New Posts New Posts RSS Feed - Frizure - kratka / duga kosa -  slike
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Frizure - kratka / duga kosa - slike

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2010 at 11:58
Originally posted by zika zika wrote:

Ima cura koje dobro izgledaju s tim "muškim" fizurama. Ali, duga kosa je duga kosa...moš ti pricat!


Ziher je ziher ha..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2010 at 22:21
furam š-3 mm vec duze vrijeme, duze mi ne stoji
Back to Top
M€ri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote M€ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 20:55
 godinama vec imam dugu kosu i nee želim se šišati ,ali je jako krhka pa stalno podrezivanje vrhova i sporo raste
"Mudrost se sastoji u tome da znamo koliko malo doista znamo" Sokrat
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 12:18
Kako napraviti one blage valovite kovrce, ima neki preparat za to?

Imam dugu kosu do ramena i prije sam imala prirodne lokne, što bih i sad htjela, ali se s godinama previše izravnala.

Jednom sam takav friz narucila od frizerke,a ona je to išla radit s figarom....ajme meni!!
Izišla sam iz frizeraja s nekim mixom afro i loknica iz š9. stoljeca hahahaha


Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:13
Originally posted by Kate Kate wrote:

Kako napraviti one blage valovite kovrce, ima neki preparat za to?

Imam dugu kosu do ramena i prije sam imala prirodne lokne, što bih i sad htjela, ali se s godinama previše izravnala.

Jednom sam takav friz narucila od frizerke,a ona je to išla radit s figarom....ajme meni!!
Izišla sam iz frizeraja s nekim mixom afro i loknica iz š9. stoljeca hahahaha



ovi veliki vikleri su ti super za to, bit ce ti valovita, a ne prejako!

Možeš to isto napraviti s gumicama za kosu, ali onim mekanim širokim, pa prespavaš s tim preko noci; ja to najviše volim, makar nije preporucljivo imat kosu u punđi, ali ujutro mi je tak nice i onda ju malo s lakom i stavim orahovo ulje za sjaj ; ima i spužvica uskih, ali od toga ti se baš nakovrca ko da si pudlica .
Figaro jako uništava kosu, tako da to nemoj da, u frizeraju samo s tim rade jer je brzo! 50kn dođe frizura i više kod nekih salona, a figaro imaš od š00kn na dalje i to Rowentin!





Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:20
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Ima cura koje dobro izgledaju s tim "muškim" fizurama. Ali, duga kosa je duga kosa...moš ti pricat!
Ziher je ziher ha..




Da me netko ošiša na kratko osjecala bih se užasno, ko da mi je netko oduzeo pola osobnosti, pojma nemam...


@Kate
samo se sad planiram šišat postepeno da mogu više frizura radit jer uvijek sam imala ovakvu, a sad mi je to teško; a ovo ti ispadne valovito tak kad radiš s velikim; ak ti imaš kracu, onda radi s onim srednjim u biti najbolje

bila sam radila prošli tj.s onim tankim spužvicama za kosu i ovak mi je ispalo, dosta kovrcavo, ali bilo je lijepo; samo sam trebala stavit dvije tone laka


Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 14:54

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Ima cura koje dobro izgledaju s tim "muškim" fizurama. Ali, duga kosa je duga kosa...moš ti pricat!
Ziher je ziher ha..




Da me netko ošiša na kratko osjecala bih se užasno, ko da mi je netko oduzeo pola osobnosti, pojma nemam...


@Kate
samo se sad planiram šišat postepeno da mogu više frizura radit jer uvijek sam imala ovakvu, a sad mi je to teško; a ovo ti ispadne valovito tak kad radiš s velikim; ak ti imaš kracu, onda radi s onim srednjim u biti najbolje

bila sam radila prošli tj.s onim tankim spužvicama za kosu i ovak mi je ispalo, dosta kovrcavo, ali bilo je lijepo; samo sam trebala stavit dvije tone laka
 ja sam se pred godinu i pol osisala na kratko.. uvijek sam mislila da mi ne stoji i kao da mi je netko oduzeo osobnost.. ipak od ovoliko duge kose kao na slikama.. dosla sam do kose do ramena i naglo na manje od šcm. To mi je bila najbolja frizura i svi kazu.. osjecaj poleta. Odes u teretanu.. ko da imam pola kile manje.. odes na role.. nema gropova od vjetra..

pasala mi je..dalo mi je novu osobnost, samopouzdanje..i da.. ne volim se cesljat (imam gustu kosu koja se brzo kovrca.. mali dodir vlage i puf) pa nisam imala problema ko sad

sad opet pustam jer.. eto.. me mogu a da nemam loknice..

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 17:30
Zika, hvala ti puuuuno

Very very good idea

Apsolutno mi nije do frizure kakvu imaju africke pudlice

je, figaro me zeznia, bila sam ko s engleskog dvora iz doba jane Austen, zapravo iz još jednog stoljeca prije


Imam one papillote, duge viklerice ko hrenovke pa sam s tim jednom radila i nije loše, ali brzo splasne


ovo isprobam thanx

Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 23:29
cujem da se nesto o kovrcama prica..
meni kovrce najbolje ispadnu kada ih radim sa peglom za kosu..

http://i56.tinypic.com/nprr6c.jpg

evo, ovo sam sama napravila..

Edited by Lady Lu
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 23:41
  tko je to na fotki?
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 23:43
ja
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 00:29
Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

ja


slatko
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 00:34
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
tko je to na fotki?


a tko je to na tvom avataru???
grrrrrrrrrrr
LiveStrong
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 00:36
  stis'o ga je kvadrat hahaha
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 00:40


cak se i wc šolja vidi kak ima lufta

brzo na masu
LiveStrong
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 00:47
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

ja
slatko


hvala iako se tu bas ne vidi, evo bolje slike



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.