New Posts New Posts RSS Feed - Moja nova ishrana/moje novo JA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja nova ishrana/moje novo JA

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:36
I da vezano za dorucak..fazon je u tome sto ja nsiam navikla odmah jesti kada ostanem..a ustajem obicno oko 06:30-07:00...dok se obucem, tam vamo..na poslu sam oko pola 8...tu prvo pijem kafu..i krene telefon i te zafrkancije..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:34
Evo prije 20min. sam pojela pahuljice s sojim cok.mlijeko i bile su mljac, mljaccc...superrrr...ev opet vodu pijem, i super ide..zasitost na nivou .
Znam da sam trebala ranije jesti ali...danas fakat nisam stigla pa obecavam da se to vise nece desit..
Za rucak cu: Tuna u salamuri eh sad ne znam koliko bih toga smijela pojesti cijelu konzervu vecu ili i salate i to je to..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:07
Alemaa preee loše , neceš daleko tako dogurat , priredi si vecer prije dorucak, ili se ustani 5 min.ranije da ugriješ mlijeko i zobene , stvarno malo treba za takav obrok a neceš gladovat
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 11:46
loše...
Strong is the new skinny.
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 11:23
Jos nisam nista jela..samo sam popila 2l vode i 2espressa..trka, frka na poslu..doruckovat cu zobene s sojim cokoladnim mlijekom
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 13:01
eto, ja sam sastavio jednoj tu sa posla nekakav jelovnik, ništa strašno, nego smjernice nekakve pa ako želiš, jvi mi se na pm da ti pošaljem.
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 08:34
I da zaboravih reci, da mi na poslu svi govore ...da ti nisi pukla... ovi su jedni cak probali razevi kruh ...i ...
Ma uopste nije tesko..samo sam jos lijena sto se tice spremanja hrane doma, pa nosenje na posao..ali budem to..zapravo narucila sam iz tuperwarea neku posudu za prenos hrane a ne zauzima prostor..... I da, htjedoh pitat za integralnu rizu jer ona ok?
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 08:32
Here Im, sinoc sam malo fulala...ebiga ali hajd danas nastavljam bez ikakve antimotivacije...ali zadovoljna sam kako sam promjenula ishranu na poslu...zobene zitarice sam pobala s malo grozdjica i super su...danas cu za dorucak
snitu razevog namazati posnim sirom
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 18:33
eto, ja sam sad nakon treninga stukao 3 komada pilecih prsa pecenih, sa brdo miješane salate...

i 3 napolitanke
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 17:44
Tu, i Tu, i Tu pa si nešto skombiniraj
Strong is the new skinny.
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 16:35
Vecera...sta za veceruu hellpp mee
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 14:44
Meni je super legao sendvic...i zasitio me..evo sad lagano pijem vodu..radim..i surfam
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 14:27
nekako mi se cini da ona tri lista pilecih prsa premalo

Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 14:06
Ovaj sir sam uzela,
Super..drago mi je da nisam fulala..a sad reko kad kazu sto si toliko hljeba i sl...ma nekako mi puno one sredine u hljebu..al hajd sutra vec cu skontatit nesto..
Eh sad ne znam...jela sam sada..sto kasnije pojesti...
Mislila sam kad dodjem kuci..to je oko š8:00-š9:00 piletinu s ledo povrcem ?

Edited by alemaa
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:56
  Dobra navika je nositi svoju hranu uvijek sa sobom. Lijepo u plasticnu posudicu i sa sobom u ured, na plažu... ako na poslu imaš frižider opskrbi se posnim sirom, dimcekom, povrcem...tako neceš doci u iskušenje da jedeš "iz pekare" i neceš preskakati obroke
Pa kad kolege udru po bureku sa mesom u 9 ujutro ti udariš kontru sa raženim kruhom, posnim sirom,dimcekom i pomidorom npr....

Mislim da si mogla pojesti i cijelu šnitu tog raženog kruha
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:41
Evo sada sam rucala...okrajak razevog hljeba izvadila sredinu i namazala posnim light sirom i salata od jednog krastavca, paprike i paradajza. Tri lista pilecijih prsa. Sta kazete?
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.