New Posts New Posts RSS Feed - NO SMOKING
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NO SMOKING

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 20:13
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

i završit cu cuzi i bit tamo duže od osuđenog serijskog ubojice
 

ma ko ce ti sta,sta se bojis


He, izgleda da nije džabe taj nadimak Zmaj
 

nemoj izvlacit iz konteksta, ja san cist,zanimaju me druge stvari


Ma sumnjiv si ti meni, zagovaraš opasne radnje
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 20:18
 ja samo da prijedlog kako ce nan svima bit veselije. pa i oni je nedavno u saboru reka da bi hrvatskim građanima bilo bolje da zastupnici puse travu
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 20:21
Zmaj u stilu Ali G-a, svo po džoju pa da vidiš kak se rješavaju nesuglasice 
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Hektor View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hektor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 08:51
Ne pušim, ne pijem. Cijeli život podređen samo jednom cilju-biti velik sportaš, te uspjeti u istom. Kada covjek nađe zabavu koja ne ukljucuje cigarete i alkohol, osjeti neopisivu euforiju i blagostanje. Jedinstvo duha i tijela. Zakon stvar!
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 10:48
Nisam pušio 5 godina... i onda me došla volja pa sam u trecem mjesecu ove godine propušio... onda me prošli utorak opet došla volja pa sam prestao... i nemam nikakvih apstinencijskih kriza... nisam živcan... doduše za to postoje jedne roza tabletice... ne traži me slatko... ne traži me nešto više jest... sve mi je normalno!

A što je to ovisnost... zbog bolesti dosta hodam oko psihijatara i još mi niko od njih nije dao konkretan odgovor... naime... u ovih pet godina dok nisam pušio... znalo se zapalit "ono drugo"... a da poslije toga nisam zapalio cigaretu niti me je tražilo da je zapalim!?

Osobno me ne smeta ako neko u društvu puši... njegova volja i izbor a ja ako nešto hocu onda to i napravim ili ne napravim... to je moja volja i s tim nemam nikakvih problema!
Who dares wins!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.