..
Ne znam jesi skužio kaj sam htio reci, vjerujem da mnogi jesu..
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 13:11
@Fresh
Kakve veze ima tvoj post s ovim zbog ceg je tema podignuta iz prašine?

Ubuduce obrati pozornost što se piše, a ne samo nabaciti nekoliko floskula koje svi manje više znaju, samo je pitanje koliko ih tko provodi.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 12:27
Po meni je najbolje odrediti kolicinu proteina(kombiniranje raznih namirnica i proteinskih dodataka) koja nam je potrebna u prehrani, ostatak  prehrane neka sadržavaju ugljikohidrati što nižeg glikemijskog indeksa i esencijalne masnoce. Ugljikohidrate visokog glikemijskog indeksa unositi iskljucivo nakon vježbanja/treninga da bi podignuli razinu inzulina. Piti 2, 3 litre tekucine dnevno ovisno o aktivnostima kojima se bavimo i kolicini kalorija koje unosimo u sebe.
Mislim da uz malo edukacije o zdravim namirnicama i nacinu na koje ljudsko tijelo funkcionira, svatko može nauciti dosta. Ako koga zanima mogu mu poslati link na neke knjige o zdravoj prehrani sa neta..
Back to Top
emmaplus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2008
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emmaplus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 12:05

 OK, preoblikovat cu pitanje, izgleda da je krivo postavljeno.  Htjela sam pitati mogu li nekad pojesti to, a nekad posni.

Ali, sad si me zbunio. Onda masti treba jesti u kombinaciji s proteinima za vrijema pražnjenja ili u kombinaciji s ugljikohidratima za vrijeme punjenja?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 10:50
Originally posted by emmaplus emmaplus wrote:

Može li se poslije treninga umjesto posnog nekad uzeti Corny ili Milkey Way Minute? Trening je doduše navecer, ali...


Mogu li pojesti tijesto umjesto piletine?

Pitanje nema smisla, ne možeš namirnicu jedne skupine (P) zamijeniti drugom (U). Ne možeš cokoladicom zamijeniti svježi sir! Možeš ju pojest uz sir.

Originally posted by emmaplus emmaplus wrote:

I crna cokolada u dane punjenja? Ona je navodno također dobra za probavu, ili se varam?

 

Smisao punjenja je puniti se ugljikohidratima, ne mastima, odnosno kombinacijom M i U.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
emmaplus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2008
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emmaplus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 10:03
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Ja nisam jeo ni jedno ni drugo tako da nemam pojma

Nisam nikad kupovao te cokoladice, jer iskreno sumnjam da je to ista korisnije od one obicne  crne cokolade , tako da...
 

 

Može li se poslije treninga umjesto posnog nekad uzeti Corny ili Milkey Way Minute? Trening je doduše navecer, ali...

I crna cokolada u dane punjenja? Ona je navodno također dobra za probavu, ili se varam?

 

Edited by emmaplus
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2007 at 11:09
mozda  i ja postanem profesionalni ubojica...
(nadam se da ovo nitko nece shvatiti ozbiljno)
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 22:14

Zato je i pukla....mislim na UMU....

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 21:19
 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 20:45
e da,ja sam na toj dijeti 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.