New Posts New Posts RSS Feed - moj nacin prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj nacin prehrane

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:55
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

oprosti zbog gluposti pitanja, ali daj mi primjer za taj obrok s masti i u koje bi ga vrijeme bilo najbolje imati?


Nema glupih pitanja, tak da sve pitaj.........ako mene pitaš najbolje navecer prije spavanja, lijepo zmiksaš 250 grama posnog sira sa vodom ili mlijekom da dobis tekuce stanje, kao jogurt i mazneš si 2 jušne zlice maslinovog ili bolje ribljeg ulja i na spavanje :) Nije delikatesa, ali nema puno kemijanja i zezancije , a odlicno ce ti podebljati kolicinu dnevnog unosa proteina i lijepo usporiti apsorpciju tokom noci.......a vocni jogurt.......ako bas moras mazni ga s obrokom poslje treninga, ili prije, ujutro probaj izbjec kak ti je Zoki rekel.......isto tako slazem se s njim da bez te striktne prehrane nema nadprosjecnih rezultata, to je odricanje i radjenje svega u slovo od A do Z, nije da nebus bez tog dobro izgledala, ali ako zelis stepenicu iznad tu nema lakseg puta
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:34
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

Neznam smijem li na ovoj temi opisivati kako vježbam ili trebam novu...glede fitness žitarica, to su žitarice od cjelovitog zrna, nema cornflakesa unutra(ni ne volim ga), a reklamiraju ih kao da pomažu pri mršavljenju, cisto me zanimalo kakve su, reklama je naravno neuvjerljiva, no ukusne su.volim i vivera žitarice s komadicima jagode.ali sve te fine su i štetne ili? znam da ne bih smjela vocne jogurte, ali to je valjda jedino ceg mi se jako teško odrec, uz meso ...i naravno imam onaj problem ponekad cjelodnevnog bivanja na faxu, kad ili ne jedem ništa ili corny. skroz sam nova u ovome, oduvijek se hranim zdravo jer je takva kuhinja mojestare i to mi odlicno odgovara, ali valjda nešto radim krivo. oprosti zbog gluposti pitanja, ali daj mi primjer za taj obrok s masti i u koje bi ga vrijeme bilo najbolje imati?


Slobodno ovdje napišeš svoj trening + jelovnik.

Ubaci međuobroke, ja bi izbacio taj vocni jogurt ujutro i ubacio umjesto toga obicno mlijeko.

Da bi ti se izrazili trbušnjaci, moraš imati striktnu i pravilnu prehranu + kardio trening moraš raditi.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 16:58
Neznam smijem li na ovoj temi opisivati kako vježbam ili trebam novu...glede fitness žitarica, to su žitarice od cjelovitog zrna, nema cornflakesa unutra(ni ne volim ga), a reklamiraju ih kao da pomažu pri mršavljenju, cisto me zanimalo kakve su, reklama je naravno neuvjerljiva, no ukusne su.volim i vivera žitarice s komadicima jagode.ali sve te fine su i štetne ili? znam da ne bih smjela vocne jogurte, ali to je valjda jedino ceg mi se jako teško odrec, uz meso ...i naravno imam onaj problem ponekad cjelodnevnog bivanja na faxu, kad ili ne jedem ništa ili corny. skroz sam nova u ovome, oduvijek se hranim zdravo jer je takva kuhinja mojestare i to mi odlicno odgovara, ali valjda nešto radim krivo. oprosti zbog gluposti pitanja, ali daj mi primjer za taj obrok s masti i u koje bi ga vrijeme bilo najbolje imati?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 16:25
Pozdrav,

Po meni na prvi pogled definitvno premali unos proteina,
previše ugljikohidrata, od toga dobar dio i šecera
ukoliko u tim fitness žitaricama ima cornflexa,neznam
kakve su to...,plus vocni jogurti .Pretpostavljam da su
to mali jogurti od 2,5 dl kojeg pojedeš u jednom obroku
ili?
Trebala bi dodati još recimo jedan obrok, recimo proteine
i masti jer ih ne vidim u meniju baš...
Ajde opiši trening, kolko cesto i kaj radiš u teretani?
I obrok poslje treninga definitvno da, jedino...zbog cega
ne želiš kupit proteine?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 16:10
Neznam bi li ovo trebalo u topic "vaš dnevni / tjedni jelovnik" pa se ispricavam ukoliko sam otvorila nepotrebnu temu. Zanima me radim li nešto krivo oko nacina prehrane jer želim skinuti trbuh. Visoka sam š62cm, ponekad pak izmjereno š64cm i imam 53 kg, rekla bih da nemam višak kg. Vježbam 6 mj i vide mi se slabo mišici na trbuhu(hocu i bolju definiciju), međutim imam viškove sa strane na bokovima-male, ali mi smetaju, u donjem dijelu također..najbolje bi bilo postati fotku, znam, međutim budem naknadno. pa ovako, želim procjenu jelovnika, eventualne preporuke za poboljšanje i preporuku što jesti nakon treninga. Pri cemu molim, pitam baš za hranu jer ne kanim kpovati proteine bar zasad. Isto tako, u mojoj teretani mi je receno da nikako ne jedem nakon teretane, a ovdje uglavnom vidim upravo preporuke za obrok nakon treninga pa bih molila da se osvrnete i na to. Znam samo da mi tijelo traži hranu nakon vježbanja, uglavnom uzmem jogurt i 2-3 žlice povrca i osjecam se krivo lol. Jao ispricavam se zbog ovolike opširnosti također evo tog tipicnog jelovnika:
dorucak-vocni jogurt sa fitness žitaricama(jer su fine, ne vjerujem da pomažu pri mršavljenju hehe, ali jesu li štetnije od drugih?) kava, ponekad voce uz-banana, mango, kruška
rucak-ugl kombinacije meso i povrce, ugl bijelo meso, ponekad riža s povrcem ili salata od tune i povrca / tjestenina s povrcem
vecera-2-3 šnite kruha s nemasnom purecom šunkom ili sirom i rajcicom/ jaja(pecena, 2)/hrenovke i rajcica /salata
navecer oko 8-9 vocni jogurt
ne jedem međuobroke, a ovi koje jedem su mi malo obilniji, ali ne veliki(nadam se)
hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.